Založ si blog

Splní Sputnik sen mnohých Slovákov o predčasných voľbách?

Ak sa toto podarí Rusku a Sputniku V, tak skutočne úprimne gratulujem. Vakcínu nevybavil ani kapitáň Danko ani jeho blahorodie Matelko Zmatkovič Veľký Chaotický, ale ho pustilo Rusko. Jedným z hlavných dôvodov je, že poukážu na nemohúcnosť Bruselu a zároveň pomôžu sa možno zbaviť totálne proamerickej vlády.
Korčok Hybrid Americký hľadá v šerbli búrku, ktorá tu nie je. Hádže sa o zem ako káčer Donald, pretože americké vakcíny jednoducho na Slovensku nie sú v požadovanom množstve. Radšej by nechal skapať ľudí, podobne ako Bábkoherečka či Šulino. Žaludi sa už rozpadajú a SaS aj so svojimi +tisíckami obetí, ktoré má na rováši Šulino podľa Matelka. Progresívny biely prášok sa dal do boja proti Matelkovi. Smerohlas sa len smeje.
V súčasnosti prakticky neexistuje voči tomuto politickému marazmu sila. Národné strany sú v totálnom chaose a nedokázali sa spamätať po voľbách. Jediná nádej, ktorá to mala ako tak premyslené, pán Peter Švec bohužiaľ odišiel z tohto sveta.
Bude nástup staronovej mafie, alebo sa aj národná scéna spamätá a začne niečo robiť? No s tými lídrami, čo sa teraz za nich vydávajú, asi ťažko. Sú to skôr prospechári, ktorí chcú mať fajnový dôchodok, ale riešenia neukázali žiadne.
To čo máme teraz je čistý organizovaný chaos. Nič viac, nič menej. Doteraz nemáme jasno, čo bude platiť od stredy. Rizicovid Mikas už tiež chodí s ochrankou.
Matelko to zahral excelentne. Nebude to on, kto rozbije vládu, ale dve ďalšie strany, pretože SmerRodina Inseminátora Železného sa bude radšej modliť v kostoloch za mnohoženstvo! Inseminátor už len zobká z ručičky a všetko vybavuje jeho Križiacka velebnosť Maskáč Prvý Pomýlený Posledný.
To, že Matelkova sekta so spasiteľom dievčat v stodole a mutlitalentom na jazyky, ktorým nikto nerozumie Sralabnda, Sralabanda Odkundes Krajčí Graf Vycucaný, chcú jednoducho skončiť, je temer isté. Nezvládajú to. Teraz, keď krivka je pravdepodobne na vrchole. Mimochodom, taký Izrael začal očkovať pozitívnych až teraz, aj to len jednou dávkou. Dokonca EÚ uvažuje o zelených pasoch pre zaočkovaných, aj pre tých, ktorí covid dokázateľne prekonali. Nie ako tí dvaja bezpríznakoví m.gori.
Zjavne jediným štítom sú ľudia, ktorí covid prekonali. Zatiaľ nevieme nič o štatistikách, ktoré sú robené z brucha. Čísla do čiernych okresov sa nahadzujú – nikto netuší, podľa čoho.

Cirkus v podaní Matelka a jeho sekty pokračuje s pomocou Sulíka a prezidentky. ZSSK totálne zaspala.

10.04.2021

To, čo predvádza súčasná nová – minulá vláda, je niečo neuveriteľné. Preráža čím ďalej hlbšie a hlbšie politické dno. Žiadna česť im nič nevraví. Posledný Križiak to úplne dorazil. Matovič svojmu poskokovi Hegerovi povie na tlačovke, že je ešte stále iba minister. Heger stojí ako taká sviečka pred oltárom. Heger sa stal oficiálnym poskokom Matoviča bez [...]

Bože, daj Matovičovi aspoň kus rozumu

14.03.2021

Mal som písať o inom. O nútenom špajchľovaní a úmyselnom poškodení zdravia štátnymi nezmyselnými nariadeniami. No týmto priam idi….kým prehlásením o tichom nefunkčnom premiérovi vo funkcii to ten blázon absolútne zaklincoval. Nemám slov, toto nevymyslíš. Matelko sa fakt nenarodil, on sa vyskytol. Vládny cirkus v saralabande pokračuje ďalej. Sekta zabáva Slovensko [...]

Rusi len potvrdili, aká je naša vláda sp. .tá

06.03.2021

To čo sa deje v súčasnosti na Slovensku je čistý chaos, teror a smiech cez slzy. Tak nekompetentnú a amatérsku vládu, ktorá ide cez mŕtvoly a to doslova a do písmena, sme nemali. Matovič, ktorý mení Zakarpastkú Rus za Sputnik, Korčok, ktorému USTrčia z každého otvoru podobne ako Sulíkovi a Remišovej. Im mŕtvi nevadia, ak by náhodou mohli prežiť na základe ruských [...]

Tomáš Petříček

Český minister zahraničia Petříček končí vo funkcii, nahradiť ho má Zaorálek

11.04.2021 22:46

Odchod Petříčka z vlády žiadal v uplynulých týždňoch aj český prezident Miloš Zeman.

Brhlík obyčajný / Vták / Vtáci /

Populácie vtáctva na Slovensku klesajú, niektorým druhom hrozí vyhynutie

11.04.2021 20:09

V krajine žije niekoľko desiatok druhov, ktorých počet je nižší, ako 50 párov, pri niektorých druhoch by sa dal počet párov spočítať na prstoch jednej alebo dvoch rúk.

Veľká Lodina

V obci Veľká Lodina bolo nájdené telo ženy bez známok života

11.04.2021 19:26

Polícia na mieste vykonáva prvotné úkony, dokumentuje udalosť.

ČR koronavírus očkovacie centrum skúška

Česi dali bodku za núdzovým stavom

11.04.2021 18:24

Po dvesto päťdesiatich dňoch sa v Česku končí núdzový stav. Opatrenia proti šíreniu koronavírusu sa po novom budú riadiť pandemickým zákonom.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 476
Celková čítanosť: 2598671x
Priemerná čítanosť článkov: 5459x

Autor blogu

Kategórie