Založ si blog

Matovič je veliteľ ozbrojených síl, mudr. sráčov, idi. tov či ko. .. v a čo na to prezidentka a designovaná veliteľka Čaputová?

Ako povedal Štepka: Ty sa ráz ráno nezebudíš!. Máme nejako veľa tých šéfov armády. Prezidentská funkcia má aspoň jednu akú takú funkciu okrem podpisovania a aj tú Matelko stihol ukradnúť. No nevadí, veď armáda si nejako poradí. Ináč, normálne som ani nevedel, že my máme až takú veľkú armádu, čo zvládne poslúžiť cca 4 mil občanom za dva týždne. No a koľko že to bude toho odborného zdravotného personálu??? Možno pôjde celá Trnava do prvej línie! Podľa toho, kde majú neoliberáli a Matelko ešte nejakých známych a firmičky. Čo sa zmenilo? Válov ostal, iba tie svine sa zmenili.
OK. Matelko sa ráno zobudí a rozmýšľa, akú hovadinu ešte vymyslí? Hneď ju zverejní na FB a potom, potom už nič. Čaká a tlačovkuje. Máme my to ale génia!
Ale s tým testovaním na Všetkých svätých to bolo priam geniálne vymyslené. No odporúčam mu zmeniť navrhované volebné miestnosti pre odber vzoriek na pohrebné ústavy, domy smútku a cintoríny. Jednak tam bude kopa ľudí, nemusí ich naháňať a budú hlavne ticho. Jednak kto by sa pod prísnym pohľadom vojaka so samopalom nedal otestovať? Jednak môžu v kľude počkať po tichej modlitbe nad hrobom zosnulého v rodinnom kruhu na výsledok testu. V prípade, že je pozitívny, si môžu ísť okamžite vybrať hrobové miesto a pozvať všetkých rodinných účastníkov na Corona after party. Ostatní sa uspokoja so spoločnou karanténou až do druhého testovania s testami úspešnými na 50%. No a scenár môže pokračovať.
Ono aj Hitler si prevzal prezidentské právomoci po Hindenburgovi. To len na porovnanie. Je to dejinný fakt. A s naším malým veľkým diktátorom to nemá aaaaaaabsolútne nič spoločné.
Igorko len informoval Angelu o jeho zámere. Zuzku nebolo treba.
Poslednú dobu mu nejako nejde karta. Srandu si z neho nerobí len ten mudrosráčsky slovenský ľud, ktorý to všetko posral, ale aj jeho koaličný partner a ešte viac sa do neho naváža aj strana, a to progresívna PS. Nevyhovuje neoliberálom, aj keď je spolu s nimi vo vláde, ani socialistom, ani národniarom, ani náboženskej obci. Odborníkom už vôbec nie, pretože takými on opovrhuje a dosádza ľudí podľa straníckej príslušnosti. Niet nad odovzdanú diplomovku, ktorú ani nerobil. Respektíve ON vie všetko najlepšie. Temer ten istý scenár, ako za Smeru. Len Smer nebol taký arogantný a kradol sofistikovanejšie, no a pred ním Dzurindova, Mečiarova či Radičovej vláda a spriaznené duše.
Matelko Matovič mal v jednej veci pravdu. Táto vláda sa naozaj zapíše do čítaniek ako najhoršia, aká tu kedy bola. Veľmi pripomína prevzatie moci po 48. komančami. Tiež dosádzali najväčších pätolizačov ideológie na spriaznené funkcie. Tiež odstraňovali schopných a vzdelaných ľudí, ktorí do toho videli a robili revolúciu tam, kde to nebolo potrebné.
Ja už fakt o ňom písať nechcem, pripadá mi ako Sauron z Pána prsteňov. Len, aby zo Slovenska sa nestal Mordor. No o našom premiérovi sa písať naozaj musí. Veď kto už dokázal tak pourážať a zosmiešniť celý národ? Za 6 mesiacov sa to naozaj žiadnej doterajšej vláde nepodarilo.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Ivan Safronov

Bývalému ruskému novinárovi Safronovovi zamietli odvolanie voči vlastizrade

07.12.2022 18:42

Ivana Safronova zatkli pre vyzradenie tajných informácií v júli roku 2020, keď začal pracovať ako poradca šéfa ruskej štátnej vesmírnej agentúry.

NR SR / Parlament /

Poslanci ukončili rokovanie skôr. V pléne chýbali predkladatelia návrhov

07.12.2022 18:35

Vo štvrtok sa má konať mimoriadna schôdza o návrhu na vyslovenie nedôvery Hegerovej vláde.

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Mal zobrať úplatok

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423671x
Priemerná čítanosť článkov: 5873x

Autor blogu

Kategórie

Archív