Založ si blog

Dankov status prerazil znovu dno, konkuruje Matelkovi a tajné schôdzky SIS

Danko by sa nemal starať do politiky Hlasu a predsedu Pellegriniho. Danko by sa mal starať o svoju stranu, z ktorej hromadne odchádzajú ľudia a ktorá už nikoho neoslovuje. Tak ako tzv. národné strany, ktoré majú predsedov egocentrických vodcov bez akejkoľvek vízie s voličským potenciálom do 5%. Danko by sa mal starať o to, že už mu vôbec nefungujú lokálne organizácie a že doslova žobre členské od ľudí posielaním doporučených listov!
Nemá už čím osloviť a áno, je to tvrdá kritika, ktorú bozkajúci kapitán výložiek a kupec amerických stíhačiek si nie je ochotný priznať.

Tu je doslovná citácia jeho statusu a to nebol jediný na túto tému:

Osobne, nemám nič proti homosexuálom. No mám napríklad námietky, aby boli neustále propagovaní a dostavali dotácie na svoje pridy. Veď sú vraj zdraví a prakticky propagandu nepotrebujú. Niektoré z týchto aktivít doslova provokujú. No takéto doslova úbohé napádanie svojej politickej konkurencie zo strany Danka je mimoriadne primitívne.
Podobne mi idú na nervy tzv. národniari v mene Slovanstva? To čo je za nezmysel? Buď je človek dobrý alebo zlý. Mám kopu známych z celého sveta a nikdy som ich nedelil podľa toho, akej sú národnosti. Rus, Japonec, Bulhar, Čech či Slovák – záleží len na tom, aký je to človek. Čech vás odrbe možno viac ako Nemec a o Poliakoch sa človek niekedy ani nevyjadruje, tí majú kšeft v krvi.
Veď napríklad Poliaci neznášajú Rusov a sú to Slovania. Teraz sa reže medzi sebou Bulharsko a Macedónsko. O Srboch, Chorvátoch či Bosniakoch škoda písať, ich vojny a problémy sú stáročné. Rusko a Ukrajina? Dva národy, ktoré boli kedysi jeden. Z pohľadu pozorovateľa zvonku má podstatne viac za ušami Ukrajina. Zákaz ruského jazyka, ktorý odštartoval vojnu, historické darovanie ruského Krymu Chruščovom Ukrajine, anexia Zakarpatskej Rusi ČSR atď..
Teraz k tomu Dankovi, ktorý stráca aj poslednú súdnosť. Zoberme si jeho prešľapy len za poslednú dobu. K výložkám a F-16 sa nevyjadrujem. Stačia prúsery so Sputnikom V a jeho zapojenie sa do špiónskeho seriálu o ruských amatérskych agentoch, ktorí sú zapojení asi do všetkých akcií Ruska. No a všetky čírou náhodou úplne dodrbú. Začínam sa obávať toho, či si ich USA nezdigitalizovala a nevymyslela, ako v nejakom sci-fi. Títo ruskí agenti sú takým univerzálnym vinníkom.

Danko mal predsa telefonáty so „Žužovou“ a jeho súkromný život nie je akurát z tých najvzornejších. SNS sa dokonale odpísala a skončila svoju činnosť na smetisku politických strán. Bez cieľa a jasného programu v prospech obyvateľov Slovenska už nemá šancu. Starí členovia odchádzajú sklamaní a bez nádeje v zlepšenie. Danko by mal odísť, už to nie je strana pre ľudí, ale pre Danka, tak ako to mnohokrát potvrdili lídri národných strán. To nie sú strany ľudí, ale egoistických predsedov, ktorí si myslia, že sú najrozumnejší a nepotrebujú názory od iných a takto vyzerajú aj percentá v prieskumoch, ktoré ich posúvajú mimo akúkoľvek účasť v parlamente. Gratulujem k takejto krásnej sebadeštrukčnej politickej práci!

V sebadeštrukcii pokračuje úspešne aj koalícia. Naposledy sa ukázala ako totálne neschopná utajiť pred Nkom „tajné“ stretnutie. Kde všade má to Nko svojich špiónov? Toľko neschopnosti a amaterizmu naozaj ťažko hľadať. Minister zdravotníctva je zrelý na uterák, podobne ako minister poľnohospodárstva a celá vláda. Podvody, klamstvo, zavádzanie sa stalo normálnym pracovným nástrojom tejto zberby, ktorá tam už vyše roka funguje. Tie vlády pred tým aspoň rozpočet ako tak udržali, ale tu sa kradne hore dolu. Nikto nevie, kde zmizla miliarda. Jeden formulár nedokážu pripraviť pomaly pol roka atď. O schopnosti nemôže byť ani reči.

Otvorený list Lucii Ďuriš Nicholsonovej

02.12.2023

Pani europoslankyňa sa nám nejako rozpísala s tými otvorenými listami. Tak aj ja jej jeden píšem, nech sa tak trošku spamätá a pridá si na radiátoroch trošku tepla, pretože jej zamŕza mozog asi pri tých 17°C. Jeden poslala mladému Kaliňákovi a druhý ministerke kultúry Šimkovičovej. Čítal som si tie jej otvorené listy a nič som sa nedočítal. Vážená europoslankyňa, [...]

Plyn je drahý a bude ešte drahší vďaka sankciám, tak nech ho platí EÚ

29.11.2023

Veľmi zvláštne, že obyčajní ľudia, nie z Olajna blázna Matelka, ale fakt my ostatní, musíme doplácať na rozhodnutia EÚ. Ja nechcem priemernú burzovú cenu plynu za minulý rok, ale chcem plyn a cenu spred vyše dvoch rokov, ktorá bola vyrokovaná hoci aj s Ruskom na základe dlhodobých kontraktov. Za posledné dva roky stúpla cena plynu pre domácnosti cca o 50%, kto neverí nech [...]

Slovenské železnice pokračovanie hororu a pridáva sa aj Slovenská pošta. Pozor, zajtra prekvapí cestárov snehová kalamita, o ktorej už vedia cca 5 dní!

27.11.2023

Znovu tu máme extra adrenalínový zážitok z cestovania slovenskými železnicami spoločnosti ZSSK. Minulý týždeň sme zažili výluku vlakov na trati Lipany – Prešov až do Košíc. Napísali vraj z Prešova odchádzajú REXy načas, len akosi zabudli povedať, že dané vlaky už ďalej nepremávajú, respektíve boli zrušené. Tak vám cca 45 minútová cesta trvala 1:45. No nie sú [...]

Garisenda

Nakláňa sa už vyše 900 rokov. V Bologni zabezpečili okolie šikmej veže pre obavy z kolapsu

02.12.2023 22:36

Garisenda je nižšia z Dvoch veží v Bologni. Je vysoká 48 metrov, zatiaľ čo susedná veža Asinelli má 97 metrov.

korea

KĽDR by zasahovanie USA do činnosti jej satelitu považovala za vyhlásenie vojny

02.12.2023 22:14

Pchjongjang je pripravený označiť americké špionážne družice za primárny cieľ ničenia.

zelenska, zelenskyj

Olena Zelenská nechce, aby jej manžel znovu kandidoval na prezidenta: Mali by sme si nájsť niečo nové

02.12.2023 21:40

Naša rodina bude zase spolu. Pôjdeme niekam na dovolenku, a bude dlhá - celý mesiac, povedal ukrajinská prvá dáma.

moskva

Ruská polícia vykonala razie v moskovských gejkluboch, vraj hľadala drogy

02.12.2023 20:46

Polícia vykonala razie na základe "výnosu o extrémizme".

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 631
Celková čítanosť: 3813100x
Priemerná čítanosť článkov: 6043x

Autor blogu

Archív