Založ si blog

Prvý zaočkovaný – Krčméry či Mikas? Brutálne hejty neoliberálnych nacistov a pekné Vianoce všetkým

Máme tu očkovaciu vakcínu a kandidátov na očkovanie. Keďže vláde a predsedovi Matelkovi odpálila Corona dekeľ a očkovaniu sa vyhnú, ostáva nám prezidentka Čaputová, Mikas či zberateľ vakcín Krčméry. Je tu aj minister Budaj, predseda parlamentu a nemocničný inšpektor v jednom, či iné „vzorové“ osobnosti, ktoré nám predvedú divadlo. Možno aj samotní herci budú v prvej očkovacej línii. Mimochodom, ten zmutovaný vírus je pravdepodobne už dávno na Slovensku a možno aj preto sa začal šíriť rýchlejšie. Tie opatrenia mi skôr pripadajú ako pomsta Británii za odchod z EÚ. Šíreniu blokáciou vôbec nezabránia, ak je už vírus zmutovaný od septembra či októbra.
Je veľmi zvláštne, že sa povolilo ľuďom nakazeným na covid ísť aj na nákupy. My keď sme ho absolvovali, ani pätu z domu sme nevytiahli. Pomohli pri prázdnej chladničke kamaráti či rodina. V takomto prípade by mali mať mestá a obce horúce linky, ktoré by tie nákupy zrealizovali. Celé to je na hlavu.

No k inému by som chcel. Želanie smrti a vytešovanie sa z nakazeného Banáša či zo smrti Blahovho otca je také niečo neskutočné, že sa to nedá ani opísať. Slniečkari v akcii na FB prerazili ďalšie morálne dno a dostali sa na úroveň nacistov. Je to asi ich trend, po Emilkovi či Radičovej si mnohí pustili svoju nenávisť na špacír na FB. No a FB v tomto prípade je tichučko!

Nemám rád Matelka, ale to ma neoprávňuje k tomu, aby som mu želal smrť! Možno také prepadnutie majetku v prospech štátu a to nielen jeho, na to je tu kopa kandidátov, ale to by museli schváliť aj zákon o hmotnej zodpovednosti politikov, ktorí asi tak skoro neuvidíme. Najskôr tak možno pred voľbami.
Preto želám všetkým ľuďom len to dobré a pekné, aj keď to budú veľmi čudné Vianoce. Mne už dala Corona darček a dúfam, že v zdraví som ju už prekonal, očkovať sa nebudem môcť ako alergik a človek, ktorý už má potom a ani by som sa asi nedal. No starší ľudia by mali túto možnosť zvážiť.

Na záver pripojím ako mega zberateľ kinder vajec a človek, čo nevie čo s tou kopou čokolády aj zopár receptov na japonský koláč, čokoládový likér – ten sa naozaj vydaril a zebra rezy, ktoré mi skutočne tento rok vyšli. Nič zdravé, ale zato dobrééé. Čo už, keď sú tie Vianoce. No a ešte jedna vec – skutočne nevyhadzujte kinderká do koša, teda figúrky, jednak znečisťujete životné prostredie a jednak zberatelia by boli za to „haraburdie“ vďační. Preto ak u vás leží nejaká stará škatuľa s kinderkami zabudnutá niekde na povale alebo v pivnici, nejako sa dohodneme, keď už som ten keramik, dohodneme nejaký barter.

Ešte raz krásne Vianoce a hlavne veľa šťastia a zdravia! Prečo na prvom mieste šťastie? Uvediem staré známe. Na Titanicu boli ľudia zdraví, len im chýbalo šťastie!

Smatana s Budajom upiekli zdravý rozum v appke

13.07.2021

To, čo predviedol na tlačovke neúspešný učiteľ dejepisu, ktorého hlavnou náplňou bolo rátať konflikty, v ktorom sa zúčastnilo Rusko a hádzať hlava nehlava údaje bez ohľadu na dobu zriadenie a hlavne nevedel ani veľmi rozdiel medzi Ruskom a ZSSR. O to tak ani veľmi nejde. Teraz je z tohto učiteľa dejepisu expert na životné prostredie a najnovšie sa zviditeľnil absolútne [...]

Vedela Čaputová, čo činí? Tu už nepomôže žiaden zavraždený novinár.

08.07.2021

Progresívna aktivita bola zjavne bez rozmyslu. Určitým štýlom si strelili progresívci a celá vláda vlastný gól, podobne ako Ústavný súd odoprel občanom ich právo a vyhlásil ich len za potrebných pri hlasovaní vo voľbách. To už nie je demokracia, ani vláda ľudu, ale je to nástup totality, podobne kedysi argumentovali nacisti či komunisti. Vedúca úloha strany či fuhrera [...]

Som zaočkovaný, ale som na strane nezaočkovaných!

06.07.2021

Dnes v skratke. Vláda teroru v podobe nezmyselným vyhlášok a buzerácie občanov nemá konca! Takúto doslova amatérsku a myslím, že aj veľmi hlúpu vládu bez analytického myslenia sme naozaj nemali! Používa doslova nacistické metódy! Vydieranie je na dennom poriadku a neskutočný chaos rúca právny štát a slobodu občanov. Tu chcem apelovať aj na nezaočkovaných. Ja nedelím [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 490
Celková čítanosť: 2716387x
Priemerná čítanosť článkov: 5544x

Autor blogu

Kategórie