Založ si blog

Matovič, neboj sa, duše mŕtvych ťa navštívia!

Uzavretie cintorínov je taký truc podnik Matoviča Matelka Truhlíka Lekára Plagiátora …. Spravili ste capa záhradníkom, tak sa nečudujte!
Test, test, test – milióny minuté a zarobené. Nevadí. Slováci si zvykli! Nemôžete ísť na cintorín, ktorý je súčasťou prírody a to prečo? Otvorená plocha, kde je minimálna možnosť nakazenia. Matelko už je aj lekár a odborníkom pripisuje tvorbu hoaxov. Už je naozaj všetko, len nie premiér.
Mimochodom, zákazom vstupu na vlastný prenajatý priestor, čo jednoznačne hrobové miesto je, sa náhodou neporušuje právo? V skutočnosti tento psychopat sa len vyžíva v tom, ako môže zakazovať a „nasierať“ národ, ako to aj sám prezentoval.
Je to naozaj chorý nápad a s karanténou nemá nič spoločné a ani s ochranou zdravia. Nikto nechodí na cintoríny na nejakú party, či stretnutie rodiny. Každý zapáli sviečku, pomodlí sa, zaspomína si, niekto poplače, niekto sa pousmeje nad šťastnými chvíľami, ktoré spolu prežili. Matovič zabíja v nás tradície a hlavne určité obrady, na ktoré sme si zvykli. Už nie je možná takáto tolerancia nenormálnosti! Stáť v rade na test či prejsť sa po cintoríne v tichu a zapáliť sviečku. Nie veru, nie je jedno, kedy idete na cintorín a nie je jedno kedy zapálite sviečku. Tie dni majú v sebe určité čaro. Nie je to jedno ani straším ľuďom a už vôbec nie seniorom. Práve mnohí z nich majú svoju polovičku na cintoríne a niektorí tam chodia aj každý deň sa porozprávať. No trnavský blázon, to je len môj názor a nie diagnóza, sa vyžíva v zákazoch!
Je to tragédia národa, čo pri voľbách sa nechal opiť starým, tvrdým rožkom! Toto neurobili ani komunisti. Len základ, že ten Matelko sa promenádoval na svadbe bez rúška. Chudáčik nebol dva roky na dovolenke? No a vo Francúzsku pred Počiatkovou nehnuteľnosťou bol pracovne? To bola dovolenka ako vyšitá! A ešte za naše! Dostala ho až do premiérskeho kresla! Jeho – plagiátora, daňového podvodníka a multimilionára, ktorý možno platil dane, ale nie také aké mal a bohvie, či neprepieral.
Zakázal Veľkú noc a už dávno pred tým som tipoval, že to urobí aj na Všetkých svätých. Čo urobí na Vianoce? Skúste hádať! Dobre bude? Mnohí sa psychicky a ekonomicky zosypú a som zvedavý, kto preberie za týchto ľudí zodpovednosť! No jeho egu bude dobre.
Mŕtvi si ťa nájdu, pán premiér a nebude ich málo. Tomu ver! Síce dal nám možnosť medzi 1 a 5 hodinou ráno a možno to bude aj pekná sviečková demonštrácia, ak by sa ľudia rozhodli ísť v tejto hodine na cintorín. Opozičné strany? Podporte to!
Otvor cintoríny, ak si aspoň trošku človek a nie netvor!
Vraj dobrovoľné testovanie! Há, Há, há. Možno pre tr.ka z Trnavy, ale nie pre Slovákov!

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Venezuela / Nicolás Maduro /

"Kto nevolí, neje". Za neúčasť vo voľbách hrozí Madurov režim i obmedzením potravinových balíčkov

02.12.2020 16:45

Parlamentné voľby ako neslobodné bojkotuje veľká časť opozície, ktorá namiesto nich zorganizuje on-line referendum o zotrvaní prezidenta Madura pri moci.

Igor Matovič

Matovič chce otvoriť niektoré školy, testovanie preberá do vlastných rúk

02.12.2020 16:26, aktualizované: 16:53

Premiér tvrdí, že vidí ochotu niektorých riaditeľov škôl, starostov i primátorov zapojiť sa do testovania. Rezort školstva podľa neho hľadá výhovorky.

Robert fico, smer

Smer chce začať zber podpisov na iniciovanie referenda začiatkom roka

02.12.2020 16:06

Poslanci NR SR v stredu neschválili program mimoriadnej schôdze, ktorú inicioval Smer

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54, aktualizované: 16:45

Premiér Igor Matovič uviedol, že sa koalícia priblížila k dohode na mene kandidáta.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2356961x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie