Založ si blog

Watergate tejto vlády, koniec slobody slova v podobe odsúdenia Rostasa a Matovičovi voliči v karanténe s covidom

Týmto gratulujem súčasnej vláde k nastoleniu oficiálnej diktatúry za pomoci polície. To, čo sa deje, je niečo neskutočné. Táto koalícia dosiahla absurdné dno. Odpočúvať a sledovať šéfov opozície je niečo nepredstaviteľné. Nemám v láske Fica, ale toto, čo sa deje, je do očí bijúca diktatúra.
Kto namontoval kamery a odposluchy do chaty? To nebol konšpiračný ani štátny byt. Policajti museli vedieť, že tam je asi ťažko nejaký pytliak. Ešte totiž žiadneho pytliaka nechytili. Ani len s medveďmi si nevedia rady. Komu toto chcú vešať na nos?
Toto už pripomína útok nacistického Nemecka na Poľsko a ich hra s falošným vysielaním či provokáciou Poľska a následný útok. Vytvárajú sa kajúcnici, ktorí by udali aj vlastnú mater, veď provízie z obchodu idú. Prakticky v súčasnom stave môže byť odsúdený ktokoľvek. No a tie úniky videí, či odpočúvania pre médiá, to je niečo neskutočné. To už ani nie je divadlo, ale tragédia Slovenska. Vytvára sa tlak na verejnosť a dehonestuje sa akýkoľvek právny systém. Už neexistuje vôbec nič, ani len česť sudcov, samozrejme, sú výnimky. Novinári súdia a odsudzujú.
Teraz v krátkosti k odsúdeniu T.E.Rostasa. Nuž, sloboda slova je ukončená. Nemôžete už ani len citovať niekoho, ak sa to polícii či prokuratúre vernej súčasnej vláde nepáči. Trestanie kritikov vlády a neoliberalizmu . To, čo sa deje posledné týždne, je na zamyslenie, kam speje Slovenská republika.
Toto je slovenský Watergate a nástup diktatúry. Toto už nemá s politikou nič spoločné. Je to nekalý politický boj a doslova odporné odpočúvanie. Nech už konečne hodí vláda uterák do ringu, toto je KO!
Mimochodom, Hegerovo vyhrážanie v podobe, že aj na neho sa niečo nájde v parlamente opozičným poslancom je niečo neprípustné.
Nastáva tu veľmi vážna situácia. Ak sa vymení vláda a vyhrá opozícia, bude pokračovať v nastolenom smere? To už si môžu začať baliť slivky všetci dosadení „experti“ tejto vlády. Bude potrebná rekodifikácia zákonov. Niektorí sudcovia si berú spravodlivosť do svojich rúk, prekrúcajú zákon aj ústavu. Sloboda slova a názoru jednoducho skončila. Existuje len jeden názor a to nie je liberalizmus, ale neomarxismus prezlečený za liberalizmus. Liberalizmus nie je to, čo predvádzajú súčasné tzv. liberálne strany.
Len toto z wiki, čo je liberalizmus
a) všeobecne: zhovievavosť, zmierlivosť, tolerancia voči iným názorom či ideológiám
b) sústava politických a/alebo ekonomických a/alebo spoločenských názorov snažiacich sa presadiť slobodu a práva jednotlivca a často aj myšlienku (spoločenského, ekonomického, kultúrneho a pod.) pokroku. Pôvodne bolo pre liberalizmus v tomto zmysle charakteristické aj presadzovanie (náboženskej a morálnej) tolerancie, rovnosti ľudí, práva na súkromné vlastníctvo, voľného trhu a obmedzenia štátnych zásahov

Čo myslíte? Čo z tohto napĺňajú súčasné liberálne strany na Slovensku?

„Kaderník“ dostal úpal, vojna už je oficiálne potvrdená aj zo strany Ukrajiny a Matelkov predvolebný úplatok verejnej správe

28.06.2022

Ono používanie mobilov v školách je jedna z vecí, o ktorej nie je potrebné diskutovať. Tento mini-ster postupuje presne podľa neoliberálneho manuálu – čím horšie, tým lepšie. Nech mi pán minister – plagiátor vysvetlí, či niekde v práci je povolený mobil, len tak, na súkromné účely. Možno tak robil minister skúšky na tej jeho VŠ. Už vidím, ako predavačka, [...]

Slovensko už vojnu prehralo aj s EÚ, na čele s totálnymi diletantmi

04.06.2022

„Kto chce vidieť Idiota, nech sa dostaví do riaditeľne“. Použijem parafrázu. Kto chce vidieť idi..tov, nech sa pozrie na slovenskú vládu. Žiaľ, ináč sa táto situácia, ktorá smeruje strmhlav ku krachu SR, nedá popísať. Jeden nadáva na druhého. Redaktor Bielik sfúkne Matoviča ako sopľavé decko (slovami Matelka). Heger vyzerá ako neschopný babrák, ktorý je horší ako [...]

Pellegrini a Fico si z nás asi robia srandu. Orbán bojoval namiesto Hegera za Slovensko a Greenpeace predal mier za zbrane.

31.05.2022

Inak sa nedá nazvať znovuzrodená aktivita strán Smeru a Hlasu a pravdepodobne aj množstva ostatných menších či väčších strán, ktoré sa zapoja do zberania podpisov za predčasné voľby. Dokonca aj samotní progresívci asi majú Matoviča dosť, ktorý koniec koalície oznámil na jeseň. Orbán horko nad Slovenskom zaplakal a radšej zaloboval aj za nás, keď videl pred sebou [...]

NATO

Rokovania o námietkach Turecka proti rozšíreniu NATO sa po dvoch hodinách skončili

28.06.2022 19:52

Turecko nesúhlasí s rozšírením vojenskej aliancie, pretože tvrdí, že obe škandinávske krajiny podporujú terorizmus.

Robert Fico, Ide o pravdu

Fico: Koalícia je pod ochranou abatiše, a Heger je zbabelec

28.06.2022 19:22

Kríza v koalícií sa prehlbuje. „Ak by Heger odvolal Matoviča, padla by vláda,“ povedal pre TV Pravda predseda Smeru Robert Fico.

hasič, požiar, hasiči, požiarnik, záchranár, sanitka

Polícia a hasiči prehľadávajú nádrž Ružiná, utopiť sa v nej malo 11-ročné dievča

28.06.2022 19:15

Polícia a hasiči prehľadávajú vodnú nádrž Ružiná v okrese Lučenec. Utopiť sa v nej malo len 11-ročné dievča.

Samuel Vlčan

Poslanci budú odvolávať Vlčana, Kollár narýchlo zvolal schôdzu

28.06.2022 18:44

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) expresne zvolal mimoriadnu schôdzu na odvolávanie ministra pôdohospodárstva Samuela Vlčana (OĽaNO).

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 565
Celková čítanosť: 3268505x
Priemerná čítanosť článkov: 5785x

Autor blogu

Kategórie