Založ si blog

Igorkovi už načisto j. . . e, protest pred Matovičovým domčekom od 1 do 5 ráno, daňové priznania podá kto? A iné nezmysly.

Tak Matovič sa rozhodol pokaziť po Veľkej noci aj Sviatok všetkých svätých. Môžeme len čakať, čo jeho velebnosť Matelko Veľký Prvý Chaotický, vymyslí na Vianoce. Určite ich zakáže aj s tým fanatikom, ministrom zdravotníctva. Ľudia by sa mohli radovať s darčekov a pripomenúť si Ježišovo narodenie a to sa už nemôže. Spasiteľ je tu v podobe Veľkého Igiho! Čo on povie, to je sväté a všetci ostatní sú len vinníci!
Celá tá veľavážená komisia akosi úplne zabudla, že sa majú odovzdávať aj daňové priznania. Nie všetci totiž podávajú daňové priznanie elektronicky, respektíve mesačné prehľady. V otvorených inštitúciách, ktoré môžeme navštíviť to (DÚ) akosi vypadlo zo zoznamu.
Pozitívne testovaní to majú zrátané. Po vyliečení si pravdepodobne znovu zopakujú karanténu. Včera som volal na ten super úrad do Blavy a chlapčisko mi nevedel zodpovedať ani jednu jedinú otázku okrem jedinej. Keď som sa ho opýtal, či si nemyslí, že je tu totálny chaos. On reku – áno! Čiže ľudia čo prekonali vírus a nie sú potencionálni šíritelia, sú už v práci, tak s nimi nevedia, čo majú robiť! Majú akurát tak SMS o pozitívnom testovaní a odkrútenú karanténu. Jožko Šivák dal túto otázku, no tie trúby akosi nevedeli odpovedať.
Dostali sme „až“ jeden deň na nákupy, či zabezpečenie sa na týždeň a viac. No super! Budú rodiny, kde všetci budú na karanténe a v tom prípade čo??? Pokapú? Ak bude milión ľudí v karanténe, kto im zabezpečí základný príjem potravín??? Tu sa porušujú základné ústavné práva hraničiace až s poškodením zdravia ako psychického, tak fyzického! Kto bude mať nakoniec viac obetí na tričku? Politici, alebo covid?
Mešuge z Trnavy tiež bude v karanténe, či bude dochádzať denno-denne do práce? Bude príkladom, alebo sa bude bavkať na diktátora? Aspoň nech tých desať dní dá pokoj!
Do miesta bydliska sa môžem dopraviť do 25ho a to vrátane, či ako? Áno, ľudia zomierajú a budú zomierať. Štatistiky o úmrtiach by mali byť jednoznačne rozšírené aj o súbeh chorôb, ktoré mali daní pacienti, aby sa doslova vyprofilovali ohrozené skupiny! S tým sa nedá nič robiť, ale strach, neistota a psychický teror má podstatne hlbšie následky ako samotná choroba!
Úplná bieda a absencia zdravého rozumu sa však ukázala v otvorených obchodoch bez zákazníkov! To je priam niečo neuveriteľné!!! Toto je na Murphyho zákon. Čo nedodrbe covid, to dodrbe Matelko.
Aj najväčšiu hlúposť dokáže legitimizovať Matovič!
Zatiaľ sa mu len podarilo všetkých oklamať, odrbať a všetkým vynadať. No „radosť“ mať takého premiéra. No neboj, sa karma ťa dobehne aj tvojich prisluhovačov, tá je zdarma.

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Venezuela / Nicolás Maduro /

"Kto nevolí, neje". Za neúčasť vo voľbách hrozí Madurov režim i obmedzením potravinových balíčkov

02.12.2020 16:45

Parlamentné voľby ako neslobodné bojkotuje veľká časť opozície, ktorá namiesto nich zorganizuje on-line referendum o zotrvaní prezidenta Madura pri moci.

Igor Matovič

Matovič chce otvoriť niektoré školy, testovanie preberá do vlastných rúk

02.12.2020 16:26, aktualizované: 16:53

Premiér tvrdí, že vidí ochotu niektorých riaditeľov škôl, starostov i primátorov zapojiť sa do testovania. Rezort školstva podľa neho hľadá výhovorky.

Robert fico, smer

Smer chce začať zber podpisov na iniciovanie referenda začiatkom roka

02.12.2020 16:06

Poslanci NR SR v stredu neschválili program mimoriadnej schôdze, ktorú inicioval Smer

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54, aktualizované: 16:45

Premiér Igor Matovič uviedol, že sa koalícia priblížila k dohode na mene kandidáta.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2356988x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie