Založ si blog

Môj malý protest proti Matovičovi a jeho hrátky s mobilom

Generálny štrajk? Ten by Matelkovi len vyhovoval. Protestovať v uliciach. Áno, jedna z možností. No čo takých oligarchov a bláznov zasiahne asi najviac? To, čo robia nám. Krach podnikov a živností. Absolútna ignorancia potrieb ľudí a ich úmyselné privedenie do krachu je niečo neskutočné. No a toto si dovolí urobiť tesne pred Vianocami.
Čo takto zasiahnuť papalášov do toho najcitlivejšieho?
Vytvorme zoznam ich podnikov a hlavne na prvé miesto zaraďme tie Matelkove noviny, na ktorých zbohatol a jednoducho ich zakážme vhadzovať do schránok. Je to brutálna politická propaganda! Podobne zaraďme aj firmy, ktoré tam inzerujú a tým pádom podporujú aj tohto diktátora. Prečo nie? Je to naša slobodná vôľa. Nebudem od nich nič kupovať a nechcem ich v schránke. Podobne sa vykašlime na Donovaly či Funko. Sú tu iné strediská. Ja viem, že títo tzv. politici sú dávno za vodou a možno im stačil aj jeden kšeft s antigénovými testami, ale ak môžu nás likvidovať, tak si myslím, že máme právo na odplatu. Ono aj tak „dôverne“ známy Penta-gram sa dá vymeniť za ten Všeobecný a môžeme sa vymaniť z područia satanských oligarchov.
Viera sa bez veriacich stáva len históriou, podobne ako podnik bez kupujúcich zaniká. To je jeden z receptov. Ak sa firmy budú politicky angažovať, je to v poriadku, ale prídu o časť zákazníkov, čo je tiež v poriadku. Keď som prestal chodiť do Billy kvôli tomu, že stiahli Zem a vek z predaja, išlo mi o princíp a nie o časopis ako taký. Šlo mi o slobodu slova a názoru. To sa porušuje každý deň.
No a teraz ide o politikov. Teda navrhujem vytvorenie stránky, kde sa uverejnia firmy všetkých poslancov a ich aktivity za vládnu koalíciu a jednoducho ich začať ignorovať, ich služby, výrobky a produkty. Aspoň trošku ušetríme. To je jedna z ciest. Ak chcete položiť banku, stačí si hromadne vybrať peniaze. V súčasnej dobe je myslím krytie v banke len 1%, a „matky“ bánk by v prvej vlne pomohli, ale ak by to bolo organizované v rozličných štátoch nepomohlo by tomu nič, len tlačenie peňazí centrálnym bankami. Sme na rázcestí demokracie a slobody. Musíme sa začať brániť Caligulovi a jeho prisluhovačom.
No a to pozeranie Matoviča cez tlačovku neustále do mobilu bolo niečo otrasné. Ten, podľa môjho názoru, blázon sa naozaj nevie správať!

Matelko v US(Steel)A, zabudnutí šoféri SAD, sabinovský odpad a 333

15.05.2021

Pri tejto vláde už nestíha človek sledovať tie prúsery. Chudáci Košičania,0 pravdepodobne prišli o jednu z fabrík. Veď prečo by nepozvali súkromníci do USA analfabeta, ktorý si neprečíta žiadnu zmluvu a dá to na next time, last time? Pavlínka asi potrebovala nový železný trón a zapozerala sa do toho z GOT (Hry o tróny), tak svojho Matelka poslala do USA. Lieta si ako [...]

Kolíková chce vyvolať protesty proti vláde

12.05.2021

Fakticky má pravdu. Občianske nepokoje by mohli skrátiť volebné obdobie tejto katastrofálnej telenovely, ktorá sa práve vysiela na Slovensku. Pani Kolíková, ľudia majú právo meniť vládu nie vtedy, ak sa im niečo páči, ale hlavne, ak sa im nepáči! Pani Kolíková, ste úplne mimo reality! Myslel som si, že hlbšie sa padnúť nedá, ako v prípade našich posledných vlád, [...]

Referendum, šašo ministrom financií a chaos naďalej pokračuje

09.05.2021

Referendum je skutočne legitímne. Výhovorky typu, že majú tie podržtaštičky sedieť v parlamente 4 roky, lebo ich zvolili na štyri roky, je absolútny blud. Aj Hitlera demokraticky zvolili a kde to skončilo! Proti tyranii je nutné sa postaviť. Teraz nemyslím len koalíciu. Začínam pochybovať o správnosti volebného systému na Slovensku. Toľko amatérov a doslova iba [...]

Vladimír Lengvarský / Vakcína / Covid /

Zaočkovaní proti covidu by mali od 26. júna dostávať európske certifikáty

18.05.2021 18:42

Ľudia, ktorí budú tento týždeň zaočkovaní vakcínou proti covidu, by už mali dostávať tzv. prechodný certifikát. Tí, ktorí sa zaočkovali skôr, majú dostať možnosť vybaviť si ho dodatočne.

izrael palestína gaza štrajk protest

Generálny štrajk Palestínčanov a izraelských Arabov sprevádzali násilnosti

18.05.2021 18:04

Štrajk sa konal na protest proti izraelskej politike voči Palestínčanom, a to najmä najnovšej eskalácii napätia v pásme Gazy a Jeruzaleme.

Tibor Gašpar

Najvyšší súd predĺžil väzbu pre policajného exprezidenta Gašpara do 5. novembra

18.05.2021 17:09, aktualizované: 18:34

Rovnako ako Gašpar, ostanú vo väzbe aj ďalší policajní funkcionári.

Czech Republic Serbia

Zeman prijal Vučiča, ospravedlnil sa za bombardovanie Juhoslávie

18.05.2021 17:02

Český prezident Miloš Zeman udelil srbskému prezidentovi Aleksandarovi Vučičovi najvyššie štátne vyznamenanie ČR.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 482
Celková čítanosť: 2644022x
Priemerná čítanosť článkov: 5486x

Autor blogu

Kategórie