Založ si blog

Nemám rád Bukovského, Matovič je svätec a kríza nikdy nebola a nebude

Takto by to mali možno napísané svedkovia Matelkovi vo svojich článkoch či blogoch. Ku tzv. konšpirátorom sa pridávajú lekári či odborníci, ale už aj osobnosti zo sveta šoubiznisu a to nielen tie české, ale napočudovanie už aj tie slovenské. Proste, financie dochádzajú, ale keby len to. Najhoršie sa hrá pred prázdnym publikom. Matelko sa chválil, že bol na divadelnom predstavení. Síce nevedel akom, ale všímal si, že nikto nekašľal ani nekýchal. Určite tam mal Galka či Benčíka niekde v zákulisí a striehli aj s komandom na to, kto prvý zakašle, alebo si dá dolu rúško.
Neviem či bol aj so zásahovou jednotkou niekde na svadbe a ako dopadol záťah na svadobčanov v podobe kontrol. Zatiaľ policajti asi počítajú, koľko koláčov a fľašiek dostali. Veď museli splynúť s davom a vďaka heslu pomáhať a chrániť sa určite infiltrovali nenápadne medzi svadobčanov. Ako to dopadlo sa dozvieme asi až koncom budúceho týždňa, keď ich prestane bolieť hlava.
Matelko vraj skúšal celé Slovensko. Kto tomu cirkusu z jeho strany ešte uverí? Vraj naštval liberálnych kaviarenských povaľačov, s ktorými je vo vláde. Vraj mali prázdnu štátnu kasu. Tomu už naozaj nikto neuverí a vraj je jeho zásluha, že sme prijali na začiatku Covid krízy opatrenia. Nejako pozabudol zdôrazniť, že to základné nastavenie urobil ešte Pelle. On predsa išiel vyhadzovať testy do Dunaja. Jeho Pavlínka sa teda má. Prepísal na ňu všetko, ešte aj svoju premiérsku výplatu. Len akosi už pozabudol posielať peniaze do toho fondu trápnej pomoci. Jedna necelá výplata stačila. Viac Pavlínka nedovolila. Nebolo by na investovanie do pyramídovej hry.
Tak si my tu veselo žijeme na tom Slovensku. Válovy sa vymenili a ľuďom ostal šrot. Aj ten zdražel. Vraj máme výborné hospodárske výsledky. Že som si nevšimol. Kopa obchodov pozatváraných. Reštaurácie na takých 50%. Strach ľudí značný a správy nás neustále infikujú počtom nakazených.
Bukovský však zaťal do živého. V prvej relácii na TA3 som nechápal. Nemal som toho človeka rád, nie pre jeho vedomosti, ale preto, že sa venoval boju s obezitou, s ktorou aj ja mám problém a najradšej by som nás zdanil! Každé kilečko nadváhy pol percenta dane navyše! Málokto dokázal tak nabudiť ľudí k správnej výžive! Preto som ho nemal rád. Pretože nám nastavoval zrkadlo.
Teraz ho nastavil aj celej tej šaškárni okolo covidu. Chrípka sa nám stratila a možno ani nebude. Zarúbal aj do očkovania a to asi nemal robiť! Postavil proti sebe celú farmaceutickú lobby. Poznám takých lekárov, čo sa snažia minimalizovať predpisovanie liekov a majú môj obdiv. Jedno je však isté, aj keď brutálne exponenciálne narastá počet infikovaných, tak počet úmrtí je nižší ako bol na začiatku tohto bordelu. Otázka preto znie: ak je skutočne pravda to, že je možno zistený jeden z desiatich prípadov nákazy, tak potom celkový počet úmrtí, kde bol prítomný covid je deliteľný desiatimi a mortalita spadá na 0,4% z terajších priemerných 4%. Vzhľadom na objektívne počty by sa dal brať do úvahy plošný test v Rusku, kde mortalita predstavuje cca 1,7%. Ak Rusko bude takto pokračovať ďalej, ani vakcínu im nebude treba. Sila vírusu slabne, respektíve ľudia sú už psychicky odolnejší a začína v nás narastať hnev. Neustále masírovanie idiotskými a hlavne nezmyselnými číslami nemá obdobu. Slúžia len k vyvolaniu strachu. Na Slovensku vraj prichádza kvôli zlej diagnostike o život ročne cca 4000-6000 ľudí, kam sa teda hrabe covid. O ostatných chorobách naozaj zbytočne debatovať. Aj obezita je určitým spôsobom choroba a závislosť a viem, o čom hovorím. Stále bojujem tento nekonečný boj s chuťou do jedla. Ako si máme vybudovať imunitu, keď si ju sami humpľujeme? Decká nešportujú, teraz dokonca chodia v rámci telesnej na prechádzky. No to je mi už pohyb! Nekontroluje sa celkový zdravotný stav detí a mládeže. Šport aj vďaka corone zaniká. Zdravá výživa je na druhej koľaji. Pohodlnosť sa stala ďalším neduhom spoločnosti, v ktorej žijeme. Prebytok a celková neúcta k sebe a ľuďom okolo nás nás zabíja!
V skratke, Bukovského uznávam, pridal sa ku konšpirátorom, teda bol tam zaradený liekovou lobby, Matelko je cirkusant a neverím mu ani slovo, pardon, urážam cirkusantov, Matelko je notorický schizofrenický klamár, aspoň podľa môjho osobného názoru.

