Založ si blog

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na manželku všetko prepísal, u babky si skryl účtovníctvo a mama s ním denne najazdila 600 km. No super. Nejako sa nám zabudlo na protesty pred Ficovým bydliskom a vyhrážanie sa mu väzením (to stále existuje). Dokonca slušáci postavili Kaliňákovi na protestoch šibenicu. Matovič vynadal pred malými deťmi, ktoré tiež boli na „slušných“ protestoch Dankovi do ko…v.
Napríklad samotná Radičová v jednej beseda chcela tzv. konšpirátorov fyzicky likvidovať. Poniektorí aj tu besedujúci nás posielali do plynu a tí najmenej bojovní len do basy. Za čo? Len za názor. No aj to mohla byť symbolika rakvy.

Pochovanie slobody a demokracie!

Pripomeniem Budajovi či iným, ako boli tichučko, keď NAKA urobila prepadovku u Rostasa. Tam bol priamo štátny teror ako za čias najtvrdšieho nacizmu a vlády gestapa. Súčasný neoliberalizmus si vybral veľmi podobné metódy likvidácie ako kedysi nacisti. Našli si nepriateľa, ktorý nie je ticho a mlčiaca väčšina sa len pozerá. Spomeniem ešte Emilka a môj starší blog.
Teraz sú tu plné ústa moralizovania, ale tá rakva je len slabší odvar toho, čo robil Matovič a jeho stúpenci. Polarizoval spoločnosť. No nielen on, celá neoliberálna lúza má nejako zvláštnym spôsobom za podpory médií dovolené urážať, dehonestovať a vyhrážať sa opozícii a ľuďom, čo majú iný názor.
Ak si dobre pamätám, tak tých rakiev tu bolo viac, aj pre Smer, aj pre Kotlebu. To asi nevadilo.

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Dráčik a Lego, referendum áno a pád vládnych strán

12.11.2022

Nuž čo už, Lego som mal rád a aj mám na neho pekné spomienky. Asi najradšej som mal ako decko sériu Castle. Teraz však ku problému, ktorý vyvolali naši neoliberálni propagátori nacizmu, ktorý začínal podobným spôsobom aj v Nemecku a krištáľová noc mala nedávno výročie. Udávanie za názor, podnecovanie k nekalej súťaži či ohováranie. No, nechcel by som byť v koži [...]

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 582
Celková čítanosť: 3419058x
Priemerná čítanosť článkov: 5875x

Autor blogu

Kategórie