Založ si blog

Igorkovi už načisto j. . . e, protest pred Matovičovým domčekom od 1 do 5 ráno, daňové priznania podá kto? A iné nezmysly.

Tak Matovič sa rozhodol pokaziť po Veľkej noci aj Sviatok všetkých svätých. Môžeme len čakať, čo jeho velebnosť Matelko Veľký Prvý Chaotický, vymyslí na Vianoce. Určite ich zakáže aj s tým fanatikom, ministrom zdravotníctva. Ľudia by sa mohli radovať s darčekov a pripomenúť si Ježišovo narodenie a to sa už nemôže. Spasiteľ je tu v podobe Veľkého Igiho! Čo on povie, to je sväté a všetci ostatní sú len vinníci!
Celá tá veľavážená komisia akosi úplne zabudla, že sa majú odovzdávať aj daňové priznania. Nie všetci totiž podávajú daňové priznanie elektronicky, respektíve mesačné prehľady. V otvorených inštitúciách, ktoré môžeme navštíviť to (DÚ) akosi vypadlo zo zoznamu.
Pozitívne testovaní to majú zrátané. Po vyliečení si pravdepodobne znovu zopakujú karanténu. Včera som volal na ten super úrad do Blavy a chlapčisko mi nevedel zodpovedať ani jednu jedinú otázku okrem jedinej. Keď som sa ho opýtal, či si nemyslí, že je tu totálny chaos. On reku – áno! Čiže ľudia čo prekonali vírus a nie sú potencionálni šíritelia, sú už v práci, tak s nimi nevedia, čo majú robiť! Majú akurát tak SMS o pozitívnom testovaní a odkrútenú karanténu. Jožko Šivák dal túto otázku, no tie trúby akosi nevedeli odpovedať.
Dostali sme „až“ jeden deň na nákupy, či zabezpečenie sa na týždeň a viac. No super! Budú rodiny, kde všetci budú na karanténe a v tom prípade čo??? Pokapú? Ak bude milión ľudí v karanténe, kto im zabezpečí základný príjem potravín??? Tu sa porušujú základné ústavné práva hraničiace až s poškodením zdravia ako psychického, tak fyzického! Kto bude mať nakoniec viac obetí na tričku? Politici, alebo covid?
Mešuge z Trnavy tiež bude v karanténe, či bude dochádzať denno-denne do práce? Bude príkladom, alebo sa bude bavkať na diktátora? Aspoň nech tých desať dní dá pokoj!
Do miesta bydliska sa môžem dopraviť do 25ho a to vrátane, či ako? Áno, ľudia zomierajú a budú zomierať. Štatistiky o úmrtiach by mali byť jednoznačne rozšírené aj o súbeh chorôb, ktoré mali daní pacienti, aby sa doslova vyprofilovali ohrozené skupiny! S tým sa nedá nič robiť, ale strach, neistota a psychický teror má podstatne hlbšie následky ako samotná choroba!
Úplná bieda a absencia zdravého rozumu sa však ukázala v otvorených obchodoch bez zákazníkov! To je priam niečo neuveriteľné!!! Toto je na Murphyho zákon. Čo nedodrbe covid, to dodrbe Matelko.
Aj najväčšiu hlúposť dokáže legitimizovať Matovič!
Zatiaľ sa mu len podarilo všetkých oklamať, odrbať a všetkým vynadať. No „radosť“ mať takého premiéra. No neboj, sa karma ťa dobehne aj tvojich prisluhovačov, tá je zdarma.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Ivan Safronov

Bývalému ruskému novinárovi Safronovovi zamietli odvolanie voči vlastizrade

07.12.2022 18:42

Ivana Safronova zatkli pre vyzradenie tajných informácií v júli roku 2020, keď začal pracovať ako poradca šéfa ruskej štátnej vesmírnej agentúry.

NR SR / Parlament /

Poslanci ukončili rokovanie skôr. V pléne chýbali predkladatelia návrhov

07.12.2022 18:35

Vo štvrtok sa má konať mimoriadna schôdza o návrhu na vyslovenie nedôvery Hegerovej vláde.

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Mal zobrať úplatok

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423679x
Priemerná čítanosť článkov: 5873x

Autor blogu

Kategórie

Archív