Pán Matovič, vaše noviny si strčte do r. . a nie do mojej schránky

Áno, zakazujem vhadzovať akékoľvek letáky či politické noviny do mojej schránky. Jednoducho ich nechcem, nemám záujem o fantazírovanie vládnych plagiátorov. Prednosť dám radšej lesom. Koľko že ich padne na tento veleblbý nápad? Veď sú tlačovky temer každú hodinku. Už to unavuje a ešte aj toto.
Za takúto propagandu by sa nemuseli hanbiť ani komunisti. Aj tých dokonca tromfli. Pretože komunisti nám sľubovali „svetlé zajtrajšky“ a títo nám sľubujú tak akurát rúška na ústa, väčšiu nezamestnanosť, zníženie miezd a ekonomiku v troskách. Nie vďaka koronavírusu, ale vďaka totálnej neschopnosti sa prispôsobovať situácii. Tie noviny by boli aj tak len znáškou plagiátorských článkov, ktorým asi ťažko niekto uverí. Dokonca budú nevhodné aj na umývanie okien.
Fakt, „úžasný“ nápad tlačiť absolútne nepotrebné noviny v súčasnej dobe internetu.
Neopovážte sa vhadzovať žiadnu vašu tupú politickú agitáciu do mojej schránky. Verte, bude žaloba za porušenie GDPR! Chybou slovenských politikov je nepriznanie si omylu a zotrvanie v ňom!
Petícia za zrušenie vládnych novín

Výzva ministrovi dopravy a míľové kroky k výpalnému Slovenskej pošty, alebo Hlava 22 v praxi

08.03.2026

Najprv k tej neslávne preslávenej Slovenskej pošte, ktorá zaviedla automatický poplatok za balíčky – darčeky z tretích krajín. Patrím dlhé roky k zberateľom kinder figúrok a to, čo sa udialo na pošte, už naozaj ostáva rozum stáť. V skutočnosti ani neviem, či je za tento marazmus a plnenie výpalného zodpovedný minister financií alebo dopravy, respektíve sa dohodli, že [...]

Silvester a koľko srandy sme si užili tento rok

31.12.2025

Slovensko znovu bavil najviac ten náš politický guláš. Matelko jednoznačne exceloval aj so svojím hnutím a nikto nevie pochopiť, ako hlboko sa dá ešte klesnúť, no Matovič nás presviedča, že vždy sa dá klesnúť ešte hlbšie. Koalícia je tu v tomto podaní asi naposledy. Po totálnom nezvládnutí tzv. konsolidácie a jeden horší nápad ako druhý. Od januára prichystali [...]

Tomio Okamura na Slovensku, katastrofálne nedeľné diskusie a handry ako dôkaz igiotov

02.12.2025

Máme tu pravdepodobne znovu obnovené nadštandardné vzťahy s Českou republikou. Už fakt sa nedá deliť politika na pravicovú či ľavicovú, ale o tom som už písal skôr. Jednoducho na to zabudnite. Už sú tu len názorové rozdiely, či sa niekto chce úplne podriadiť každej hlúposti, ktorá vzíde v hlavách nevolenej EK, alebo budeme pracovať na pôvodných princípoch vzniku [...]

Meloniová, Trump

„Som z nej šokovaný.“ Trump otočil proti Meloniovej a tvrdo zaútočil, ona sa postavila za pápeža

14.04.2026 16:44

Giorgia Meloniová nám nechce pomôcť vo vojne, povedal Trump.

Hasiči / Záchranka /

Budovu Slovenskej technickej univerzity v Bratislave zachvátili plamene, hasiči evakuujú ľudí

14.04.2026 16:35

Bratislavskí hasiči zasahujú na Radlinského ulici.

FB Nad jazerom  Bez cenzury Matus Lepis2

V košickej mestskej časti Nad jazerom riešia bezpečnosť. Stavili na kamery

14.04.2026 16:25

V uplynulých týždňoch poukazovali obyvatelia sídliska Nad jazerom na problém s nelegálnymi osadami.

dieťa odrážadlo polícia

Auto zrazilo dieťa na odrážadle, utrpelo ťažké zranenia

14.04.2026 16:14

Stačila chvíľka nepozornosti.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 688
Celková čítanosť: 4352039x
Priemerná čítanosť článkov: 6326x

Autor blogu

Archív