Založ si blog

Dankov status prerazil znovu dno, konkuruje Matelkovi a tajné schôdzky SIS

Danko by sa nemal starať do politiky Hlasu a predsedu Pellegriniho. Danko by sa mal starať o svoju stranu, z ktorej hromadne odchádzajú ľudia a ktorá už nikoho neoslovuje. Tak ako tzv. národné strany, ktoré majú predsedov egocentrických vodcov bez akejkoľvek vízie s voličským potenciálom do 5%. Danko by sa mal starať o to, že už mu vôbec nefungujú lokálne organizácie a že doslova žobre členské od ľudí posielaním doporučených listov!
Nemá už čím osloviť a áno, je to tvrdá kritika, ktorú bozkajúci kapitán výložiek a kupec amerických stíhačiek si nie je ochotný priznať.

Tu je doslovná citácia jeho statusu a to nebol jediný na túto tému:

Osobne, nemám nič proti homosexuálom. No mám napríklad námietky, aby boli neustále propagovaní a dostavali dotácie na svoje pridy. Veď sú vraj zdraví a prakticky propagandu nepotrebujú. Niektoré z týchto aktivít doslova provokujú. No takéto doslova úbohé napádanie svojej politickej konkurencie zo strany Danka je mimoriadne primitívne.
Podobne mi idú na nervy tzv. národniari v mene Slovanstva? To čo je za nezmysel? Buď je človek dobrý alebo zlý. Mám kopu známych z celého sveta a nikdy som ich nedelil podľa toho, akej sú národnosti. Rus, Japonec, Bulhar, Čech či Slovák – záleží len na tom, aký je to človek. Čech vás odrbe možno viac ako Nemec a o Poliakoch sa človek niekedy ani nevyjadruje, tí majú kšeft v krvi.
Veď napríklad Poliaci neznášajú Rusov a sú to Slovania. Teraz sa reže medzi sebou Bulharsko a Macedónsko. O Srboch, Chorvátoch či Bosniakoch škoda písať, ich vojny a problémy sú stáročné. Rusko a Ukrajina? Dva národy, ktoré boli kedysi jeden. Z pohľadu pozorovateľa zvonku má podstatne viac za ušami Ukrajina. Zákaz ruského jazyka, ktorý odštartoval vojnu, historické darovanie ruského Krymu Chruščovom Ukrajine, anexia Zakarpatskej Rusi ČSR atď..
Teraz k tomu Dankovi, ktorý stráca aj poslednú súdnosť. Zoberme si jeho prešľapy len za poslednú dobu. K výložkám a F-16 sa nevyjadrujem. Stačia prúsery so Sputnikom V a jeho zapojenie sa do špiónskeho seriálu o ruských amatérskych agentoch, ktorí sú zapojení asi do všetkých akcií Ruska. No a všetky čírou náhodou úplne dodrbú. Začínam sa obávať toho, či si ich USA nezdigitalizovala a nevymyslela, ako v nejakom sci-fi. Títo ruskí agenti sú takým univerzálnym vinníkom.

Danko mal predsa telefonáty so „Žužovou“ a jeho súkromný život nie je akurát z tých najvzornejších. SNS sa dokonale odpísala a skončila svoju činnosť na smetisku politických strán. Bez cieľa a jasného programu v prospech obyvateľov Slovenska už nemá šancu. Starí členovia odchádzajú sklamaní a bez nádeje v zlepšenie. Danko by mal odísť, už to nie je strana pre ľudí, ale pre Danka, tak ako to mnohokrát potvrdili lídri národných strán. To nie sú strany ľudí, ale egoistických predsedov, ktorí si myslia, že sú najrozumnejší a nepotrebujú názory od iných a takto vyzerajú aj percentá v prieskumoch, ktoré ich posúvajú mimo akúkoľvek účasť v parlamente. Gratulujem k takejto krásnej sebadeštrukčnej politickej práci!

V sebadeštrukcii pokračuje úspešne aj koalícia. Naposledy sa ukázala ako totálne neschopná utajiť pred Nkom „tajné“ stretnutie. Kde všade má to Nko svojich špiónov? Toľko neschopnosti a amaterizmu naozaj ťažko hľadať. Minister zdravotníctva je zrelý na uterák, podobne ako minister poľnohospodárstva a celá vláda. Podvody, klamstvo, zavádzanie sa stalo normálnym pracovným nástrojom tejto zberby, ktorá tam už vyše roka funguje. Tie vlády pred tým aspoň rozpočet ako tak udržali, ale tu sa kradne hore dolu. Nikto nevie, kde zmizla miliarda. Jeden formulár nedokážu pripraviť pomaly pol roka atď. O schopnosti nemôže byť ani reči.

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Dráčik a Lego, referendum áno a pád vládnych strán

12.11.2022

Nuž čo už, Lego som mal rád a aj mám na neho pekné spomienky. Asi najradšej som mal ako decko sériu Castle. Teraz však ku problému, ktorý vyvolali naši neoliberálni propagátori nacizmu, ktorý začínal podobným spôsobom aj v Nemecku a krištáľová noc mala nedávno výročie. Udávanie za názor, podnecovanie k nekalej súťaži či ohováranie. No, nechcel by som byť v koži [...]

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 582
Celková čítanosť: 3419077x
Priemerná čítanosť článkov: 5875x

Autor blogu

Kategórie