Zastavte toho blázna! Skutočne je to vládny teror! Nemaľujte Matoviča na stenu!

Pôvodný názov blogu: Prezidentka tu nie je pre všetkých? Vážení, zapamätajte si mená vládnych poslancov a Matovičove volebné megapodvody,
Teror a chaos, ktorý spustil Matelko a jeho partia je priam neúnosný. Za tridsať jeden rokov od pádu režimu som nepočul toľko nadávok na premiéra nejakého štátu, okrem Severnej Kórey, ako teraz. Veľmi dobre si pamätám, ako pred voľbami Matelko chytal voličov národných či kresťanských strán do svojich klamstiev. Nachytal ich na ich neskutočnú naivitu. Smer a lumpárne jeho ľudí boli dobrým sústom, ale to, čo prišlo po voľbách, nečakal nikto. Ako zneužíva a využíva ľudí Matelko sme si mali možnosť vypočuť na nahrávke ešte s Procházkom. Matovič, podobne ako Kollár zneužil či už národnú tematiku, či migrantov. Kollár zašiel ešte ďalej a zneužil aj Marie Le Pen či Salviniho a v neposlednom rade aj dôchodcov, ktorých teraz hádže cez palubu.

Uzavretie Slovenska vraj podľa vzoru Izraela. Tak sa môžete pozrieť na štatistiky, ako to pomohlo. Oddialilo to nevyhnutné. Na Slovensku sme si zvykli na Covid, ale nezvykli sme si na trnavského blázna a vládny teror. Šesť týždňov tvrdého zatvorenia Slovenska je koniec mnohých podnikateľov, živnostníkov a mnoho ľudí Matoviča prekľaje až na desiate pokolenie. Ekonomika bude v troskách a svätuškári vo farbách OĽaNO len pritakávajú dvom bláznom! Načo bolo potom celoplošné testovanie? Všetky štáty dookola nás zmierňujú, aby mali v pohode Vianoce a ten ch.j ich ide zrušiť ako predchádzajúce sviatky. Čistý Satan.

Excelentná naivita slovenského voliča!!!

Zúfalstvo z predchádzajúcich vlád nám zvolilo diktátora, podľa môjho názoru s psychickými poruchami. Predchádzajúce vlády kradli vo veľkom a sem tam niečo prihodili občanom. No tento Matelko si kradne vo veľkom a terorizuje ešte aj občanov!
Veľmi dobre si zapamätajte mená poslancov, ktorí podporujú túto chaotickú vládu a tohto diktátorského premiéra, ktorý mi neskutočne pripomína Caligulu, ktorého vo filme stvárnil Malcolm McDowel. Ešte aj ten nepríčetný smiech má podobný. Chaos s pendlermi a celkovo aj pomocou pre podnikateľov je priam neskutočný. Matelkov cirkus likviduje malé a stredné firmy, o živnostníkoch ani nevravím! Neviem, čo za amatérov to tam štát riadi, ale čím skôr odstúpia, tým lepšie! Je mi jedno, že začali zatýkať papalášov, len aby im neplatili aj mega odstupné! Záleží na tom, koľkí budú odsúdení! Pripadá mi to ako neskutočný cirkus. Neprejde jeden deň, aby tu niečo nebolo chaotické a proti logike. Žiaci, dôchodcovia, minimálna mzda, živnostníci, reštaurácie ……. Spamätajte sa ľudia, toto nie je normálne!
Posledná vec, priam neuveriteľná bola výzva Matelka prezidentke. Vraj sa nemá zaradiť do tábora Smerákov, Kotlebovcov …. Toto si ten primitív ako môže dovoliť!? Pokiaľ viem, prezident a táto funkcia je tu pre všetkých občanov Slovenskej republiky. Ten choromyseľný premiér zabudol, že je premiérom SR a nie opozičným politikom?
No a stále sa nikto nevenuje ľuďom, ktorí Covid prekonali a sú prakticky zaočkovaní! Veru nie, po prekonaní Covidu sa ja očkovať nedám!
Protesty ešte len teraz začnú a môže Matelko sa vytešovať, ako nasiera celé Slovensko!

Langoš sem, Lángos tam, ale nie je nám to jedno. Pasivita štátnych a verejných orgánov – takých príkladov je hoci aj na ÚPSVaR-e viac ako dosť.

16.05.2026

Chaos v DPH V celej tejto kauze je jedna vec, ktorá rozprúdila diskusiu, a to výška pokuty za, mierne povedané, trošku nezmysel – aj keď po prečítaní zákona je to diskutabilné, a hlavne po dodrbanej zápisnici. Lenže ono je potrebné pozrieť sa na to, kto za takýto zákon hlasoval, kto ho navrhol. Museli to byť len poslanci, a tu sa ukazuje ich „kvalita“. Pre zmenu [...]

Ako štát pomáha živnostníkom: § 49 verzus § 54: keď projekt zhorší to, čo mal zlepšiť. Pozor na langoše a diakritiku! A čo na to Kamenický?

12.05.2026

Na Slovensku máme krásny zvyk. Keď chceme niekomu pomôcť, najprv mu vysvetlíme, prečo si tú pomoc vlastne nezaslúži. Najnovšie sa to krásne ukazuje pri podpore samostatnej zárobkovej činnosti cez úrad práce. Človek by si naivne myslel, že ak je niekto evidovaný na úrade práce, chce pracovať, má nápad, podnikateľský zámer a chuť vytvoriť si vlastné pracovné miesto, [...]

Pošta nie je ideál. Ambasáda nie je riešenie pre každého. Potrebujeme digitálny volebný token. Hlina už netrep a odchody mladých.

10.05.2026

Dnes to bude veľmi dlhé, ale už mám toho tak trošku dosť. Diskusia o voľbe zo zahraničia sa u nás často zúži na jednoduchý spor: buď poštou, alebo na ambasáde. Lenže podľa mňa je to zle položená otázka. Poštová voľba má svoje riziká. Voľba na ambasádach má zase problém dostupnosti. Ak chceme hovoriť vážne o demokracii v 21. storočí, mali by sme sa baviť o [...]

mnich koncert

Čo Rusi vyspevujú o vojne proti Ukrajine? Na spevákov dohliada beznohý mních vyznamenaný Radom Lenina

20.05.2026 14:30

„Rozdrvíme nebezpečného nepriateľa. Veľa generácií si bude pamätať, aké drahé je nám Rusko!" znie text jednej z ruských piesní o bojoch na Ukrajine.

eštok

Na Slovensku zostáva v platnosti druhý stupeň teroristického ohrozenia

20.05.2026 14:15

Dôvodom sú najmä pretrvávajúce hybridné hrozby a kybernetické útoky na štátnu infraštruktúru, na ktoré ministerstvo vnútra reaguje posilňovaním obrany.

US Army paratroopers with the 173rd Airborne Brigade prepare to move out after landing near Jönköping, Sweden during exercise Swift Response 24.

Na pomoc príde menej amerických vojakov. USA menia plány pri Európe

20.05.2026 14:08, aktualizované: 14:50

Svoj zámer chce Washington spojencom oznámiť v tomto týždni.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 692
Celková čítanosť: 4392525x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Archív