Založ si blog

Matelko v US(Steel)A, zabudnutí šoféri SAD, sabinovský odpad a 333

Pri tejto vláde už nestíha človek sledovať tie prúsery. Chudáci Košičania,0 pravdepodobne prišli o jednu z fabrík. Veď prečo by nepozvali súkromníci do USA analfabeta, ktorý si neprečíta žiadnu zmluvu a dá to na next time, last time? Pavlínka asi potrebovala nový železný trón a zapozerala sa do toho z GOT (Hry o tróny), tak svojho Matelka poslala do USA. Lieta si ako odrhnutý vagón! Sekera za jeho návštevu vo výške 1,5 miliardy bude otázna. Šulino len čumí, čože sa to deje a je jednoducho mimo hru.
Remišová sa nám stala prezidentkou a prezidentka sa stala hovorkyňou koalície. No, čo už. Matelkovci pokračovali v bohumilej podpore svojich voličov. Nie, peniaze nepôjdu rodičom, ktorí museli čerpať OČR či prišli o prácu. Pôjdu práve tam, kde to bolo aj pred epidémiou rovnako. Čo už. Likvidácia živnostníkov a malých firiem pokračuje, ale podporu dostanú skupiny, ktoré boli na tom aj pred pandémiou podobne. Poľnohospodárstvo padá na papuľu, ale urvatý vagón si odletel a priletel z USA. To zase bude hanby. Tých 333 strieborných je obyčajný populizmus, vraj anjelské číslo saralabandy. Ak by boli slušné platy, nepotrebovali by sme zvyšovať rodinné prídavky. To je ale o inom.
Teraz trošku k tým šoférom SAD. Je priam neuveriteľné, ako na nich hlavný hygienik Mikas pozabudol. Veď jasné, jeho veličenstvo busom nechodí, preto si asi nechal rezervované sedadlá za opancierovaným vodičom. Ľudia stoja, ale sedadlá sú opáskované a voľné! Ľudia natlačení na seba a pozerajú na tie voľné opáskované miesta. Nechápu, dýchajúc šoférovi do tváre, respektíve na plexisklo. Nevadí, veď nejakých 8 miest, čo by sa uvoľnilo pre ľudí na sedenie, čo na tom záleží! Nech ich zohrieva ľudské teplo a vzdialenosť 0 cm. Vírus „určite zastavia“ tie voľné sedadlá!
Mestá a obce postupne zvyšujú dane či poplatky za odpad. Teraz sa povenujem komunálnemu odpadu. Cena aj v Sabinove neostala od minulého roku tá istá. Čím menej odpadu produkujem a čím viac recyklujem a triedim, tým viac platím. Načo potom triedim? Aj tak to vo výsledku zmixujú a dajú dokopy. Len základ, že poslanci hneď po zvolení si zvýšili svoje finančné ohodnotenie. 5 € sem, 5 tam a nakoniec za neplatiča zaplatí akurát ten, kto pracuje a chce mať pokoj. Najlepšie vydierateľný človek je pracujúci! Môžete vytriediť všetko, aj tak budete platiť viac! Absolútny nezmysel.
Fakt, že za pár dní vyprodukuje táto vláda toľko nezmyslov, je až zarážajúci.
Tu je potrebné si uvedomiť, že ľudia už nechcú ani jedných ani druhých, ale oba tábory sú tam ako privarené a tvrdia ak nie my, tak vám budú vládnuť oni! No čo, ak nebudú ani jedni ani druhí?

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

stoltenberg

Stoltenberg: Rusko sa snaží zmraziť vojnu, aby opäť zaútočilo na jar

07.12.2022 16:12

Podmienky na mierové riešenie konfliktu na Ukrajine podľa generálneho tajomníka NATO nateraz neexistujú.

primoco uav dron bezpilotné lietadlo

Pohraničiari dostanú dva české drony. Bude to stáť 2 milióny

07.12.2022 16:00

Projekt bude spolufinancovaný z eurofondov.

Zelenskyj

Vlani Musk. Tento rok je podľa Time osobnosťou roka Zelenskyj

07.12.2022 15:32

„Tohtoročná voľba bola najjednoznačnejšia, akú pamätáme. Zelenskyj vyburcoval svet takým spôsobom, aký sme nevideli už desiatky rokov," napísal časopis.

darovanie krvi Luník IX

Na Luníku IX bol historicky prvý mobilný odber krvi. Niektorí Rómovia mali obavy

07.12.2022 15:20

Väčšina darcov prišla prvý raz, po odbere však boli spokojní a darovať prídu opäť.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423515x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív