Založ si blog

Matovičova podrž taška SASka, alebo vojna plagiátorov

Tak nám Matovič už prebral aj školstvo. Po tom, čo si ide zvoliť generálneho prokurátora, je už expertom na pandémiu, medicínu, vírusy … a najnovšie to berie do rúk v školstve!

Gröhlinga už prakticky nepotrebujeme. Potrebujeme vôbec niekoho okrem jeho veličenstva Kim Čum Mata I. Veľkého?
Matovič bude navždy spojený s chorobnou závislosťou niekomu sa šprtať s plastovou tyčinkou a tampónom v nose a iných dutinách. Kto vie, čo by povedal na neho Jung či Freud a akú diagnózu by mu ešte pripísali. No jeho včerajšie vystúpenie plagiátora plagiátorov na tlačovke, bolo niečo neskutočné a určitých fázach mi pripomínal Jokera. Stále sa s tým nezmieril, že už nie je len opozičný šaško, ale sedí v premiérskom kresle. Toto už bolo zrelé na kazajku.

Z ministra školstva urobil ufňukaného sopliaka, ktorý si nevie napísať ani len domácu úlohu. Po brutálnom prepade preferencií OĽaNO bolo potrebné schladiť nástup SaS. Medzi nami, „prašť ako uhoď“. Keď už aj prezidentka vyzývala na návrat detí do škôl (mimochodom, o tom som písal podstatne skôr), tak Matelko zobral zodpovednosť vraj do vlastných rúk. Zjavne ani novinári nevedeli, čo sa Matelkovi odohráva v hlave a stále sa ho pýtali na jednu vec. Minister predložil podobný plán, len Matelkovi v ňom chýbalo ministerstvo školstva. No, už vidím, ako sa učitelia rekvalifikujú na nosné dierky a vymetanie dutín! Myslím, že učitelia by mali robiť presný opak a to nalievať žiakom učivo do hlavy! Choré, choré, choré!!! Matovičovo ego je neskutočné.

Najväčší plagiátor na Slovensku je už expert naozaj na všetko, len nie na to, slúžiť svojim občanom. SASka má len reči, no „skutek utek“, stiahnu uši, nechajú zo seba robiť mega somá..v a zvolia premiérovi generálneho prokurátora.

Úbohá a až absurdná demagógia 0pičiaka Naďa a rada Pelému

20.01.2021

To, čo predviedol Naď v relácii Téma dňa s Bielikom na TA3, bolo niečo absurdné. Vraj máme 200.000 pozitívnych! Lož ako vyšitá! No pri tejto vláde sa ani nečudujem. Naď nemusí byť testovaný, lebo je po Covide? Áno? A ostatní, čo mali pred viac ako 90 dňami, s nimi čo? Ale čo s tými, ktorým čas už vypršal. Aj keď je preukázateľné majú protilátky aj pol roka po [...]

Šialené návrhy šialenej vlády

18.01.2021

Týždeň klbko prisluhovačov rokuje o niečom, čo schváli a začne platiť na druhý deň. To je taký paškvil, či mačkopes, čo teraz schválili, že to nemá obdobu. Vraj od dnes sa môžete ísť otestovať, ale modrý papierik vám bude platiť len sedem dní. Už to vysvetlili, vraj stačí jedno testovanie. To sa bude Covid veselo šíriť! No už vidím, ako ľudia dnes bežia na [...]

RTVS Pumpa – Kolíkovej žumpa a čo s ľuďmi, ktorí prekonali Covid

17.01.2021

To čo predviedla RTVS vo svojej Pumpe, je ďalší klinec do nezávislosti verejnoprávnej TV. Hanba a za toto by mal byť riaditeľ odvolaný okamžite a z fleku. Absurdné dno hereckých výkonov sa nedalo prehliadnuť a totálne zmanipulovaný scenár to dorazil. Odpad, hnus ani troška zábavy, ale len čistá Matelkova trápnošou za naše financie! Za toto platíme koncesionárske [...]

Andrea Letanovská, poslankyňa NRSR Za ľudí

Letanovská v Ide o pravdu: Čakáme na schválenie lieku, ktorý pomáha pri COVIDE-19

21.01.2021 06:00

„Slovensko musí urýchlene nakúpiť vakcíny a očkovať. Nie testovať,“ vyhlásila lekárka a poslankyňa Andrea Letanovská (Za ľudí) v relácii Ide o pravdu.

Joe Biden, Oválna pracovňa

Rupnik: Realita Trumpovej Ameriky prekonala House of Cards

21.01.2021 05:28

"Európa nemôže len čakať s natiahnutou rukou, kým za ňou nový americký prezident Joe Biden príde,“ povedal pre Pravdu Jacques Rupnik.

pocasie-21-1-2021

Má zima vrchol už za sebou? Ideme do jarných teplôt

21.01.2021 00:00

Len nedávno bolo na Slovensku v noci mínus dvadsať stupňov, teraz môže byť cez deň viac ako plus desať. Je po zime?

koronavírus

Z nového variantu koronavírusu majú vedci obavy

20.01.2021 21:35

Mutácia známa ako E484K je schopná "uniknúť imunite" a to zvyšuje obavy o účinnosť vakcín.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 459
Celková čítanosť: 2498818x
Priemerná čítanosť článkov: 5444x

Autor blogu

Kategórie