Založ si blog

Dankov status prerazil znovu dno, konkuruje Matelkovi a tajné schôdzky SIS

Danko by sa nemal starať do politiky Hlasu a predsedu Pellegriniho. Danko by sa mal starať o svoju stranu, z ktorej hromadne odchádzajú ľudia a ktorá už nikoho neoslovuje. Tak ako tzv. národné strany, ktoré majú predsedov egocentrických vodcov bez akejkoľvek vízie s voličským potenciálom do 5%. Danko by sa mal starať o to, že už mu vôbec nefungujú lokálne organizácie a že doslova žobre členské od ľudí posielaním doporučených listov!
Nemá už čím osloviť a áno, je to tvrdá kritika, ktorú bozkajúci kapitán výložiek a kupec amerických stíhačiek si nie je ochotný priznať.

Tu je doslovná citácia jeho statusu a to nebol jediný na túto tému:

Osobne, nemám nič proti homosexuálom. No mám napríklad námietky, aby boli neustále propagovaní a dostavali dotácie na svoje pridy. Veď sú vraj zdraví a prakticky propagandu nepotrebujú. Niektoré z týchto aktivít doslova provokujú. No takéto doslova úbohé napádanie svojej politickej konkurencie zo strany Danka je mimoriadne primitívne.
Podobne mi idú na nervy tzv. národniari v mene Slovanstva? To čo je za nezmysel? Buď je človek dobrý alebo zlý. Mám kopu známych z celého sveta a nikdy som ich nedelil podľa toho, akej sú národnosti. Rus, Japonec, Bulhar, Čech či Slovák – záleží len na tom, aký je to človek. Čech vás odrbe možno viac ako Nemec a o Poliakoch sa človek niekedy ani nevyjadruje, tí majú kšeft v krvi.
Veď napríklad Poliaci neznášajú Rusov a sú to Slovania. Teraz sa reže medzi sebou Bulharsko a Macedónsko. O Srboch, Chorvátoch či Bosniakoch škoda písať, ich vojny a problémy sú stáročné. Rusko a Ukrajina? Dva národy, ktoré boli kedysi jeden. Z pohľadu pozorovateľa zvonku má podstatne viac za ušami Ukrajina. Zákaz ruského jazyka, ktorý odštartoval vojnu, historické darovanie ruského Krymu Chruščovom Ukrajine, anexia Zakarpatskej Rusi ČSR atď..
Teraz k tomu Dankovi, ktorý stráca aj poslednú súdnosť. Zoberme si jeho prešľapy len za poslednú dobu. K výložkám a F-16 sa nevyjadrujem. Stačia prúsery so Sputnikom V a jeho zapojenie sa do špiónskeho seriálu o ruských amatérskych agentoch, ktorí sú zapojení asi do všetkých akcií Ruska. No a všetky čírou náhodou úplne dodrbú. Začínam sa obávať toho, či si ich USA nezdigitalizovala a nevymyslela, ako v nejakom sci-fi. Títo ruskí agenti sú takým univerzálnym vinníkom.

Danko mal predsa telefonáty so „Žužovou“ a jeho súkromný život nie je akurát z tých najvzornejších. SNS sa dokonale odpísala a skončila svoju činnosť na smetisku politických strán. Bez cieľa a jasného programu v prospech obyvateľov Slovenska už nemá šancu. Starí členovia odchádzajú sklamaní a bez nádeje v zlepšenie. Danko by mal odísť, už to nie je strana pre ľudí, ale pre Danka, tak ako to mnohokrát potvrdili lídri národných strán. To nie sú strany ľudí, ale egoistických predsedov, ktorí si myslia, že sú najrozumnejší a nepotrebujú názory od iných a takto vyzerajú aj percentá v prieskumoch, ktoré ich posúvajú mimo akúkoľvek účasť v parlamente. Gratulujem k takejto krásnej sebadeštrukčnej politickej práci!

V sebadeštrukcii pokračuje úspešne aj koalícia. Naposledy sa ukázala ako totálne neschopná utajiť pred Nkom „tajné“ stretnutie. Kde všade má to Nko svojich špiónov? Toľko neschopnosti a amaterizmu naozaj ťažko hľadať. Minister zdravotníctva je zrelý na uterák, podobne ako minister poľnohospodárstva a celá vláda. Podvody, klamstvo, zavádzanie sa stalo normálnym pracovným nástrojom tejto zberby, ktorá tam už vyše roka funguje. Tie vlády pred tým aspoň rozpočet ako tak udržali, ale tu sa kradne hore dolu. Nikto nevie, kde zmizla miliarda. Jeden formulár nedokážu pripraviť pomaly pol roka atď. O schopnosti nemôže byť ani reči.

EÚ preplatí zvýšené ceny energií a Rusko prehralo vojnu

23.07.2022

Všetky správy, ktoré počúvate o zdražovaní, sú jednoducho hoaxy. Vraj na domácnosť sa zvýši cena za energie od 120 do cca 250 € na mesiac. To kto tu šíri také bludy? Veď Šulino nám zabezpečil plynu dosť a ešte lacnejšieho, ako ten ruský. Prezidentka povedala, že nárast cien bude maximálne 50 € na hlavu a ani to by nemusel byť ak by sme trošku prestali plytvať s [...]

Učenie zábavou alebo sústruženie v Hradci Králové. Remeslá ešte chvalabohu nevymreli

16.07.2022

V rámci mobilít programu Erasmus+ som sa zúčastnil na kurze sústruženia v Hradci Králové. Kurz organizuje Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku. Pôvodne som si mal vyskúšať iný kurz v Estónsku, ale pre Covid bol zrušený. Náhrada sa našla a na moje úpenlivé prosby sa našlo aj jedno voľné miesto. Zväčša ešte len vyvesia kurzy a už sú [...]

Amatér Sulík v plnej paráde a doslova hlúpe rady EÚ v energetickej kríze, ktorú si spôsobila sama

15.07.2022

Sulík je totálny amatér a okrem svojho zabezpečenia v Austrálii a Dubaji neurobil absolútne nič pre občanov Slovenska, podobne ako celá tá jeho saralabanda, z ktorej chce vyskočiť. Ukážkovo zavádza a doslova nabaľuje SPP prašuľky. Veď potečú len od ľudí a privedú ich ešte do väčšej chudoby. Také rady ako: znížte si kúrenia na 20 °C, alebo sprchujte sa dvaja [...]

Igor Matovič

Rokovanie o platoch lekárov sa vyostrilo: Na Matovičovu ponuku reagujú 3500 výpoveďami

19.08.2022 17:10, aktualizované: 18:54

Šéf lekárskych odborárov Peter Visolajský po ukončení rokovaní na Úrade vlády vyhlásil, že iná možnosť ako hromadné výpovede lekárov neexistuje.

Vatikán / Socha /

Klimatickí aktivisti sa prilepili k soche Laokoóna vo Vatikánskych múzeách

19.08.2022 16:46

Aktivisti zo skupiny "Ultima Generazione" (Posledná generácia) takto vyjadrili nesúhlas s využívaním fosílnych palív.

Charkov

Deň, keď v Charkove zabili sedemnásť ľudí

19.08.2022 16:27

Hrozný deň, výbuchy, požiare, trosky, spod ktorých sa ľudia nevedia dostať. Pretože sú hluchonemí, nepočujú záchranárov a nereagujú.

zdravotne sestry

Ako zarába slovenský lekár, či sestra oproti kolegom EÚ?

19.08.2022 15:57, aktualizované: 18:45

Pozrite si v tabuľkách porovnanie ročných platov lekárov, sestier a záchranárov v Európe.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 569
Celková čítanosť: 3315523x
Priemerná čítanosť článkov: 5827x

Autor blogu

Kategórie