Založ si blog

Zrušte už konečne Matovičov profil na FB, stáva sa z neho diktátor

Tak sme sa toho dožili. Ľudia začnú byť značkovaní. Hitler či Nero mali podobné črty a čo sa im prisnilo, to sa muselo vykonať aj za cenu spálenej zeme.
Siahať na ústavu a základné ľudské práva je niečo neakceptovateľné. Pôjdeš na testovanie, tak sa ti nič nestane, lebo je dobrovoľné, ak však nepôjdeš dostaneš 10 dní zaracha bez nároku na nič!!!
Tak aká dobrovoľnosť? Komu tu načisto hrabe?
Jedna zásadná otázka a čo s tými, ktorí už testovaní boli a sú pozitívni a vírus už prekonali, respektíve sú v karanténe a liečia sa????
Čo ak sa doma niekto poháda a jeden bude chcieť ísť na testovanie a druhý nie? Ostanú obaja v karanténe, jeden v platenej a druhý v neplatenej. Podobne ak hlavne v RD majú dostatok miesta a môžu si uplatniť svoju samotku. Ich sa to tiež týka? Ak sa jeden člen domácnosti rozhodne, že nepôjde, ostatní pôjdu, tak budú tiež v nútenej karanténe a to platenej či neplatenej?
„Geniálny“ nápad je aj odmeňovať pracovníkov za nájdené pozitívne prípady! No tých teda bude! A v takých osadách to môže byť aj 100%, ak sa dohodnú obe skupiny, že idú pol na pol. Ako môže skrsnúť vôbec takýto nápad! Veď je to možná korupcia v priamom prenose! Jednak je to nehumánne a už vidím ako si hupsajú pracovné tímy nad každým pozitívnym! Choré, choré, choré ako sám Matelko!!!
Čo Matelkova myšlienka a nápad, to návrh na Darwinovu cenu.
A jedna výzva! Ľudia, začnite konečne nahlasovať Matovičov profil na FB aj celej ten perepute z OĽaNO! Porušujú základné ľudské slobody a ich predseda Matelko Prvý Veľký sa stal novodobým diktátorom! To isté platí o všetkých koaličných stranách, pretože mu pri tom úspešne asistujú.
Toto je kšeft tejto vlády, ktorý sa zapíše do čítaniek ako neskutočné porušenie základných ľudských práv, neskutočnej demagógie, egoizmu a nástup diktatúry. Iste, je to len môj názor, ale toto čo sa deje teraz v priamom prenose je niečo neskutočné. Matovič neskutočne polarizoval ľudí a zjavne sa neštíti použiť vodné delá a možno vás postaví aj k múru!
Základná otázka celoplošného testu:
Je Matovič normálny? A) áno B) nie
Je Matovič schopný vládnuť? A) áno B) nie
Ešte jeden postreh z FB: Ideš na test a tvoj rodinný príslušník nie, máš 10 dní karanténu. Nejdeš na test a máš 10 dní karanténu. Ideš na test si negatívny, ale niekto je doma pozitívny, máš karanténu. Ideš na test, si negatívny, ale náhodou schytáš vírus, tak sa môžeš tešiť na karanténu. Bol si testovaný a pozitívny po karanténe? Matelko ti naordinuje ďalšiu! Biznis je biznis a obchoduje sa tu s naším zdravím.
Matovič vyvoláva strach a vyhráža sa obyvateľom vlastnej krajiny! Toto žiaden politik od revolúcie neurobil!!! Žiaden!

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

bonul, security, budova

Bödörov Bonul opäť získal lukratívne zákazky od štátu

07.12.2022 16:46

Bonul má v priebehu ďalších štyroch rokov strážiť prepravu hotovosti medzi pobočkami pošty a oddeleniami bánk.

stoltenberg

Stoltenberg: Rusko sa snaží zmraziť vojnu, aby opäť zaútočilo na jar

07.12.2022 16:12

Podmienky na mierové riešenie konfliktu na Ukrajine podľa generálneho tajomníka NATO nateraz neexistujú.

primoco uav dron bezpilotné lietadlo

Pohraničiari dostanú dva české drony. Bude to stáť 2 milióny

07.12.2022 16:00

Projekt bude spolufinancovaný z eurofondov.

Zelenskyj

Vlani Musk. Tento rok je podľa Time osobnosťou roka Zelenskyj

07.12.2022 15:32

„Tohtoročná voľba bola najjednoznačnejšia, akú pamätáme. Zelenskyj vyburcoval svet takým spôsobom, aký sme nevideli už desiatky rokov," napísal časopis.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423527x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív