Založ si blog

Prvý zaočkovaný – Krčméry či Mikas? Brutálne hejty neoliberálnych nacistov a pekné Vianoce všetkým

Máme tu očkovaciu vakcínu a kandidátov na očkovanie. Keďže vláde a predsedovi Matelkovi odpálila Corona dekeľ a očkovaniu sa vyhnú, ostáva nám prezidentka Čaputová, Mikas či zberateľ vakcín Krčméry. Je tu aj minister Budaj, predseda parlamentu a nemocničný inšpektor v jednom, či iné „vzorové“ osobnosti, ktoré nám predvedú divadlo. Možno aj samotní herci budú v prvej očkovacej línii. Mimochodom, ten zmutovaný vírus je pravdepodobne už dávno na Slovensku a možno aj preto sa začal šíriť rýchlejšie. Tie opatrenia mi skôr pripadajú ako pomsta Británii za odchod z EÚ. Šíreniu blokáciou vôbec nezabránia, ak je už vírus zmutovaný od septembra či októbra.
Je veľmi zvláštne, že sa povolilo ľuďom nakazeným na covid ísť aj na nákupy. My keď sme ho absolvovali, ani pätu z domu sme nevytiahli. Pomohli pri prázdnej chladničke kamaráti či rodina. V takomto prípade by mali mať mestá a obce horúce linky, ktoré by tie nákupy zrealizovali. Celé to je na hlavu.

No k inému by som chcel. Želanie smrti a vytešovanie sa z nakazeného Banáša či zo smrti Blahovho otca je také niečo neskutočné, že sa to nedá ani opísať. Slniečkari v akcii na FB prerazili ďalšie morálne dno a dostali sa na úroveň nacistov. Je to asi ich trend, po Emilkovi či Radičovej si mnohí pustili svoju nenávisť na špacír na FB. No a FB v tomto prípade je tichučko!

Nemám rád Matelka, ale to ma neoprávňuje k tomu, aby som mu želal smrť! Možno také prepadnutie majetku v prospech štátu a to nielen jeho, na to je tu kopa kandidátov, ale to by museli schváliť aj zákon o hmotnej zodpovednosti politikov, ktorí asi tak skoro neuvidíme. Najskôr tak možno pred voľbami.
Preto želám všetkým ľuďom len to dobré a pekné, aj keď to budú veľmi čudné Vianoce. Mne už dala Corona darček a dúfam, že v zdraví som ju už prekonal, očkovať sa nebudem môcť ako alergik a človek, ktorý už má potom a ani by som sa asi nedal. No starší ľudia by mali túto možnosť zvážiť.

Na záver pripojím ako mega zberateľ kinder vajec a človek, čo nevie čo s tou kopou čokolády aj zopár receptov na japonský koláč, čokoládový likér – ten sa naozaj vydaril a zebra rezy, ktoré mi skutočne tento rok vyšli. Nič zdravé, ale zato dobrééé. Čo už, keď sú tie Vianoce. No a ešte jedna vec – skutočne nevyhadzujte kinderká do koša, teda figúrky, jednak znečisťujete životné prostredie a jednak zberatelia by boli za to „haraburdie“ vďační. Preto ak u vás leží nejaká stará škatuľa s kinderkami zabudnutá niekde na povale alebo v pivnici, nejako sa dohodneme, keď už som ten keramik, dohodneme nejaký barter.

Ešte raz krásne Vianoce a hlavne veľa šťastia a zdravia! Prečo na prvom mieste šťastie? Uvediem staré známe. Na Titanicu boli ľudia zdraví, len im chýbalo šťastie!

Matelko v US(Steel)A, zabudnutí šoféri SAD, sabinovský odpad a 333

15.05.2021

Pri tejto vláde už nestíha človek sledovať tie prúsery. Chudáci Košičania,0 pravdepodobne prišli o jednu z fabrík. Veď prečo by nepozvali súkromníci do USA analfabeta, ktorý si neprečíta žiadnu zmluvu a dá to na next time, last time? Pavlínka asi potrebovala nový železný trón a zapozerala sa do toho z GOT (Hry o tróny), tak svojho Matelka poslala do USA. Lieta si ako [...]

Kolíková chce vyvolať protesty proti vláde

12.05.2021

Fakticky má pravdu. Občianske nepokoje by mohli skrátiť volebné obdobie tejto katastrofálnej telenovely, ktorá sa práve vysiela na Slovensku. Pani Kolíková, ľudia majú právo meniť vládu nie vtedy, ak sa im niečo páči, ale hlavne, ak sa im nepáči! Pani Kolíková, ste úplne mimo reality! Myslel som si, že hlbšie sa padnúť nedá, ako v prípade našich posledných vlád, [...]

Referendum, šašo ministrom financií a chaos naďalej pokračuje

09.05.2021

Referendum je skutočne legitímne. Výhovorky typu, že majú tie podržtaštičky sedieť v parlamente 4 roky, lebo ich zvolili na štyri roky, je absolútny blud. Aj Hitlera demokraticky zvolili a kde to skončilo! Proti tyranii je nutné sa postaviť. Teraz nemyslím len koalíciu. Začínam pochybovať o správnosti volebného systému na Slovensku. Toľko amatérov a doslova iba [...]

Vladimír Lengvarský / Vakcína / Covid /

Zaočkovaní proti covidu by mali od 26. júna dostávať európske certifikáty

18.05.2021 18:42

Ľudia, ktorí budú tento týždeň zaočkovaní vakcínou proti covidu, by už mali dostávať tzv. prechodný certifikát. Tí, ktorí sa zaočkovali skôr, majú dostať možnosť vybaviť si ho dodatočne.

izrael palestína gaza štrajk protest

Generálny štrajk Palestínčanov a izraelských Arabov sprevádzali násilnosti

18.05.2021 18:04

Štrajk sa konal na protest proti izraelskej politike voči Palestínčanom, a to najmä najnovšej eskalácii napätia v pásme Gazy a Jeruzaleme.

Tibor Gašpar

Najvyšší súd predĺžil väzbu pre policajného exprezidenta Gašpara do 5. novembra

18.05.2021 17:09, aktualizované: 18:34

Rovnako ako Gašpar, ostanú vo väzbe aj ďalší policajní funkcionári.

Czech Republic Serbia

Zeman prijal Vučiča, ospravedlnil sa za bombardovanie Juhoslávie

18.05.2021 17:02

Český prezident Miloš Zeman udelil srbskému prezidentovi Aleksandarovi Vučičovi najvyššie štátne vyznamenanie ČR.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 482
Celková čítanosť: 2643905x
Priemerná čítanosť článkov: 5485x

Autor blogu

Kategórie