Založ si blog

Trump ďakoval Putinovi, respirátory len pre zdravotný personál? Matovič, spamätaj sa ospravedlň sa Zem a Veku! Rušiť vlaky cez Veľkú noc? Vyhláste si karanténu v Bratislave! Výzva televíziám!

Rusko, ktoré má na seba uvalené sankcie pomohlo aj USA a Trump im poďakoval za zdravotnú pomoc, aj keď daná firma je na sankčnom zozname! Je načase, aby svet prehodnotil akékoľvek sankcie voči Rusku! Zatiaľ len vidíme, ako to „zlé“ Rusko pomáha každému! Znovu napíšem, kto pomáha – Rusko, Čína, Kuba! Komu máme teraz veriť, keď médiá len sústavne klamali o Rusku a teraz toto. Rusko, Kuba či Čína pomáha Taliansku, vlastne celej Európe a dokonca USA, tak kde je pravda?
Respirátory len pre zdravotný personál? No moment! Ste úplne mimo. Sám som keramikár, kde pri niektorých pracovných úkonoch je použiť respirátor doslova nevyhnutnosť a podobne sú to poľnohospodári, stavební robotníci, lakovači atď. jednoducho respirátory potrebujú mnohé povolanie, pri ktorých je ohrozené ich zdravie.
Rušiť vlaky cez Veľkú noc? Totálna blbosť! Potom si radšej dajte karanténu na Bratislavu, ktorá je nepochybne epicentrom nákazy corony na Slovensku. Vyhlásenia premiéra Matoviča už nie sú vyhlásenia opozičného aktivistu Matoviča. Podobne to bolo aj s mesačníkom Zem a Vek. Viac konšpirácií za posledné obdobie vytvoril sám Matovič svojimi nepremyslenými vyhláseniami ako samotný mesačník. Zabudol vôl, že teľaťom bol, alebo niekedy je mlčať zlato. To na Matoviča platí v plnej paráde. Podobne to bolo aj s vlakmi, bratislavský východ už určite cestuje po týchto vyhláseniach.
Pripájam ešte jednu výzvu televíziám, aby urobili aj rozhovory s ľuďmi, ktorí sa už vyliečili z vírusu, boli by ochotní vystúpiť pred kamerami a dali by akú takú pozitívnu správu a nádej ostatným Slovákom aj s prichádzajúcimi sviatkami Veľkej noci.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

Polícia / Policajná páska /

V galantskom byte našli mŕtvu ženu, podozrivú osobu polícia zadržala

07.12.2022 17:33

63-ročnú ženu bez známok života našli v kúpeľni s viacerými zraneniami na tele.

Virus Outbreak Germany

Merkelová priznala zlyhania vo svojej politike voči Rusku

07.12.2022 16:58

Komentár bývalej nemeckej kancelárky sa týkal ruskej okupácie ukrajinského polostrova Krym v roku 2014.

bonul, security, budova

Bödörov Bonul opäť získal lukratívne zákazky od štátu

07.12.2022 16:46

Bonul má v priebehu ďalších štyroch rokov strážiť prepravu hotovosti medzi pobočkami pošty a oddeleniami bánk.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423601x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív