Založ si blog

Matovič ide vystúpiť na Markíze, RTVS mu smrdí

Zase Matelko a jeho cirkusový kolotoč na pokračovanie. Tak on si ide vystúpiť v súkromnej televízii namiesto verejnoprávnej. Ten di.ino pravdepodobne ani nevie, že Markízu nemá možnosť sledovať každý a že je len na satelite. Čo už, jeho vystúpenie asi nie je určené pre ľudí, ktorí nemajú satelit. Klamstvá sa mu stali denným pracovným nástrojom.
Ide uzavrieť Slovensko a znova počas cirkevných sviatkov. Samozrejme, že uzavrieť sa dalo pred sviatkami a vôbec nebolo potrebné trieskať nejakých sto miliónov na trápne testovanie. Len to by Matelko nezarobil. Ide zrušiť spurné reštaurácie či fitká. Zruší aj dôchodcom zadarmo cestovné s vlakmi. S tým dokonca súhlasím, ale najprv by mal zrušiť cestovné žiakom a študentom, ktorí sa prevážajú na žúrky hore dolu. Prečo to doteraz neurobil? Znovu nepovedal, či to uzavretie sa bude dotýkať ľudí, čo prekonali Covid! Prečo je to taký problém?
Klamal s testovaním, keď tvrdil, že po troch kolách bude pokoj a Vianoce. Ide uzavrieť Slovensko znovu počas najväčších cirkevných sviatkov. No a cirkev tichučko učupená v kúte počúva príkazy Satana. Vraj pred Covidom tu ľudia nezomierali? Aspoň podľa tých štatistík, ktoré nám denne pumpujú do hláv. Len na základe chybných diagnóz ročne zomrie 4000 až 6000 ľudí, na to sa nechytá ani Covid. Sám mám s tým skúsenosti. Iné choroby prakticky prestali existovať. Na respiračné ochorenie zomrie cca 4000 ročne, ale tie sa tiež stratili. No čo už, zmizli srdcovo-cievne choroby, rakovina atď. Toho roku asi bude počet úmrtí len nejakých 1500 na Covid. Tešte sa, iné úmrtia nebudú existovať!
Expert z vlády chce zatvárať nemocnice, tak takého megach..ja som po Matelkovi dosť dlho nepočul. Tieto výroky sa zapíšu zlatými písmenami a budú raz použité proti nim. Myslím, že aj poslanci za vládnu koalíciu raz budú súdení vedľa vlády za svoje skutky, že nezabránili teroru na obyvateľstve Slovenska. O zmene ústavy ani nepíšem!

Matelko v US(Steel)A, zabudnutí šoféri SAD, sabinovský odpad a 333

15.05.2021

Pri tejto vláde už nestíha človek sledovať tie prúsery. Chudáci Košičania,0 pravdepodobne prišli o jednu z fabrík. Veď prečo by nepozvali súkromníci do USA analfabeta, ktorý si neprečíta žiadnu zmluvu a dá to na next time, last time? Pavlínka asi potrebovala nový železný trón a zapozerala sa do toho z GOT (Hry o tróny), tak svojho Matelka poslala do USA. Lieta si ako [...]

Kolíková chce vyvolať protesty proti vláde

12.05.2021

Fakticky má pravdu. Občianske nepokoje by mohli skrátiť volebné obdobie tejto katastrofálnej telenovely, ktorá sa práve vysiela na Slovensku. Pani Kolíková, ľudia majú právo meniť vládu nie vtedy, ak sa im niečo páči, ale hlavne, ak sa im nepáči! Pani Kolíková, ste úplne mimo reality! Myslel som si, že hlbšie sa padnúť nedá, ako v prípade našich posledných vlád, [...]

Referendum, šašo ministrom financií a chaos naďalej pokračuje

09.05.2021

Referendum je skutočne legitímne. Výhovorky typu, že majú tie podržtaštičky sedieť v parlamente 4 roky, lebo ich zvolili na štyri roky, je absolútny blud. Aj Hitlera demokraticky zvolili a kde to skončilo! Proti tyranii je nutné sa postaviť. Teraz nemyslím len koalíciu. Začínam pochybovať o správnosti volebného systému na Slovensku. Toľko amatérov a doslova iba [...]

Vladimír Lengvarský / Vakcína / Covid /

Zaočkovaní proti covidu by mali od 26. júna dostávať európske certifikáty

18.05.2021 18:42

Ľudia, ktorí budú tento týždeň zaočkovaní vakcínou proti covidu, by už mali dostávať tzv. prechodný certifikát. Tí, ktorí sa zaočkovali skôr, majú dostať možnosť vybaviť si ho dodatočne.

izrael palestína gaza štrajk protest

Generálny štrajk Palestínčanov a izraelských Arabov sprevádzali násilnosti

18.05.2021 18:04

Štrajk sa konal na protest proti izraelskej politike voči Palestínčanom, a to najmä najnovšej eskalácii napätia v pásme Gazy a Jeruzaleme.

Tibor Gašpar

Najvyšší súd predĺžil väzbu pre policajného exprezidenta Gašpara do 5. novembra

18.05.2021 17:09, aktualizované: 18:34

Rovnako ako Gašpar, ostanú vo väzbe aj ďalší policajní funkcionári.

Czech Republic Serbia

Zeman prijal Vučiča, ospravedlnil sa za bombardovanie Juhoslávie

18.05.2021 17:02

Český prezident Miloš Zeman udelil srbskému prezidentovi Aleksandarovi Vučičovi najvyššie štátne vyznamenanie ČR.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 482
Celková čítanosť: 2643935x
Priemerná čítanosť článkov: 5485x

Autor blogu

Kategórie