Založ si blog

Matelkov podvod v priamom prenose? ? ?

Toto nevymyslíš. Neistota a chaos, čo sa rodí v makovici Matelka, je priam niečo neuveriteľné. Tak najprv nám tu dodá testy trnavská spriaznená firmička a odrazu sa dozvedáme, že ďalšie testy sú tu z Južnej Kórei. Toto naozaj nevymyslíš. Teda teraz už máme vyše 24 miliónov testov, či ako tomu mám rozumieť?
Vraj testy sú už na Slovensku a Trnava je v Ázii, či čo?
Už asi nebudú testovať celú krajinu, lebo konzílium „odborníkov“ to asi Matelkovi otrepalo o hlavu, že logisticky sa to jednoducho nedá zvládnuť, tak Matelko uvažuje, ako z tohto jeho mokrého sna vykorčuľovať a najlepšie bude uzatvorenie Slovenska! Tak či onak, občan prehral a Matelko nemusí znovu po XY krát dodržať svoj sľub. Tentokrát sa vykašle na sľub o odstúpení a Slováci sa tak tešili na toto minireferendum.
V súčasnej fáze sú tieto riešenia nezmysly. Najlepšie by bolo testovať po regiónoch, kde by sa mohli využívať aj mobilné jednotky a aj zdravotníci z iných krajov a nebol by pretlak na jednorazovú akciu. Iste, nič také by to neriešilo, ale určite by sa to dalo lepšie zmáknuť. Začať s Prešovským a Košickým krajom a postupne ísť až do Bratislavy. Na jeden región cca týždeň podľa počtu osôb s trvalým bydliskom a jednoducho ísť zaradom. Stredoškoláci a vysokoškoláci sú doma, teda toto riešiť netreba, teda ich dopravu. Pracujúci by sa zaregistrovali u svojich zamestnávateľov a to vrátane subdodávateľských firiem. Samozrejme, štát preplatí všetky náklady. A hlavne už konečne zrušte dopravu zadarmo pre študentov v pandemickom období!!!
Konečne upravte tú dopravu zadarmo do normálneho stavu. Teda ak zadarmo, tak len do školy a zo školy, žiadne celosieťové zadara vozenie! Celé toto cestovanie zadarmo v pohode pripravím ak nie ste schopní to urobiť doteraz! Chaos, neodbornosť a totálny amaterizmus. Nič viac v súčasnosti na Slovensku neplatí!

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Mal zobrať úplatok

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

Polícia / Policajná páska /

V galantskom byte našli mŕtvu ženu, podozrivú osobu polícia zadržala

07.12.2022 17:33

63-ročnú ženu bez známok života našli v kúpeľni s viacerými zraneniami na tele.

Virus Outbreak Germany

Merkelová priznala zlyhania vo svojej politike voči Rusku

07.12.2022 16:58

Komentár bývalej nemeckej kancelárky sa týkal ruskej okupácie ukrajinského polostrova Krym v roku 2014.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423635x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív