Založ si blog

Referendum, šašo ministrom financií a chaos naďalej pokračuje

Referendum je skutočne legitímne. Výhovorky typu, že majú tie podržtaštičky sedieť v parlamente 4 roky, lebo ich zvolili na štyri roky, je absolútny blud. Aj Hitlera demokraticky zvolili a kde to skončilo! Proti tyranii je nutné sa postaviť. Teraz nemyslím len koalíciu.
Začínam pochybovať o správnosti volebného systému na Slovensku. Toľko amatérov a doslova iba poberateľov poslaneckého platu sme tu ešte nemali. Čo to tam robia tie hlasovacie roboty?
Máme ministra financií, ktorý nevie riadiť ani vlastnú domácnosť a peniaze mu chodia na manželkin účet, lebo on svoj nemá. Podľa môjho názoru je duševne chorý a má črty diktátora podobného Nerovi. Slovensko už „podpálil“ a odpálil.
Ministerka spravodlivosti pôsobiaca v podvodnej firme. Ministerka, za ktorej panovania jej zomierali veľmi čudným spôsobom neodsúdení odsúdení. Jeden sa samozavraždil, druhý si zomrel na Covid bez poskytnutia adekvátnej zdravotnej starostlivosti atď..
Charizmatik predseda, bez absolútnej charizmy, ktorý sa stal bábkou v rukách jeho najvyššieho FB predsedu Matelka. Predstavil „Bibliu“ obnovy Slovenska, ktorá môže hrúbkou konkurovať Leninovým spisom a je aj tak isto nezmyselná a nepotrebná. Vraj ju robili odborníci. Asi tí istí, ktorí radili Matelkovi.
Šulino vraj má názor a je vždy proti Matelkovi, ale nakoniec so všetkým súhlasí. Jednoducho je priviazaný k bankovkám.
Skoro som zabudol na spravodlivého medzi spravodlivými a to na Šeligu. Také výhovorky ako on by som nečakal ani od sopľavého decka. Fakt som zvedavý na tú pokutu pre Hríba a jeho putiku, kde sa stretávajú papaláší súčasnej koalície, ktorí majú byť vzorov pre svojich občanov. Vraj takéto chyby sa stávajú. No nemali by sa stávať poslancom a vládnym predstaviteľom, ktorí sami tieto zákony a obmedzenia pripravili!!! A nie je to jedno, kto poruší zákony. Poslanci nie sú bežní ľudia a majú preto aj kopu výhod, ale toto nie!
Bábkoherčka, ktorej sa vytvorilo ministerstvo a ktorá prakticky nič nevie o danej problematike. Ona ani nevie, za čo zahlasuje. Klub sa jej rozpadá na súčiastky.
Ministerka kultúry??? Tá čo doteraz urobila? Prosím, pomôžte mi pripomenúť to jej riadenie ministerstva.
Zelený „odborník“ sa najlepšie zašil. Na ministerstvo, kde kedysi znečisťoval svojou činnosťou životné prostredie a teraz ho ide zachraňovať. Síce chaoticky, veď má na slovo vzatých odborníkov typu učiteľa skresleného dejepisu Smatanu, či iných super expertov.
Minister poľnohospodárstva, ktorý pre poľnohospodárov nedokázal vybaviť ani Euro. Vlastne vybavil veľkú 00.
Kaderník, ktorý kaderníka už nepotrebuje a svoju reformu školstva predstaví pravdepodobne až na konci volebného obdobia, pretože on ani nevie, čo to má reformovať. Po 30 rokoch sme v takej veľkej onej, že sa to ani povedať nedá. Zato sa to ukázalo na našich expertoch, ktorí asi začnú uvažovať, ako funguje žiarovka! Činnosť nepotrebná, ale veď načo hýbať závitmi.
Ozaj, a čo robí opičiak N.? Chodí na kurzy prežitia? Možno to raz bude aj potrebovať. Je to jeden z najarogantnejších politikov akého kedy Slovensko malo. Síce v živote nič užitočné pre Slovensko neurobil, ale zato ľudí dourážal do kosti.
Môžem pokračovať, ale stačí mi odpoveď na jednu otázku. Čo dobrého pre ľudí urobila táto vláda???
Ide likvidovať živnostníkov a drobných podnikateľov. To sa jej už z veľkej časti podarilo. Predkladajú super populistické návrhy zákonov od svojho diktátora, ktorý ich so slzičkou v oku a trasľavým hlasom predstaví na tlačovke z ktorej potom radšej zdúchne. Aj Smeráci môžu závidieť! Naši ľudia tu ostali, len sa stoličky vymenili! Jedno je isté z týchto 150 zákonodarcov nebudem voliť nikoho. Mali už dávno šancu, ale nikto z nich ju nevyužil.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

bonul, security, budova

Bödörov Bonul opäť získal lukratívne zákazky od štátu

07.12.2022 16:46

Bonul má v priebehu ďalších štyroch rokov strážiť prepravu hotovosti medzi pobočkami pošty a oddeleniami bánk.

stoltenberg

Stoltenberg: Rusko sa snaží zmraziť vojnu, aby opäť zaútočilo na jar

07.12.2022 16:12

Podmienky na mierové riešenie konfliktu na Ukrajine podľa generálneho tajomníka NATO nateraz neexistujú.

primoco uav dron bezpilotné lietadlo

Pohraničiari dostanú dva české drony. Bude to stáť 2 milióny

07.12.2022 16:00

Projekt bude spolufinancovaný z eurofondov.

Zelenskyj

Vlani Musk. Tento rok je podľa Time osobnosťou roka Zelenskyj

07.12.2022 15:32

„Tohtoročná voľba bola najjednoznačnejšia, akú pamätáme. Zelenskyj vyburcoval svet takým spôsobom, aký sme nevideli už desiatky rokov," napísal časopis.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423528x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív