Založ si blog

Keď Matelkova atómovka zabíja ľudí namiesto vírusu, Remišovej sa včera muselo čkať a budú dva milióny Sputnikov?

Celé riadenie štátu a krízy je jedna obrovská katastrofa približujúca sa k Hirošime. Na Slovensku naozaj vybuchla atómovka vládnej blbosti. Matelko po prepade preferencií si zahral divadielko aj s bábkoherečkou. Ľudia môžu pre ich blbosť kapať ako muchy. Štatistiky už nezverejňujú počet uzdravených. Už to je zakázané. O chvíľu už nebudú potrebné ani vakcíny, veď 10% ľudí už minimálne infikovaných a uzdravených. Vraj Matelko vybavil 2 mil. vakcín pre Slovensko. Nuž čo, preferencie idú prudko dolu a Remišová mierne hore. Bábkoherečka nevidela divadlo ani s neoliberálmi z PS či iných rusofóbnych zoskupení a to čo sa a ňu znieslo na internete bol lynč a oprávnený. Jednoducho neoliberáli potrebujú nepriateľa.
Príde 9000 dávok Ivermektínu, ale Sputnik V sa stopol a možno Matelko aj so svojim nenahraditeľným sektárom Krajčím si vymodlia Sputnik V! Je jasné, že to všetko je len veľké divadlo a radšej nech ľudia kapú, ako by sa mali liečiť. Základ je udržanie núdzového stavu. Takto krásne postupuje celá EÚ. Je to nastolenie novej diktatúry? Uzdravení sa musia chodiť špajchľovať po troch mesiacoch. Dokonca aj zaočkovaní to budú musieť pravdepodobne absolvovať.
Rusi sa nikam neponáhľajú, nemusia. Remišová bude ďalšou Čachtickou paňou, len neviem, prečo si zvolila za svoje obete chorých a starých. Matelko už je ako taký Ficko. Teraz som nemyslel toho nášho Ficka, či myslel? Akosi sa mi tie postavy zlievajú ako vo Zvieracej farme. Včera som si pozrel ďalšiu svedkyňu Matelkovu Moniku Kaveckú (OĽANO) na besede s Bielikom. Normálne som žasol! My už máme československý vírus čas 1:09:20 v besede Téma dňa . Pôvodne som si z toho robil srandu, no tá fanatická poslankyňa to myslela vážne. Splietala dve na tri, bola agresívna a vždy chcela mať pravdu.
Vážení, ja sa dám pravdepodobne očkovať len Sputnikom V, ak bude táto vakcína k dispozícii. Chcem mať na výber, respektíve vôbec by som sa nechcel dať ničím očkovať, už keď som Covid prekonal. Načo? Prenechám vakcínu iným, ktorí ju potrebujú viac. No zjavne sa zavádza brutálna kontrola občanov EÚ, ktorí dostanú nové očkovacie pasy! Už teraz je tu neúnosná kontrola a táto ju ešte rozšíri ak budete chcieť cestovať, ale nelegálni migranti nepotrebujú nič k prechodu .

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

Polícia / Policajná páska /

V galantskom byte našli mŕtvu ženu, podozrivú osobu polícia zadržala

07.12.2022 17:33

63-ročnú ženu bez známok života našli v kúpeľni s viacerými zraneniami na tele.

Virus Outbreak Germany

Merkelová priznala zlyhania vo svojej politike voči Rusku

07.12.2022 16:58

Komentár bývalej nemeckej kancelárky sa týkal ruskej okupácie ukrajinského polostrova Krym v roku 2014.

bonul, security, budova

Bödörov Bonul opäť získal lukratívne zákazky od štátu

07.12.2022 16:46

Bonul má v priebehu ďalších štyroch rokov strážiť prepravu hotovosti medzi pobočkami pošty a oddeleniami bánk.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423604x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív