Založ si blog

Matovičove prázdne slová a znova urážka Číny, neprispôsobivá agresivita a Slovenská pošta naozaj úplne mimo, Šeliga totálny totalitár

Matovič miluje tlačovky, sľubuje a zakaždým sa mu nejako podarí zmýliť a potom sa ospravedlňovať, že aj on je len človek. V jednom vystúpení poukáže znovu, lebo Fico. Tam mu geniálne sekunduje slušňáčik Šeliga, ktorý síce nemá šajnu o ekonomike či vládnych rezervách, alebo skladoch hmotných rezerv, ale trepe tu niečo o prázdnej kase. No kasa asi musí byť prázdna, keď každoročne hospodárime s deficitom, to človiečikovi typu Šeliga – diktátor a antidemokrat, nedošlo? Jednoducho matematika nepustí. Ešte som nevidel ani jednu zmluvu na dovezené rúška či zdravotnícky materiál od Matoviča. Zatiaľ žije len z rezerv bývalej vlády. Šeliga sa opäť nezaprel a jednoducho nikoho z poslancov ĽSNS nezvolia do parlamentných výborov. Podobne ako Blahu a už sa chvália obštrukciou, akí sú oni vynaliezaví a vraj z ĽSNS či Smeru a navrhovaného Blahu nikto z nich nezvolí. Kto potom rozdeľuje Slovensko a vnáša nenávisť medzi ľudí? Kto tu ide zavádzať totalitu a ignorovať legitímne zvolené politické strany? Čistá hanba! No ukážková demokracia, ktorá sa im skôr či neskôr vráti a nebudú môcť ani ceknúť. Svoju absurdnú neschopnosť vládnuť predvádzajú každý deň vládny činitelia na tlačovkách, kde sa akurát dozvieme, že idú zakladať nejaký fond a pán premiér sa vzdá svojho platu počas času corony. Tak nech sa vzdajú všetky strany príspevku, ktorý dostali vo voľbách! To by bolo gesto! Takto sa možno Matovič vzdá populisticky zopár tisícok euríkov, ale čo tie milióny, čo vyfasoval za voľby?
Matovič znova urazil Čínu absolútne amatérskym spôsobom politika štvrtej cenovej skupiny, keď ich nazval diktatúrou a nás nazval demokratickým zriadením, ktorému síce všetko chýba a dokáže vydržať tak mesiac nič nerobiť a aj to s totálnou ekonomickou stratou.
Konečne dosiahol vyspelý západ úroveň socializmu, keď nám chýbal určitý čas toaletný papier, keď nám zhorel Harmanec. Tak v čom je ten kapitalizmus taký silný, ak nedokáže prežiť ani mesiac? Tlačíme peniaze do nemoty. Hyperinflácia je naštartovaná, až by človek uvažoval nad konšpiráciou, že celá corona je len produkt na odvrátenie pádu ekonomík, ktoré už začali pred samotnou coronou s ropnou vojnou, ktorá je vždy predzvesťou pádu a ekonomickej krízy nadprodukcie.
Dokonca boli prioritne najviac postihnuté najvyspelejšie štáty sveta a v nich sa najviac šíri panika. To je krásny spôsob ovládania a kontroly oviec Veľkým bratom. Môžeme ísť ešte ďalej a skúsiť porozmýšľať, ako krásne by sa dali zneužiť výsledky z plošného genetického testovania. No a prečo v Európe Taliansko či Španielsko? Dve krajiny, cez ktoré tiekli tisíce utečencov do EÚ. Možno táto konšpirácia naozaj je len náhoda a Taliansko to za svoj prístup, Keď malo Salviniho pri moci si zlízlo v plnej miere. Naozaj by som však vidieť grafy úmrtnosti napríklad za posledných desať rokov za obdobie január až máj a porovnať ich so súčasným vývojom. Čo ak sa nahrádza len obyvateľstvo a staré nepotrebné a ekonomicky neproduktívne sa odstraňuje? Dobrý dôvod na migráciu a doplnenie mladých „progresívnych“ síl do prestarnutej európskej populácie!
Bol by som zvedavý aj na ten Antabus a glukonát meďnatý, či by nestálo za to vyskúšať aj takýto spôsob liečenia chorých. No a hlavne prečo Dušekovo video stiahli. Cenzúra je v plnej paľbe.
Odskočím si na chvíľu k ďalšiemu videu, ktoré obletelo Slovensko a to mladého neprispôsobivého občana, ktorý porušil behom pár minút niekoľko zákonov a to od nezaplatenia cestovného lístka, po nastúpenie do vlaku bez rúška, vyhrážanie sa sprievodkyni, nadávanie cestujúcim, dehonestovanie a urážky opačného pohlavia až po všeobecné ohrozenie obyvateľstva. Na toto nemôže už platiť nič len prísne sankcie, siahnutie aj na sociálne dávky a v takýchto prípadoch použiť aj fyzické spacifikovanie agresora. Obdivoval som nervy personálu a cestujúcich. Je priam nevyhnutné zaviesť okamžité sankcie za nenosenie rúšok, ako aj za agresívne správanie neprispôsobivého obyvateľstva. Musia sa zaviesť tvrdé okamžité reštrikcie a to nekompromisne a začať ich dôsledne dodržiavať. Nič sa nedá robiť, ide o veľa. No a toto je jedna časovaná bomba!
Znovu sa vrátim k tej Slovenskej pošte a k nezmyselným vyháňaním dôchodcov na poštu, ale nielen ich. Sám som toho svedkom, ako sa tvoria rady ľudí so žltými lístkami. Skrátili ešte aj prevádzkový čas a dali obedňajšiu pauzu, čím len znovu koncentrovali ľudí a namiesto pomoci ich vyháňajú z domu. Choré, choré, choré! Nemajú ani len tú hanbu a berú naďalej financie za doporučenú poštu na adresu! Aspoň majte trochu úcty a znížte poštovné! Ináč je to totálne zderstvo a podvod!
Tu vyzývam aj vládu, nech sa zverejňujú mená postihnutých chorobou. Nie je to hanba mať coronu. Hanbou však ostáva, ak nevieme a o nich a nemôžeme sa vystríhať pred takto nakazenými. Ide skutočne len o informácie pre ľudí z regiónu, ktorí sa najlepšie dokážu potom ochrániť. Takto by aj poštári vedeli, kam a ako to roznášať a mimochodom je podstatne ľahšie, ak podpíšu poštárke v rukaviciach s rúškom na ústach a vlastným perom prevzatie.
Som rád, že zopár nápadov prevzali z blogov, napríklad aj ten o zrušení cestovať zadarmo študentom, samozrejme dočasne, ale keď nebudú tvrdé sankcie, ktoré sa budú nekompromisne vymáhať, nič nedosiahneme.

