Založ si blog

Koncesionárske poplatky 8, 5 €, Haščák režisérom progresívcov a nové péčko predsedu parlamentu?

Tak nedeľní teplorožkovci asi zabudli na svoj ústavný podnet proti koncesionárskym poplatkom za RTVS. Osobne si myslím, že celá tá partia „odborníkov“ na RTVS vrátane Smerákov, ktorí daný zákon nezmenili a je to jeden z najúbohejších výpalníckych zákonov ako je ten, ktorý by si mali menovaní čo ho spáchali, niekam strčiť! Asi preto sa volá zástrčkový. Niečo absurdné pýtať za niečo, čo nesledujete a nechcete peniaze a ešte pomaly o 100% viac! To sa kompetentní skutočne zbláznili? Mal som asi skôr napísať nekompetentní. V súčasnej dobe prísť s takouto absurditou. Aj preto som sa rozhodol spustiť petíciu za zrušenie koncesionárskych poplatkov. Aspoň to môžeme urobiť v tomto absurdistane.
Nejako rýchlo zabudli vládne strany čo mali v programoch a za čo v minulosti bojovali. V dnešnej dobe, keď nie je problém kódovať programy a nechať si za nič platiť sme s týmto zákonom sto rokov za opicami. No nech nechajú voľné spravodajstvo a spravodajské relácie a ostatné nech kódujú a hotovo. Kto bude chcieť si zaplatí. Otázka znie, kto by chcel? To na koho sa máme skladať? Na trápne relácie typu OTO ? Veď 90% programov sa nedá pozerať, alebo sú reprízy, ani toľko si nezaslúžia čo dostávajú teraz. Šklbanie strednej vrstvy pokračuje krásne ďalej.
Možno raz bude riadiť RTVS Haščák a Denníky N či SME. Cirkus, ktorý sa spustil okolo Matelka a slovenského plemenného predsedu parlamentu ja viac ako očividný. Potrebujú predčasné voľby! Kto? Neoliberáli. Všimnite si výroky Šimečku či iných progresívcov, akí sú sklamaní zo súčasnej vlády atď.. Národne orientovaným stranám to nepomôže, sú rozbité na mraky. Dokonca aj pani prezidentka je nejako normálna poslednú dobu. Ono na druhej strane sa až tak veľa pokaziť nedá v tejto funkcii a po Kiskovi je všetko dobré. Haščák možno bude nielen spisovateľ aj režisér. Vôbec by som sa nečudoval, ak by tie „jeho“ médiá vytiahli nejaký záznam z nastrčenej a prestrčenej volavky v hlavnej úlohe s predsedom parlamentu. On je taký, jednoducho, veď ho poznáme, čo sa neukryje, to pre….. Veľká sranda by bola, keby v hlavných úlohách boli dvaja chlapi. No nič, len uvažujem čo príde ešte do obehu a ako bude pokračovať vojna oligarchov na Slovensku.

Pellegrini zvalcoval Šimečku a Fico s Kollárom mierna nuda. Na Markíze čistá katastrofa v podobe Demokratov, Modrých, Mostu . . . . a Matelko ohlásil atomofku o 14: 00 – Šulino tras sa!

24.09.2023

Dnes Pelé, ale že úplne pôsobil skôr ako trpezlivý učiteľ žiaka Šimečku. Plynulý prejav Pellegriniho v celku distingvovaný a s náhľadom človeka, ktorý v politike pôsobil. Šimečka má určitú rečovú vadu a veľmi ťažko sa mi počúva jeho sekaný prejav, kde sa mi zdá, že nad každým slovíčkom rozmýšľa, aby sa náhodou „nezasekol“. Už to nie je ani o [...]

Osadnícke Olajno kampaňuje, Pročko dostal vajcom po hlave, raptor vrieska, kade chodí a lepšiu antikampaň si Matelko vymyslieť nemohol.

19.09.2023

Ja už fakt neviem. No byť na mieste niektorých ľudí na kandidátke Olajna, asi odídem. Takú hanbu, ako si robia títo „spasitelia“, ktorým sa rozpadla ústavná vláda, až do trpkého konca predčasných volieb. Toto sa tak často nevidí. Matelko sa už môže spoľahnúť akurát na tých, ktorým nasľuboval 500 €, ktoré nikto nikdy neuvidí. Už im jednoducho dočista preplo. [...]

Pán Ódor, ale my už sme banánová republika! No a kampaň sa nám už zvrhla a kto za to môže?

17.09.2023

Tieto voľby som znovu chcel prečítať a zhodnotiť jednotlivé programy strán, ale je to už zbytočné. Už to nie je o programoch, ale o útokoch strán na svojich súperov a ešte horšie. Strany útočia do svojich programovo spriaznených možných partnerov a to len kvôli percentám! Nerozhoduje program! Neviem nič o tom, kto a ako chce pomôcť živnostníkom, poľnohospodárom, ako [...]

draxler, pr, nepouzivat

Naozaj vám politické strany chcú dobre? Exminister v tom má jasno a voličom posiela rady

25.09.2023 00:00

O tom, ako politici lákajú voličov sme sa porozprávali s Jurajom Draxlerom, bývalým ministrom školstva a zároveň tvárou iniciatívy Voľte s rozumom.

británia polícia

Londýnski policajti sa po zabití mladíka húfne zriekajú strelných zbraní

24.09.2023 22:02

Ddôstojník, ktorý vlani smrteľne postrelil muža do hlavy, je označovaný len ako NX121.

niger

Francúzsko vyhovie pučistom a odíde z Nigeru: Po veľvyslancovi aj 1 500 vojakov

24.09.2023 21:38

V polovici septembra Macron povedal, že diplomat je v krajine držaný pučistami ako rukojemník.

ukrajina

Kremeľ do boja nasadil nové zbrane: Cenzúru internetu, zákaz vychádzania či sledovanie telefónov

24.09.2023 21:08

Cieľom je podľa výnosu zamedziť sabotážam a špionáži.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 618
Celková čítanosť: 3717837x
Priemerná čítanosť článkov: 6016x

Autor blogu

Kategórie

Archív