Založ si blog

Matovič sa dal zaočkovať Astrou aj Sputnikom V a špajchľovať sa chodí každý týždeň

Tak to máme tu. Je čas na očkovanie premiéra. No čo sa odrazu stalo? Začala platiť výnimka, že po prekonaní Covidu bude človek slobodný 180 dní. No super. Síce ešte platiť nezačala, ale asi začne od dvadsiateho prvého. Žeby sa Matelko nechcel dať špajchľovať? Veď už mal mať minimálne tri šprtania za sebou a vôbec sa niekomu preukázal, že ich absolvoval aj s celou vládnou perepuťou? Veď skoro všetci mali Covid cez Vianoce. Zaujímavé náhody.
Lenže náhody neexistujú. Už dávnejšie som písal o dosiahnutí vrcholu pandémie na Slovensku a čuduj sa svete, aj som sa trafil či do dátumu, alebo počtu obetí. Na rozdiel od tzv. expertov, ktorí prijali jedno horšie rozhodnutie ako druhé. Spôsobili chaos, kde už človek nevie, čo platí či neplatí. Všetko sa dohaduje na poslednú chvíľu. Jeden veľký organizovaný chaos pod vedením Matelka. Heger je len obyčajná figúrka. Podľa môjho názoru, nejaká čudná kresťanská sekta, ktorá tvorí časť OĽaNO sa dostala k moci na základe výmyslov patologického klamára. Čo ešte od tejto vlády môžeme čakať? Asi všetko. Neodbornosť sa prejavila aj pri tvorbe plánu obnovy, kde je viac pripomienok, ako má asi celý dokument. Vláda čistých diletantov, ktorá sa dohodla pravdepodobne zo Smerom a Hlasom na prevzatí moci. Robia, čo môžu a ide im to skvele!
Normálne začínam uvažovať, či Matelko nespolupracuje s Ficom. Veď takého zbabelého politika, ktorý hľadá vinu na všetkých, len nie na sebe, Slovensko ešte nemalo a dúfam, že už viac mať nebude! Iste, podiel na tomto má neskutočný aj prezidentka, pretože ho opätovne dostala do vlády. Z tohto sa Zuzka nevyzuje. No, ale vedela čo robí – chystá sa na predčasné voľby a vstup PS do parlamentu a bez Matelkovho cirkusu to jednoducho nepôjde!!!

Matelko v US(Steel)A, zabudnutí šoféri SAD, sabinovský odpad a 333

15.05.2021

Pri tejto vláde už nestíha človek sledovať tie prúsery. Chudáci Košičania,0 pravdepodobne prišli o jednu z fabrík. Veď prečo by nepozvali súkromníci do USA analfabeta, ktorý si neprečíta žiadnu zmluvu a dá to na next time, last time? Pavlínka asi potrebovala nový železný trón a zapozerala sa do toho z GOT (Hry o tróny), tak svojho Matelka poslala do USA. Lieta si ako [...]

Kolíková chce vyvolať protesty proti vláde

12.05.2021

Fakticky má pravdu. Občianske nepokoje by mohli skrátiť volebné obdobie tejto katastrofálnej telenovely, ktorá sa práve vysiela na Slovensku. Pani Kolíková, ľudia majú právo meniť vládu nie vtedy, ak sa im niečo páči, ale hlavne, ak sa im nepáči! Pani Kolíková, ste úplne mimo reality! Myslel som si, že hlbšie sa padnúť nedá, ako v prípade našich posledných vlád, [...]

Referendum, šašo ministrom financií a chaos naďalej pokračuje

09.05.2021

Referendum je skutočne legitímne. Výhovorky typu, že majú tie podržtaštičky sedieť v parlamente 4 roky, lebo ich zvolili na štyri roky, je absolútny blud. Aj Hitlera demokraticky zvolili a kde to skončilo! Proti tyranii je nutné sa postaviť. Teraz nemyslím len koalíciu. Začínam pochybovať o správnosti volebného systému na Slovensku. Toľko amatérov a doslova iba [...]

Vladimír Lengvarský / Vakcína / Covid /

Zaočkovaní proti covidu by mali od 26. júna dostávať európske certifikáty

18.05.2021 18:42

Ľudia, ktorí budú tento týždeň zaočkovaní vakcínou proti covidu, by už mali dostávať tzv. prechodný certifikát. Tí, ktorí sa zaočkovali skôr, majú dostať možnosť vybaviť si ho dodatočne.

izrael palestína gaza štrajk protest

Generálny štrajk Palestínčanov a izraelských Arabov sprevádzali násilnosti

18.05.2021 18:04

Štrajk sa konal na protest proti izraelskej politike voči Palestínčanom, a to najmä najnovšej eskalácii napätia v pásme Gazy a Jeruzaleme.

Tibor Gašpar

Najvyšší súd predĺžil väzbu pre policajného exprezidenta Gašpara do 5. novembra

18.05.2021 17:09, aktualizované: 18:34

Rovnako ako Gašpar, ostanú vo väzbe aj ďalší policajní funkcionári.

Czech Republic Serbia

Zeman prijal Vučiča, ospravedlnil sa za bombardovanie Juhoslávie

18.05.2021 17:02

Český prezident Miloš Zeman udelil srbskému prezidentovi Aleksandarovi Vučičovi najvyššie štátne vyznamenanie ČR.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 482
Celková čítanosť: 2644028x
Priemerná čítanosť článkov: 5486x

Autor blogu

Kategórie