Slovenské železnice a ich prístup k platiacim zákazníkom

30.05.2020

Témou sú naše železnice. Spoločnosť ZSSK, ktorej pracujúci prispievajú kupovaním lístkov na ich výplaty a štátny rozpočet dotuje toto verejno-prospešné úložisko financií z našich daní. Máme tu neslávny chaos okolo corony a obmedzenie prevádzky, ktoré vôbec nemuselo byť. Ako predplatiteľ nie akurát najlacnejšej celosieťovej karty Maxi klasik som sa rozhodol [...]

13. dôchodok sa utopil, cestovky držia rukojemníkov a akú pomoc podnikateľom?

24.05.2020

Vážení dôchodcovia, memorandum o spolupráci, či akú to hlúposť ste podpisovali s vládou, vám 13. dôchodok už asi neprinesú. Z debát o prázdnej špajze je mi tak trošku zle. Ak štát hospodári so schodkom, alebo má vyrovnaný rozpočet, je nad slnko jasné, že nemôže mať prebytok peňazí!!! To len k tej prázdnej špajze, s ktorou Matelko neustále operuje. Mali sme [...]

Stravné lístky, voľné nedele nielen pre predavačov a appka, ktorú musí schváliť Google a Apple?

23.05.2020

Máme tu znovu kopu „geniálnych“ nápadov a sľubov, ktoré sa sľúbili, ale znovu nedodržali, respektíve ich absurdita nemá hraníc a je tu dokonca aj jeden dobrý nápad. Poďme k stravným lístkom. V tomto prípade existujú len dve riešenia a všetko ostatné je odpad a absurdita. Absurdný bol totálne mimo návrh Matoviča – vraj, že za lístky sa budeme môcť stravovať [...]

pocasie-6-6-2020

Kam zmizli letné dni? A kedy sa vrátia?

06.06.2020 00:00

Teplý vzduch, frontálne systémy - čo môže vyjsť z takéhoto mixu v počasí? Kto dostane riadnu porciu slnečných lúčov a kto búrku?

USA / armáda / vojak /

Trump nariadil zníženie počtu amerických vojakov v Nemecku

05.06.2020 23:22

Americký prezident Donald Trump mal nariadiť Pentagónu, aby do septembra 2020 stiahol z Nemecka takmer 10-tisíc amerických vojakov.

Trump

Trump označil starostku Washingtonu za neschopnú

05.06.2020 22:41

Americký prezident takto reagoval na list starostky Washingtonu Muriel Bowserovej, v ktorom Trumpa žiadala, aby z hlavného mesta stiahol všetky federálne bezpečnostné sily.

specialny sud, specializovany trestny sud, pezinok,

Na procese v kauze vraždy poslanca Rakovského odzneli záverečné reči

05.06.2020 18:30

Hlavné pojednávanie, kde by mal padnúť verdikt, je vytýčené na 18. júna.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 387
Celková čítanosť: 1953141x
Priemerná čítanosť článkov: 5047x

Autor blogu

Kategórie