Dlhé rady, Matelkov pokus na ľuďoch a ktože nám zakáže Mikuláša?

31.10.2020

Tak to tu máme. Také dlhé ľudské reťaze nestáli ani len za komunistov pred TUZEX-om, či na mandarínky. Matelkovi sa zase niečo podarilo a dokázal nasrať milióny ľudí! Hlava na hlave v radoch mu nevadí, ale stupídny dátum na testovanie si vybral ako dokonalý truc podnik proti Slovákom. Mohlo byť testovanie už aj dva týždne predtým, keby nechodili po svadbách a Matelkovi [...]

Som Covid pozitívny a je mi dobre

30.10.2020

Všade je kopa negatívnych správ, doslova strašenie ľudí a vytváranie politiky strachu. Priblížim vám skúsenosti, ktoré som nedávno mal s Covidom. Upozorňujem, že sú to moje príznaky a moje skúsenosti. Začalo to správou od manželky, že majú v škole pozitívneho žiaka a ide na testovanie. No super! Manželka to určite nemohla chytiť. Tá mala zodraté ruky od dezinfekcie [...]

Matovič, neboj sa, duše mŕtvych ťa navštívia!

28.10.2020

Uzavretie cintorínov je taký truc podnik Matoviča Matelka Truhlíka Lekára Plagiátora …. Spravili ste capa záhradníkom, tak sa nečudujte! Test, test, test – milióny minuté a zarobené. Nevadí. Slováci si zvykli! Nemôžete ísť na cintorín, ktorý je súčasťou prírody a to prečo? Otvorená plocha, kde je minimálna možnosť nakazenia. Matelko už je aj lekár a [...]

testovanie, koronavírus, Malacky

Ako sme sa testovali, pozrite si to vo videách

31.10.2020 18:00

Ľudia trpezlivo stáli v radoch na testovanie. Pozreli sme sa do Bratislavy, Pezinka, Nových Zámkov či Branova.

Francúzsko Lyon pravoslávny kňaz postrelenie

Vo francúzskom Lyone pred kostolom vážne postrelili kňaza

31.10.2020 17:55, aktualizované: 18:41

Kňaza, ktorý je gréckej národnosti, zasiahli dva výstrely z brokovnice.

Sadská Arábia Moslimovia Púť Hadždž koronavírus

Muž narazil autom do Veľkej mešity v Mekke

31.10.2020 17:47

Za volantom sedel občan Saudskej Arábie, ktorý sa podľa úradov správal "abnormálne".

Svadba

Inde sa testovali, oni si povedali svoje áno

31.10.2020 15:41

Martina Kopuncová a Martin Poruben si v Trenčíne povedali svoje áno. Priamo z radnice sa potom chystali ísť dať otestovať.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 426
Celková čítanosť: 2216148x
Priemerná čítanosť článkov: 5202x

Autor blogu

Kategórie