Založ si blog

Matelko v US(Steel)A, zabudnutí šoféri SAD, sabinovský odpad a 333

Pri tejto vláde už nestíha človek sledovať tie prúsery. Chudáci Košičania,0 pravdepodobne prišli o jednu z fabrík. Veď prečo by nepozvali súkromníci do USA analfabeta, ktorý si neprečíta žiadnu zmluvu a dá to na next time, last time? Pavlínka asi potrebovala nový železný trón a zapozerala sa do toho z GOT (Hry o tróny), tak svojho Matelka poslala do USA. Lieta si ako odrhnutý vagón! Sekera za jeho návštevu vo výške 1,5 miliardy bude otázna. Šulino len čumí, čože sa to deje a je jednoducho mimo hru.
Remišová sa nám stala prezidentkou a prezidentka sa stala hovorkyňou koalície. No, čo už. Matelkovci pokračovali v bohumilej podpore svojich voličov. Nie, peniaze nepôjdu rodičom, ktorí museli čerpať OČR či prišli o prácu. Pôjdu práve tam, kde to bolo aj pred epidémiou rovnako. Čo už. Likvidácia živnostníkov a malých firiem pokračuje, ale podporu dostanú skupiny, ktoré boli na tom aj pred pandémiou podobne. Poľnohospodárstvo padá na papuľu, ale urvatý vagón si odletel a priletel z USA. To zase bude hanby. Tých 333 strieborných je obyčajný populizmus, vraj anjelské číslo saralabandy. Ak by boli slušné platy, nepotrebovali by sme zvyšovať rodinné prídavky. To je ale o inom.
Teraz trošku k tým šoférom SAD. Je priam neuveriteľné, ako na nich hlavný hygienik Mikas pozabudol. Veď jasné, jeho veličenstvo busom nechodí, preto si asi nechal rezervované sedadlá za opancierovaným vodičom. Ľudia stoja, ale sedadlá sú opáskované a voľné! Ľudia natlačení na seba a pozerajú na tie voľné opáskované miesta. Nechápu, dýchajúc šoférovi do tváre, respektíve na plexisklo. Nevadí, veď nejakých 8 miest, čo by sa uvoľnilo pre ľudí na sedenie, čo na tom záleží! Nech ich zohrieva ľudské teplo a vzdialenosť 0 cm. Vírus „určite zastavia“ tie voľné sedadlá!
Mestá a obce postupne zvyšujú dane či poplatky za odpad. Teraz sa povenujem komunálnemu odpadu. Cena aj v Sabinove neostala od minulého roku tá istá. Čím menej odpadu produkujem a čím viac recyklujem a triedim, tým viac platím. Načo potom triedim? Aj tak to vo výsledku zmixujú a dajú dokopy. Len základ, že poslanci hneď po zvolení si zvýšili svoje finančné ohodnotenie. 5 € sem, 5 tam a nakoniec za neplatiča zaplatí akurát ten, kto pracuje a chce mať pokoj. Najlepšie vydierateľný človek je pracujúci! Môžete vytriediť všetko, aj tak budete platiť viac! Absolútny nezmysel.
Fakt, že za pár dní vyprodukuje táto vláda toľko nezmyslov, je až zarážajúci.
Tu je potrebné si uvedomiť, že ľudia už nechcú ani jedných ani druhých, ale oba tábory sú tam ako privarené a tvrdia ak nie my, tak vám budú vládnuť oni! No čo, ak nebudú ani jedni ani druhí?

Matelkov cirkus realizuje na národe reality šou

12.06.2021

V hlavných úlohách: Matelko – daňový podvodník v úlohe ministra financií, notorický klamár, milovník mačacích šampónov, plagiátor par excellence atď. Vraj premiér Heger z rádu fanatických pravoverných saralabandistov. Pôvodne figúrka dosadená za premiéra. Šulino – večný odporca a následne okamžite hlasujúci za to, proti čomu bol. Rád vraj raňajkuje s [...]

Sralabanda cirkus v podaní Mičovského pokračuje a budeme mať vraj náhubky

08.06.2021

Teda, tie náhubky už nosíme, ale teraz si to odklepol aj parlament. Vraj ak takejto „napadnutej“ osobe sa „podstatným spôsobom zhorší kvalita života“. To je čo za všeobecné znenie?? Osobne si myslím, že takéto osoby platené z našich daní majú podstatne zlepšenú kvalitu života už teraz, tak čím im ju zhoršíme? Bude sa zodpovedať aj najväčší opičiak [...]

Ej Grendel, Grendel, vyhodiť si mal Matelka!

27.05.2021

To, čo predvádza to čudo Matelko, ktorý si dovolil na kolegov hádzať striekačky, prerušoval tlačovky, nadával do čurákov a vyfasoval od Belousovovej po papuli, s tým neprestal ani ako premiér či minister financií. No to je teda kultúra. Je zjavné, že sa nepoučil a ďalej pokračuje v deštrukcii Slovenska. Zasadol si na živnostníkov a chystá ich likvidáciu. To, čo [...]

Lengvarský

Kontroly na hraniciach by sa mali spustiť budúci týždeň, tvrdí Lengvarský

22.06.2021 23:17

Ako povedal minister zdravotníctva, hranice majú byť kontrolované tak, že sa bez splnenia určených podmienok nebude vedieť na Slovensko dostať nikto.

Mikuláš Černák

Kauza vraždy Szymaneka: Rozsudok u Kána zrušili, Černák je vinný

22.06.2021 21:20

Ide o prípad vraždy poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka z roku 1997.

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 486
Celková čítanosť: 2684515x
Priemerná čítanosť článkov: 5524x

Autor blogu

Kategórie