Založ si blog

Môj malý protest proti Matovičovi a jeho hrátky s mobilom

Generálny štrajk? Ten by Matelkovi len vyhovoval. Protestovať v uliciach. Áno, jedna z možností. No čo takých oligarchov a bláznov zasiahne asi najviac? To, čo robia nám. Krach podnikov a živností. Absolútna ignorancia potrieb ľudí a ich úmyselné privedenie do krachu je niečo neskutočné. No a toto si dovolí urobiť tesne pred Vianocami.
Čo takto zasiahnuť papalášov do toho najcitlivejšieho?
Vytvorme zoznam ich podnikov a hlavne na prvé miesto zaraďme tie Matelkove noviny, na ktorých zbohatol a jednoducho ich zakážme vhadzovať do schránok. Je to brutálna politická propaganda! Podobne zaraďme aj firmy, ktoré tam inzerujú a tým pádom podporujú aj tohto diktátora. Prečo nie? Je to naša slobodná vôľa. Nebudem od nich nič kupovať a nechcem ich v schránke. Podobne sa vykašlime na Donovaly či Funko. Sú tu iné strediská. Ja viem, že títo tzv. politici sú dávno za vodou a možno im stačil aj jeden kšeft s antigénovými testami, ale ak môžu nás likvidovať, tak si myslím, že máme právo na odplatu. Ono aj tak „dôverne“ známy Penta-gram sa dá vymeniť za ten Všeobecný a môžeme sa vymaniť z područia satanských oligarchov.
Viera sa bez veriacich stáva len históriou, podobne ako podnik bez kupujúcich zaniká. To je jeden z receptov. Ak sa firmy budú politicky angažovať, je to v poriadku, ale prídu o časť zákazníkov, čo je tiež v poriadku. Keď som prestal chodiť do Billy kvôli tomu, že stiahli Zem a vek z predaja, išlo mi o princíp a nie o časopis ako taký. Šlo mi o slobodu slova a názoru. To sa porušuje každý deň.
No a teraz ide o politikov. Teda navrhujem vytvorenie stránky, kde sa uverejnia firmy všetkých poslancov a ich aktivity za vládnu koalíciu a jednoducho ich začať ignorovať, ich služby, výrobky a produkty. Aspoň trošku ušetríme. To je jedna z ciest. Ak chcete položiť banku, stačí si hromadne vybrať peniaze. V súčasnej dobe je myslím krytie v banke len 1%, a „matky“ bánk by v prvej vlne pomohli, ale ak by to bolo organizované v rozličných štátoch nepomohlo by tomu nič, len tlačenie peňazí centrálnym bankami. Sme na rázcestí demokracie a slobody. Musíme sa začať brániť Caligulovi a jeho prisluhovačom.
No a to pozeranie Matoviča cez tlačovku neustále do mobilu bolo niečo otrasné. Ten, podľa môjho názoru, blázon sa naozaj nevie správať!

Smatana s Budajom upiekli zdravý rozum v appke

13.07.2021

To, čo predviedol na tlačovke neúspešný učiteľ dejepisu, ktorého hlavnou náplňou bolo rátať konflikty, v ktorom sa zúčastnilo Rusko a hádzať hlava nehlava údaje bez ohľadu na dobu zriadenie a hlavne nevedel ani veľmi rozdiel medzi Ruskom a ZSSR. O to tak ani veľmi nejde. Teraz je z tohto učiteľa dejepisu expert na životné prostredie a najnovšie sa zviditeľnil absolútne [...]

Vedela Čaputová, čo činí? Tu už nepomôže žiaden zavraždený novinár.

08.07.2021

Progresívna aktivita bola zjavne bez rozmyslu. Určitým štýlom si strelili progresívci a celá vláda vlastný gól, podobne ako Ústavný súd odoprel občanom ich právo a vyhlásil ich len za potrebných pri hlasovaní vo voľbách. To už nie je demokracia, ani vláda ľudu, ale je to nástup totality, podobne kedysi argumentovali nacisti či komunisti. Vedúca úloha strany či fuhrera [...]

Som zaočkovaný, ale som na strane nezaočkovaných!

06.07.2021

Dnes v skratke. Vláda teroru v podobe nezmyselným vyhlášok a buzerácie občanov nemá konca! Takúto doslova amatérsku a myslím, že aj veľmi hlúpu vládu bez analytického myslenia sme naozaj nemali! Používa doslova nacistické metódy! Vydieranie je na dennom poriadku a neskutočný chaos rúca právny štát a slobodu občanov. Tu chcem apelovať aj na nezaočkovaných. Ja nedelím [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 490
Celková čítanosť: 2716418x
Priemerná čítanosť článkov: 5544x

Autor blogu

Kategórie