Založ si blog

Referendum, šašo ministrom financií a chaos naďalej pokračuje

Referendum je skutočne legitímne. Výhovorky typu, že majú tie podržtaštičky sedieť v parlamente 4 roky, lebo ich zvolili na štyri roky, je absolútny blud. Aj Hitlera demokraticky zvolili a kde to skončilo! Proti tyranii je nutné sa postaviť. Teraz nemyslím len koalíciu.
Začínam pochybovať o správnosti volebného systému na Slovensku. Toľko amatérov a doslova iba poberateľov poslaneckého platu sme tu ešte nemali. Čo to tam robia tie hlasovacie roboty?
Máme ministra financií, ktorý nevie riadiť ani vlastnú domácnosť a peniaze mu chodia na manželkin účet, lebo on svoj nemá. Podľa môjho názoru je duševne chorý a má črty diktátora podobného Nerovi. Slovensko už „podpálil“ a odpálil.
Ministerka spravodlivosti pôsobiaca v podvodnej firme. Ministerka, za ktorej panovania jej zomierali veľmi čudným spôsobom neodsúdení odsúdení. Jeden sa samozavraždil, druhý si zomrel na Covid bez poskytnutia adekvátnej zdravotnej starostlivosti atď..
Charizmatik predseda, bez absolútnej charizmy, ktorý sa stal bábkou v rukách jeho najvyššieho FB predsedu Matelka. Predstavil „Bibliu“ obnovy Slovenska, ktorá môže hrúbkou konkurovať Leninovým spisom a je aj tak isto nezmyselná a nepotrebná. Vraj ju robili odborníci. Asi tí istí, ktorí radili Matelkovi.
Šulino vraj má názor a je vždy proti Matelkovi, ale nakoniec so všetkým súhlasí. Jednoducho je priviazaný k bankovkám.
Skoro som zabudol na spravodlivého medzi spravodlivými a to na Šeligu. Také výhovorky ako on by som nečakal ani od sopľavého decka. Fakt som zvedavý na tú pokutu pre Hríba a jeho putiku, kde sa stretávajú papaláší súčasnej koalície, ktorí majú byť vzorov pre svojich občanov. Vraj takéto chyby sa stávajú. No nemali by sa stávať poslancom a vládnym predstaviteľom, ktorí sami tieto zákony a obmedzenia pripravili!!! A nie je to jedno, kto poruší zákony. Poslanci nie sú bežní ľudia a majú preto aj kopu výhod, ale toto nie!
Bábkoherčka, ktorej sa vytvorilo ministerstvo a ktorá prakticky nič nevie o danej problematike. Ona ani nevie, za čo zahlasuje. Klub sa jej rozpadá na súčiastky.
Ministerka kultúry??? Tá čo doteraz urobila? Prosím, pomôžte mi pripomenúť to jej riadenie ministerstva.
Zelený „odborník“ sa najlepšie zašil. Na ministerstvo, kde kedysi znečisťoval svojou činnosťou životné prostredie a teraz ho ide zachraňovať. Síce chaoticky, veď má na slovo vzatých odborníkov typu učiteľa skresleného dejepisu Smatanu, či iných super expertov.
Minister poľnohospodárstva, ktorý pre poľnohospodárov nedokázal vybaviť ani Euro. Vlastne vybavil veľkú 00.
Kaderník, ktorý kaderníka už nepotrebuje a svoju reformu školstva predstaví pravdepodobne až na konci volebného obdobia, pretože on ani nevie, čo to má reformovať. Po 30 rokoch sme v takej veľkej onej, že sa to ani povedať nedá. Zato sa to ukázalo na našich expertoch, ktorí asi začnú uvažovať, ako funguje žiarovka! Činnosť nepotrebná, ale veď načo hýbať závitmi.
Ozaj, a čo robí opičiak N.? Chodí na kurzy prežitia? Možno to raz bude aj potrebovať. Je to jeden z najarogantnejších politikov akého kedy Slovensko malo. Síce v živote nič užitočné pre Slovensko neurobil, ale zato ľudí dourážal do kosti.
Môžem pokračovať, ale stačí mi odpoveď na jednu otázku. Čo dobrého pre ľudí urobila táto vláda???
Ide likvidovať živnostníkov a drobných podnikateľov. To sa jej už z veľkej časti podarilo. Predkladajú super populistické návrhy zákonov od svojho diktátora, ktorý ich so slzičkou v oku a trasľavým hlasom predstaví na tlačovke z ktorej potom radšej zdúchne. Aj Smeráci môžu závidieť! Naši ľudia tu ostali, len sa stoličky vymenili! Jedno je isté z týchto 150 zákonodarcov nebudem voliť nikoho. Mali už dávno šancu, ale nikto z nich ju nevyužil.

Matelkov cirkus realizuje na národe reality šou

12.06.2021

V hlavných úlohách: Matelko – daňový podvodník v úlohe ministra financií, notorický klamár, milovník mačacích šampónov, plagiátor par excellence atď. Vraj premiér Heger z rádu fanatických pravoverných saralabandistov. Pôvodne figúrka dosadená za premiéra. Šulino – večný odporca a následne okamžite hlasujúci za to, proti čomu bol. Rád vraj raňajkuje s [...]

Sralabanda cirkus v podaní Mičovského pokračuje a budeme mať vraj náhubky

08.06.2021

Teda, tie náhubky už nosíme, ale teraz si to odklepol aj parlament. Vraj ak takejto „napadnutej“ osobe sa „podstatným spôsobom zhorší kvalita života“. To je čo za všeobecné znenie?? Osobne si myslím, že takéto osoby platené z našich daní majú podstatne zlepšenú kvalitu života už teraz, tak čím im ju zhoršíme? Bude sa zodpovedať aj najväčší opičiak [...]

Ej Grendel, Grendel, vyhodiť si mal Matelka!

27.05.2021

To, čo predvádza to čudo Matelko, ktorý si dovolil na kolegov hádzať striekačky, prerušoval tlačovky, nadával do čurákov a vyfasoval od Belousovovej po papuli, s tým neprestal ani ako premiér či minister financií. No to je teda kultúra. Je zjavné, že sa nepoučil a ďalej pokračuje v deštrukcii Slovenska. Zasadol si na živnostníkov a chystá ich likvidáciu. To, čo [...]

Lengvarský

Kontroly na hraniciach by sa mali spustiť budúci týždeň, tvrdí Lengvarský

22.06.2021 23:17

Ako povedal minister zdravotníctva, hranice majú byť kontrolované tak, že sa bez splnenia určených podmienok nebude vedieť na Slovensko dostať nikto.

Mikuláš Černák

Kauza vraždy Szymaneka: Rozsudok u Kána zrušili, Černák je vinný

22.06.2021 21:20

Ide o prípad vraždy poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka z roku 1997.

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 486
Celková čítanosť: 2684518x
Priemerná čítanosť článkov: 5524x

Autor blogu

Kategórie