Založ si blog

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na manželku všetko prepísal, u babky si skryl účtovníctvo a mama s ním denne najazdila 600 km. No super. Nejako sa nám zabudlo na protesty pred Ficovým bydliskom a vyhrážanie sa mu väzením (to stále existuje). Dokonca slušáci postavili Kaliňákovi na protestoch šibenicu. Matovič vynadal pred malými deťmi, ktoré tiež boli na „slušných“ protestoch Dankovi do ko…v.
Napríklad samotná Radičová v jednej beseda chcela tzv. konšpirátorov fyzicky likvidovať. Poniektorí aj tu besedujúci nás posielali do plynu a tí najmenej bojovní len do basy. Za čo? Len za názor. No aj to mohla byť symbolika rakvy.

Pochovanie slobody a demokracie!

Pripomeniem Budajovi či iným, ako boli tichučko, keď NAKA urobila prepadovku u Rostasa. Tam bol priamo štátny teror ako za čias najtvrdšieho nacizmu a vlády gestapa. Súčasný neoliberalizmus si vybral veľmi podobné metódy likvidácie ako kedysi nacisti. Našli si nepriateľa, ktorý nie je ticho a mlčiaca väčšina sa len pozerá. Spomeniem ešte Emilka a môj starší blog.
Teraz sú tu plné ústa moralizovania, ale tá rakva je len slabší odvar toho, čo robil Matovič a jeho stúpenci. Polarizoval spoločnosť. No nielen on, celá neoliberálna lúza má nejako zvláštnym spôsobom za podpory médií dovolené urážať, dehonestovať a vyhrážať sa opozícii a ľuďom, čo majú iný názor.
Ak si dobre pamätám, tak tých rakiev tu bolo viac, aj pre Smer, aj pre Kotlebu. To asi nevadilo.

Daň za prevod v bankách? Hromadná doprava, kolaps slušnosti a štátni zamestnanci idú do štrajku? A čo s Ursulou?

21.07.2024

Neviem, čo sú to za šumy, rubnúť nám novú daň za prevody alebo výbery z bánk. Trošku to odporuje tej celkovej miere digitalizácie, kde by sa skôr aj samotné poplatky v bankách mali znižovať, pretože už temer všetko je on-line a prakticky banku už nenavštevujem. Maximálne, ak mi zablokujú kartu pre vraj podozrivú platbu v zahraničí. Úroky z vašich peňazí na [...]

Pohoda v nepohode, Trump práve vyhral voľby a beriem vážne slová ministra Tarabu ohľadne vody

14.07.2024

Uhorková sezóna toto leto naozaj nie je. Udalosti sa dejú v jednom kuse. Pohoda sa z chýb nepoučila a opakuje ich. Toto nech však rozhodne komisia. Mňa skôr zaujíma prečo takýto komerčne stratový podnik, aspoň podľa výkazov v hlbokej strate a podľa liberálneho trhového prístupu by fakticky už nemal existovať, pretože trh rozhoduje, ešte stále funguje. Skôr ma zaujíma, [...]

Voda zaspievala, pán Soták s klubom 500 tak isto, alebo kto to celé vymyslel? PS sa postavilo za občanov a čo vláda? Občania sa majú načo tešiť.

10.07.2024

Blog sa skladá z dvoch častí. Tú prvú venujem človeku, ktorého som si vážil, ale to už pominulo. Klub 500 na čele s pánom Sotákom sa akosi začali veľmi angažovať v prípade pitnej vody. V prvom rade by som mu odporúčal, aby sa radšej venoval diagramu železo uhlík, máme vyštudované podobné odbory a technológia ma vždy bavila. Teraz však k meritu veci. Ak chce [...]

medveď hnedý

Medveď v Šútove zaútočil na cyklistu, previezli ho do nemocnice

24.07.2024 22:15

Od začiatku roka do 1. júla eviduje Štátna ochrana prírody 793 hlásení o výskyte a strete medveďa s človekom.

Russia Ukraine Moscow Mood

Moskva láka svojich mužov na front. Za akú odmenu ich chce vidieť bojovať proti Ukrajincom?

24.07.2024 19:00

Rusko má zjavne problém s náborom mužov, ktorí sú ochotní zapojiť sa do invázie. Moskovský starosta oznámil, že mesto im ponúka vysokú prémiu.

Taraba, dúhová vlajka, lgbti

Dúhová vlajka so štátnym znakom? Taraba podal trestné oznámenie za hanobenie zástavy. Odborník: Taký trestný čin neexistuje

24.07.2024 19:00

Prípravu zákona v tejto súvislosti už avizoval aj predseda SNS Andrej Danko.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Odporúčania EK nezohľadňujú mnohé opatrenia prijaté koalíciou. Susko: Správa je nevyvážená až zavádzajúca

24.07.2024 18:13, aktualizované: 20:51

Vo svojom stanovisku Fico zdôraznil, že príslušné rezorty budú s EK viesť ďalší dialóg.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 650
Celková čítanosť: 3960957x
Priemerná čítanosť článkov: 6094x

Autor blogu

Archív