Založ si blog

Zrušte už konečne Matovičov profil na FB, stáva sa z neho diktátor

Tak sme sa toho dožili. Ľudia začnú byť značkovaní. Hitler či Nero mali podobné črty a čo sa im prisnilo, to sa muselo vykonať aj za cenu spálenej zeme.
Siahať na ústavu a základné ľudské práva je niečo neakceptovateľné. Pôjdeš na testovanie, tak sa ti nič nestane, lebo je dobrovoľné, ak však nepôjdeš dostaneš 10 dní zaracha bez nároku na nič!!!
Tak aká dobrovoľnosť? Komu tu načisto hrabe?
Jedna zásadná otázka a čo s tými, ktorí už testovaní boli a sú pozitívni a vírus už prekonali, respektíve sú v karanténe a liečia sa????
Čo ak sa doma niekto poháda a jeden bude chcieť ísť na testovanie a druhý nie? Ostanú obaja v karanténe, jeden v platenej a druhý v neplatenej. Podobne ak hlavne v RD majú dostatok miesta a môžu si uplatniť svoju samotku. Ich sa to tiež týka? Ak sa jeden člen domácnosti rozhodne, že nepôjde, ostatní pôjdu, tak budú tiež v nútenej karanténe a to platenej či neplatenej?
„Geniálny“ nápad je aj odmeňovať pracovníkov za nájdené pozitívne prípady! No tých teda bude! A v takých osadách to môže byť aj 100%, ak sa dohodnú obe skupiny, že idú pol na pol. Ako môže skrsnúť vôbec takýto nápad! Veď je to možná korupcia v priamom prenose! Jednak je to nehumánne a už vidím ako si hupsajú pracovné tímy nad každým pozitívnym! Choré, choré, choré ako sám Matelko!!!
Čo Matelkova myšlienka a nápad, to návrh na Darwinovu cenu.
A jedna výzva! Ľudia, začnite konečne nahlasovať Matovičov profil na FB aj celej ten perepute z OĽaNO! Porušujú základné ľudské slobody a ich predseda Matelko Prvý Veľký sa stal novodobým diktátorom! To isté platí o všetkých koaličných stranách, pretože mu pri tom úspešne asistujú.
Toto je kšeft tejto vlády, ktorý sa zapíše do čítaniek ako neskutočné porušenie základných ľudských práv, neskutočnej demagógie, egoizmu a nástup diktatúry. Iste, je to len môj názor, ale toto čo sa deje teraz v priamom prenose je niečo neskutočné. Matovič neskutočne polarizoval ľudí a zjavne sa neštíti použiť vodné delá a možno vás postaví aj k múru!
Základná otázka celoplošného testu:
Je Matovič normálny? A) áno B) nie
Je Matovič schopný vládnuť? A) áno B) nie
Ešte jeden postreh z FB: Ideš na test a tvoj rodinný príslušník nie, máš 10 dní karanténu. Nejdeš na test a máš 10 dní karanténu. Ideš na test si negatívny, ale niekto je doma pozitívny, máš karanténu. Ideš na test, si negatívny, ale náhodou schytáš vírus, tak sa môžeš tešiť na karanténu. Bol si testovaný a pozitívny po karanténe? Matelko ti naordinuje ďalšiu! Biznis je biznis a obchoduje sa tu s naším zdravím.
Matovič vyvoláva strach a vyhráža sa obyvateľom vlastnej krajiny! Toto žiaden politik od revolúcie neurobil!!! Žiaden!

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Venezuela / Nicolás Maduro /

"Kto nevolí, neje". Za neúčasť vo voľbách hrozí Madurov režim i obmedzením potravinových balíčkov

02.12.2020 16:45

Parlamentné voľby ako neslobodné bojkotuje veľká časť opozície, ktorá namiesto nich zorganizuje on-line referendum o zotrvaní prezidenta Madura pri moci.

Igor Matovič

Matovič chce otvoriť niektoré školy, testovanie preberá do vlastných rúk

02.12.2020 16:26, aktualizované: 16:53

Premiér tvrdí, že vidí ochotu niektorých riaditeľov škôl, starostov i primátorov zapojiť sa do testovania. Rezort školstva podľa neho hľadá výhovorky.

Robert fico, smer

Smer chce začať zber podpisov na iniciovanie referenda začiatkom roka

02.12.2020 16:06

Poslanci NR SR v stredu neschválili program mimoriadnej schôdze, ktorú inicioval Smer

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54, aktualizované: 16:45

Premiér Igor Matovič uviedol, že sa koalícia priblížila k dohode na mene kandidáta.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2356979x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie