Založ si blog

Matovič, neboj sa, duše mŕtvych ťa navštívia!

Uzavretie cintorínov je taký truc podnik Matoviča Matelka Truhlíka Lekára Plagiátora …. Spravili ste capa záhradníkom, tak sa nečudujte!
Test, test, test – milióny minuté a zarobené. Nevadí. Slováci si zvykli! Nemôžete ísť na cintorín, ktorý je súčasťou prírody a to prečo? Otvorená plocha, kde je minimálna možnosť nakazenia. Matelko už je aj lekár a odborníkom pripisuje tvorbu hoaxov. Už je naozaj všetko, len nie premiér.
Mimochodom, zákazom vstupu na vlastný prenajatý priestor, čo jednoznačne hrobové miesto je, sa náhodou neporušuje právo? V skutočnosti tento psychopat sa len vyžíva v tom, ako môže zakazovať a „nasierať“ národ, ako to aj sám prezentoval.
Je to naozaj chorý nápad a s karanténou nemá nič spoločné a ani s ochranou zdravia. Nikto nechodí na cintoríny na nejakú party, či stretnutie rodiny. Každý zapáli sviečku, pomodlí sa, zaspomína si, niekto poplače, niekto sa pousmeje nad šťastnými chvíľami, ktoré spolu prežili. Matovič zabíja v nás tradície a hlavne určité obrady, na ktoré sme si zvykli. Už nie je možná takáto tolerancia nenormálnosti! Stáť v rade na test či prejsť sa po cintoríne v tichu a zapáliť sviečku. Nie veru, nie je jedno, kedy idete na cintorín a nie je jedno kedy zapálite sviečku. Tie dni majú v sebe určité čaro. Nie je to jedno ani straším ľuďom a už vôbec nie seniorom. Práve mnohí z nich majú svoju polovičku na cintoríne a niektorí tam chodia aj každý deň sa porozprávať. No trnavský blázon, to je len môj názor a nie diagnóza, sa vyžíva v zákazoch!
Je to tragédia národa, čo pri voľbách sa nechal opiť starým, tvrdým rožkom! Toto neurobili ani komunisti. Len základ, že ten Matelko sa promenádoval na svadbe bez rúška. Chudáčik nebol dva roky na dovolenke? No a vo Francúzsku pred Počiatkovou nehnuteľnosťou bol pracovne? To bola dovolenka ako vyšitá! A ešte za naše! Dostala ho až do premiérskeho kresla! Jeho – plagiátora, daňového podvodníka a multimilionára, ktorý možno platil dane, ale nie také aké mal a bohvie, či neprepieral.
Zakázal Veľkú noc a už dávno pred tým som tipoval, že to urobí aj na Všetkých svätých. Čo urobí na Vianoce? Skúste hádať! Dobre bude? Mnohí sa psychicky a ekonomicky zosypú a som zvedavý, kto preberie za týchto ľudí zodpovednosť! No jeho egu bude dobre.
Mŕtvi si ťa nájdu, pán premiér a nebude ich málo. Tomu ver! Síce dal nám možnosť medzi 1 a 5 hodinou ráno a možno to bude aj pekná sviečková demonštrácia, ak by sa ľudia rozhodli ísť v tejto hodine na cintorín. Opozičné strany? Podporte to!
Otvor cintoríny, ak si aspoň trošku človek a nie netvor!
Vraj dobrovoľné testovanie! Há, Há, há. Možno pre tr.ka z Trnavy, ale nie pre Slovákov!

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Virus Outbreak Germany

Merkelová priznala zlyhania vo svojej politike voči Rusku

07.12.2022 16:58

Komentár bývalej nemeckej kancelárky sa týkal ruskej okupácie ukrajinského polostrova Krym v roku 2014.

bonul, security, budova

Bödörov Bonul opäť získal lukratívne zákazky od štátu

07.12.2022 16:46

Bonul má v priebehu ďalších štyroch rokov strážiť prepravu hotovosti medzi pobočkami pošty a oddeleniami bánk.

stoltenberg

Stoltenberg: Rusko sa snaží zmraziť vojnu, aby opäť zaútočilo na jar

07.12.2022 16:12

Podmienky na mierové riešenie konfliktu na Ukrajine podľa generálneho tajomníka NATO nateraz neexistujú.

primoco uav dron bezpilotné lietadlo

Pohraničiari dostanú dva české drony. Bude to stáť 2 milióny

07.12.2022 16:00

Projekt bude spolufinancovaný z eurofondov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423565x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív