Založ si blog

Matelkovo brutálne ohýbanie štatistík a neschopnosť

Koľko že to máme tých expertov v tých komisiách? Úroveň vzdelania asi klesla hlboko a štatistika sa už hádže len tak hore dolu! „Tote počitače“ sú tiež už na nič. Uzdravených už do štatistík radšej nedávame, aby sme neutrpeli ešte väčšiu hanbu, ako je Matelkova vláda.
Ono potom tieto čísla chorých a uzdravených vyzerajú trošku ináč. Dokonca pokles prípadov už nebude ani veľmi záležať od zaočkovaných, ale práve od cca 10 až 15% nakazených a uzdravených, ktorých máme. Ono už máme minimálne každého desiateho po Covide. O chvíľu už ani očkovanie nebude potrebné. Matelkovi experti na čele so sektárom Krajčím pošle do neba ešte zopár tisíc ľudí a bude vymaľované. Ono to zastane aj bez opatrení, ktoré sú zjavne neúčinné.
Nelieči sa, len samouzdravuje. Tých čo liečili, vymenili za hutníkov či iných expertov a zdravotníctvo padá voľným pádom. Dokonca sa stáva, že pacientov po vyliečení, ale ešte pozitívne testovaných nepúšťajú domov, ale nechávajú ich v nemocnici. Nuž, biznis je biznis. Čo by dali zato ubytovacie zariadenie, ak by mali u seba tie ľahšie prípady. Dokonca by tam mohli pôsobiť ako dobrovoľníci typu cibule či ola(j)novskej sekty.
Už keď toto nikto nevidí, že by sa mali uplatňovať aj experimentálne metódy liečenia, ktoré mali aspoň nejaký úspech, tak potom neviem. Smrť týchto pacientov má na svedomí jednoznačne Matelkova vláda a Matelko zvlášť! Už mal dávno odstúpiť, ak má aspoň aké také svedomie. No on to neurobí, on si nájde výhovorku a aj tú odfajcuje! Plg. Matelko a jeho sektárska perepuťa totiž nič iné nerobí. Dokonca robí zle samotnej katolíckej cirkvi. Je to jedna katastrofa. Keď som videl Hegera či Krajčího a ich vystúpenia, tak som si myslel, že kráčame do stredoveku! Viac škodia ako pomáhajú tými svojimi bludmi o vnášaní ich vízií do politiky či hospodárstva!
Som striktne proti tomu, aby sme zaťahovali náboženstvo do riadenia štátu, sme sekulárny štát!
Ešte jedno – Matelko Šprtáč Veľký Hrozný Prvý a Posledný – darmo budeš žiadať Rusov, zato čo na nich kydá tvoja vláda a EÚ sa nám môžu akurát … na tvoje požiadavky. Jedine žeby si im hodil nejakých 100 meliek namiesto špachtľovania do nosa! Plačko z Trnavy, zriaď si už konečne svoj účet, veď Pavlínka nemusí vedieť, koľko zarába jej muž. Ani on nevie, koľko zarába Pavlínka a je mu to jedno. Milión hore, miliónu dole, či miliarda?

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Dráčik a Lego, referendum áno a pád vládnych strán

12.11.2022

Nuž čo už, Lego som mal rád a aj mám na neho pekné spomienky. Asi najradšej som mal ako decko sériu Castle. Teraz však ku problému, ktorý vyvolali naši neoliberálni propagátori nacizmu, ktorý začínal podobným spôsobom aj v Nemecku a krištáľová noc mala nedávno výročie. Udávanie za názor, podnecovanie k nekalej súťaži či ohováranie. No, nechcel by som byť v koži [...]

ukrajina mariupoľ maxar

Rusi postavili v Mariupole novú základňu. Rozšíril sa aj cintorín, odhalili satelitné snímky

03.12.2022 20:25

Ukrajinské úrady odhadujú, že ruské bombardovanie zanechalo v troskách až 90 percent z mestskej infraštruktúry.

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 582
Celková čítanosť: 3419089x
Priemerná čítanosť článkov: 5875x

Autor blogu

Kategórie