Založ si blog

Pár rád Matelkovi, čo s pandémiou

1. začni liečiť – po prvé seba na psychiatrii a po druhé nech lekári začnú konečne liečiť ľudí nielen po telefóne! Ten počet mŕtvych je zo zanedbania starostlivosti! Seba Matelko liečiť vie Isoprinosinom, ale nás špajchľuje! V živote som nevidel, aby test niekoho vyliečil!
2. otvor obchody a vracaj ľudí do normálneho života. Nech dodržujú prísne hygienické a budú, ale nechaj nás žiť a nie živoriť!
3. v nemocniciach sú pravdepodobne aj prípady, ktoré by zvládali aj dobrovoľníci trebárs v hoteloch, ktoré by radi prijali zopár tisíc za covidové lôžka podobne ako nemocnice. Dokonca majú aj kuchyne a nebol by podľa mňa problém ich takto zapojiť a podporiť!
4. zruš testovanie a očkovanie ľudí, ktorí covid prekonali! Je to neskutočné mrhanie financiami a vakcínami pre ľudí, ktorí to potrebujú viac.
5. Sputnik V nezabezpečíš, tak nedrístaj!
6. prestaň trestať ľudí pre svoju pýchu, ego a nekonečnú blbosť!
7. zruš nosenie rúšok v exteriéri, veď aj Remišová to ignoruje!
8. ak si štát niečo vymyslí a zvýši to náklady na podnikanie, respektíve zruší má niesť za to plnú zodpovednosť. Jednoducho podpora na podnikanie mala ísť podľa priemeru obratu v minulom roku. Toto čo sa deje je bordel, bez hlavy a päty!
9. najlepšie bude, ak odstúpiš aj s tým spolkom sektárov. Vypíš radšej nové voľby a ak ešte budú ľudia takí s…í, že ťa zvolia, tak ti zagratulujem k totálne degenerácii občanov Slovenska.
Výzva pre lekárov:
Vážení lekári, konečne začnite liečiť ľudí aj experimentálne, život je len jeden. Odvolávajú z vašich radov expertov a dosadzujú hutníkov či výrobcov plastových okien! Čoho sa bojíte?
Výzva pre policajtov a armádu:
Vážení, spamätajte sa! Ide aj o vaše životy a rodiny. Neprisahali ste slúžiť diktátorovi a junte, ale sľúbili ste pomáhať a chrániť. Namiesto chytania zločincov vám zniesli zo sveta generála Lučanského a vás poslali kontrolovať ľudí, či sa špajchľovali v nose!!! Ešte len toto je dehonestácia vášho sľubu štátu!

Keď Matelkova atómovka zabíja ľudí namiesto vírusu, Remišovej sa včera muselo čkať a budú dva milióny Sputnikov?

19.02.2021

Celé riadenie štátu a krízy je jedna obrovská katastrofa približujúca sa k Hirošime. Na Slovensku naozaj vybuchla atómovka vládnej blbosti. Matelko po prepade preferencií si zahral divadielko aj s bábkoherečkou. Ľudia môžu pre ich blbosť kapať ako muchy. Štatistiky už nezverejňujú počet uzdravených. Už to je zakázané. O chvíľu už nebudú potrebné ani vakcíny, veď [...]

Matelkovo brutálne ohýbanie štatistík a neschopnosť

16.02.2021

Koľko že to máme tých expertov v tých komisiách? Úroveň vzdelania asi klesla hlboko a štatistika sa už hádže len tak hore dolu! „Tote počitače“ sú tiež už na nič. Uzdravených už do štatistík radšej nedávame, aby sme neutrpeli ešte väčšiu hanbu, ako je Matelkova vláda. Ono potom tieto čísla chorých a uzdravených vyzerajú trošku ináč. Dokonca pokles [...]

Matelkova vláda a genocída na občanoch SR a ďalšia samovražda v prípade Lučanského

13.02.2021

Tak sa nám to krásne rozbehlo. Počet obetí po každom testovaní prudko stúpol. Náhoda? Liečiť táto vláda alternatívne nechce, radšej bude špárať v nose, ako pokúšať sa zachrániť pacientov, hoci aj liekmi proti parazitom. Je jasné, že tie lieky ako ivermektín by boli účinné aj proti tejto parazitujúcej vláde, ktorá sa vytešuje z diktátorských praktík, ktoré už [...]

Enrique Peňa Nieto

Mexiko sa márne tretím rokom snaží predať luxusný prezidentský špeciál

25.02.2021 08:44

Lietadlo obstarali za 220 miliónov dolárov pre bývalého prezidenta Nieta.

facebook

Online giganti idú v Austrálii platiť za spravodajstvo

25.02.2021 08:19

Podľa vlády tento krok „prispeje k podpore žurnalistiky, ktorá je vo verejnom záujme".

Nemecko, ČR, Bavorsko

ONLINE: Lídri EÚ sa poradia, čo s nedostatkom vakcín

25.02.2021 06:00, aktualizované: 07:13

Dvojdňová videokonferencia lídrov EÚ sa bude týkať najmä problémov s očkovaním a situáciou na hraniciach.

Koronavírus / Celoplošné testovanie /

Potvrdí parlament núdzový stav? V poslednej chvíli

25.02.2021 06:00

Ak by vo štvrtok Národná rada SR nepotvrdila vyhlásenie núdzového stavu, tak by sa skončil.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 471
Celková čítanosť: 2561023x
Priemerná čítanosť článkov: 5437x

Autor blogu

Kategórie