Založ si blog

Vládnym poslancom nie je hanba za toto, čo stvára ich veličenstvo Makovič? ?

Asi nie, peniaze nepustia.
Odvolávam, čo som nariadil a nariaďujem, čo som odvolal. Prikazujem jedno, ale o päť minút to zmením, aby ste ma mali aspoň trošku radi!
To naozaj nikomu z vládnych poslancov nevadí tento chaos a bordel a totálna neschopnosť vlády? To naozaj je v momentálnej situácii taká podstatná potratová tabletka a nie milióny Slovákov, ktorí sú z tohto chaosu už s nervami na dne?
Jedným dôchodky upravili a druhým zobrali! No, „gratulujem“ extra zmrazeniu dôchodkov pre ľudí, ktorí odpracovali 30 rokov, zvyšovali HDP a nepýtali od štátu nič. Neprispôsobivým invalidom, ktorí celý život nepracovali sa vypočítava dôchodok z priemeru, ale to svojim voličom asi teraz neurobia. A čo takto opraviť aj dôchodky ľuďom, čo išli do dôchodku pri Kaníkovej reforme a kde sa použil koeficient, o ktorom nikto nič nevie???
Pokračujem ďalšími „úspešnými“ návrhmi.
Zrušenie malých pestovateľských páleníc. Ozaj prepotrebná vec! Načo podporovať miestnu výrobu a spracovanie ovocia?
Návrh na zvýšenie koncesionárskych poplatkov, kde jeho FB veličenstvo Matelko I. – neomylný, ktorý nikdy za nič nemôže (to len my, zlí Slováci, sme si to pokazili), radšej hneď zamietol a teraz sa už ani nevie, kto to navrhol.
Nebojte sa, ľudia, ako nám jeho veličenstvo schizofrenickej propagandy Goebbels Pentovič Matelko I. zrušil Veľkú noc pre nič za nič, tak nám zruší sviatok Všetkých svätých a možno aj Vianoce!
Do kostola sa budú miesta žrebovať, alebo farári vyhlásia tombolu! Športovci si pred prázdnymi tribúnami určite s nadšením zahrajú. Košický maratón dostal výnimky na mini okruh a 200 slovenských športovcov (či príde aj niekto zo zahraničia?).
Trhovníci už ďalší takýto rok neprežijú bez helikoptérových peňazí, ale to jeho veličenstvo kata slovenského národa nezaujíma.
Plán na minutie miliárd z EÚ ani neexistuje a podľa predpokladov, kam majú financie ísť, to bude totálny prúser a nie rozvoj Slovenska.
Zákon o hmotnej zodpovednosti sa už nespomína, pretože Pavlínka by musela všetko predať, aby vytiahla Maka z politickej Leopoldovskej polepšovne.
Prúser nad prúser. Seniori už ani nevedia, čo majú vlastne robiť. Koľko bude samovrážd, psychicky narušených ľudí či koľko ľudí zomrie na nedoliečené choroby, kvôli covidu, ktorý tu jednoducho stále bude?
Česi dokonca v parlamente predstavili ako jednu z možností boja s Covidom liek, Isoprinosine. Prečo sa neskúšajú liečby a skúšky s týmto overeným liekom? Nech sa lekári predvedú. Čo môžu stratiť? Ak je Covid-19 taký nebezpečný, tak by im rizikoví pacienti umreli tak či tak.
Ozaj, rodičia, nič sa nebojte, home office príde čochvíľa. Aspoň znova budete učiť svoje deti doma. Nič to za to. Zopár sivých vlasov navyše a nervy v kýbli, ale hlavne, že to zvládneme!
Páni herci, teraz sa už asi veľmi do kampane na podporu jeho veličenstva kata športu či kultúry nehrniete. Teraz ide už aj vám o prašuľky a naozaj vám uznávam, divadlo bez divákov je totálna katastrofa. A to ja chodievam do divadla veľmi rád.
Páni vládni poslanci, toto všetko čo ste dokázali vyprodukovať za 6 mesiacov, nedokázal ani korupčný Smer za dvanásť rokov pri moci.
Ešte jedna vec. Nech skúsi podľa môjho názoru ten schizofrenický trnavský Matelko na čele SR, vydávať tie svoje noviny a distribuovať ich do schránok, tak sľubujem, že ich prídem verejne podpáliť pred úrad vlády na protest proti výrubu lesov a ničenia životného prostredia!
Zopár nasledujúcich krokov – buď generálny štrajk, alebo defenestrácia, iné proste v momentálnej situácii sa ani nedá. Žiaľ, ani jedno ani druhé asi nebude možné, ale čert nikdy nespí, ten vypisuje riadenie štátu na FB profile pod pseudonymom – Matelko. Možno pošle aj SMS Merkelovej a bude sa vytešovať zo svojich fusaklov a Pavlínkinej požívatiny na FB sieti. Takto sa nám dostalo infantilné decko na post premiéra. On jeho veličenstvo už ani nepotrebuje letieť na nejaký zaprdený summit do Bruselu a radšej sa ostane hádať s Blahom v parlamente. Super, no nie?

Otvorený list Lucii Ďuriš Nicholsonovej

02.12.2023

Pani europoslankyňa sa nám nejako rozpísala s tými otvorenými listami. Tak aj ja jej jeden píšem, nech sa tak trošku spamätá a pridá si na radiátoroch trošku tepla, pretože jej zamŕza mozog asi pri tých 17°C. Jeden poslala mladému Kaliňákovi a druhý ministerke kultúry Šimkovičovej. Čítal som si tie jej otvorené listy a nič som sa nedočítal. Vážená europoslankyňa, [...]

Plyn je drahý a bude ešte drahší vďaka sankciám, tak nech ho platí EÚ

29.11.2023

Veľmi zvláštne, že obyčajní ľudia, nie z Olajna blázna Matelka, ale fakt my ostatní, musíme doplácať na rozhodnutia EÚ. Ja nechcem priemernú burzovú cenu plynu za minulý rok, ale chcem plyn a cenu spred vyše dvoch rokov, ktorá bola vyrokovaná hoci aj s Ruskom na základe dlhodobých kontraktov. Za posledné dva roky stúpla cena plynu pre domácnosti cca o 50%, kto neverí nech [...]

Slovenské železnice pokračovanie hororu a pridáva sa aj Slovenská pošta. Pozor, zajtra prekvapí cestárov snehová kalamita, o ktorej už vedia cca 5 dní!

27.11.2023

Znovu tu máme extra adrenalínový zážitok z cestovania slovenskými železnicami spoločnosti ZSSK. Minulý týždeň sme zažili výluku vlakov na trati Lipany – Prešov až do Košíc. Napísali vraj z Prešova odchádzajú REXy načas, len akosi zabudli povedať, že dané vlaky už ďalej nepremávajú, respektíve boli zrušené. Tak vám cca 45 minútová cesta trvala 1:45. No nie sú [...]

Garisenda

Nakláňa sa už vyše 900 rokov. V Bologni zabezpečili okolie šikmej veže pre obavy z kolapsu

02.12.2023 22:36

Garisenda je nižšia z Dvoch veží v Bologni. Je vysoká 48 metrov, zatiaľ čo susedná veža Asinelli má 97 metrov.

korea

KĽDR by zasahovanie USA do činnosti jej satelitu považovala za vyhlásenie vojny

02.12.2023 22:14

Pchjongjang je pripravený označiť americké špionážne družice za primárny cieľ ničenia.

zelenska, zelenskyj

Olena Zelenská nechce, aby jej manžel znovu kandidoval na prezidenta: Mali by sme si nájsť niečo nové

02.12.2023 21:40

Naša rodina bude zase spolu. Pôjdeme niekam na dovolenku, a bude dlhá - celý mesiac, povedal ukrajinská prvá dáma.

moskva

Ruská polícia vykonala razie v moskovských gejkluboch, vraj hľadala drogy

02.12.2023 20:46

Polícia vykonala razie na základe "výnosu o extrémizme".

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 631
Celková čítanosť: 3813309x
Priemerná čítanosť článkov: 6043x

Autor blogu

Archív