Založ si blog

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na manželku všetko prepísal, u babky si skryl účtovníctvo a mama s ním denne najazdila 600 km. No super. Nejako sa nám zabudlo na protesty pred Ficovým bydliskom a vyhrážanie sa mu väzením (to stále existuje). Dokonca slušáci postavili Kaliňákovi na protestoch šibenicu. Matovič vynadal pred malými deťmi, ktoré tiež boli na „slušných“ protestoch Dankovi do ko…v.
Napríklad samotná Radičová v jednej beseda chcela tzv. konšpirátorov fyzicky likvidovať. Poniektorí aj tu besedujúci nás posielali do plynu a tí najmenej bojovní len do basy. Za čo? Len za názor. No aj to mohla byť symbolika rakvy.

Pochovanie slobody a demokracie!

Pripomeniem Budajovi či iným, ako boli tichučko, keď NAKA urobila prepadovku u Rostasa. Tam bol priamo štátny teror ako za čias najtvrdšieho nacizmu a vlády gestapa. Súčasný neoliberalizmus si vybral veľmi podobné metódy likvidácie ako kedysi nacisti. Našli si nepriateľa, ktorý nie je ticho a mlčiaca väčšina sa len pozerá. Spomeniem ešte Emilka a môj starší blog.
Teraz sú tu plné ústa moralizovania, ale tá rakva je len slabší odvar toho, čo robil Matovič a jeho stúpenci. Polarizoval spoločnosť. No nielen on, celá neoliberálna lúza má nejako zvláštnym spôsobom za podpory médií dovolené urážať, dehonestovať a vyhrážať sa opozícii a ľuďom, čo majú iný názor.
Ak si dobre pamätám, tak tých rakiev tu bolo viac, aj pre Smer, aj pre Kotlebu. To asi nevadilo.

Cirkus v podaní Matelka a jeho sekty pokračuje s pomocou Sulíka a prezidentky. ZSSK totálne zaspala.

10.04.2021

To, čo predvádza súčasná nová – minulá vláda, je niečo neuveriteľné. Preráža čím ďalej hlbšie a hlbšie politické dno. Žiadna česť im nič nevraví. Posledný Križiak to úplne dorazil. Matovič svojmu poskokovi Hegerovi povie na tlačovke, že je ešte stále iba minister. Heger stojí ako taká sviečka pred oltárom. Heger sa stal oficiálnym poskokom Matoviča bez [...]

Bože, daj Matovičovi aspoň kus rozumu

14.03.2021

Mal som písať o inom. O nútenom špajchľovaní a úmyselnom poškodení zdravia štátnymi nezmyselnými nariadeniami. No týmto priam idi….kým prehlásením o tichom nefunkčnom premiérovi vo funkcii to ten blázon absolútne zaklincoval. Nemám slov, toto nevymyslíš. Matelko sa fakt nenarodil, on sa vyskytol. Vládny cirkus v saralabande pokračuje ďalej. Sekta zabáva Slovensko [...]

Rusi len potvrdili, aká je naša vláda sp. .tá

06.03.2021

To čo sa deje v súčasnosti na Slovensku je čistý chaos, teror a smiech cez slzy. Tak nekompetentnú a amatérsku vládu, ktorá ide cez mŕtvoly a to doslova a do písmena, sme nemali. Matovič, ktorý mení Zakarpastkú Rus za Sputnik, Korčok, ktorému USTrčia z každého otvoru podobne ako Sulíkovi a Remišovej. Im mŕtvi nevadia, ak by náhodou mohli prežiť na základe ruských [...]

Tomáš Petříček

Český minister zahraničia Petříček končí vo funkcii, nahradiť ho má Zaorálek

11.04.2021 22:46

Odchod Petříčka z vlády žiadal v uplynulých týždňoch aj český prezident Miloš Zeman.

Brhlík obyčajný / Vták / Vtáci /

Populácie vtáctva na Slovensku klesajú, niektorým druhom hrozí vyhynutie

11.04.2021 20:09

V krajine žije niekoľko desiatok druhov, ktorých počet je nižší, ako 50 párov, pri niektorých druhoch by sa dal počet párov spočítať na prstoch jednej alebo dvoch rúk.

Veľká Lodina

V obci Veľká Lodina bolo nájdené telo ženy bez známok života

11.04.2021 19:26

Polícia na mieste vykonáva prvotné úkony, dokumentuje udalosť.

ČR koronavírus očkovacie centrum skúška

Česi dali bodku za núdzovým stavom

11.04.2021 18:24

Po dvesto päťdesiatich dňoch sa v Česku končí núdzový stav. Opatrenia proti šíreniu koronavírusu sa po novom budú riadiť pandemickým zákonom.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 476
Celková čítanosť: 2598595x
Priemerná čítanosť článkov: 5459x

Autor blogu

Kategórie