Opice chcú do USA a Lengvarský dostal v Ománe úpal

Toto už nie je normálne, čo predvádza táto saralabanda. Lengvarský prakticky ruší kategóriu plne zaočkovaných dvomi vakcínami a núti sa opichnúť proti omikronu treťou dávkou. Sú títo „experti“ normálni? Toto je už na diagnózu. Nútiť ľudí očkovať sa proti vírusu, na ktorý nie je vakcína účinná a je jednoducho dokázané, že vôbec nezaberá a najbližší termín, nejakej dávky proti omikrunu je podľa samotných výrobcov až v marci? Načo sa očkovať niekomu, kto je prekonaný a dvakrát očkovaný, pretože chcel byť zodpovedný a teraz s ním vybabrali (patrím tam aj ja)? No nie, nechcem ďalšiu včeličku, už po tých prvých dvoch mi nebolo najlepšie a pritom som coronu pred tým v pohode zvládol. Načo očkovať „troječkou“, keď sami experti vraveli, že ak prekonáte coronu, je to ako keby ste dostali ďalšiu dávku. Čo je síce nezmysel, pretože telo si poradilo s vírusom samo a už nepotrebovalo „včeličky“.
Pritom úmrtnosť neustále klesá a omikron je síce nákazlivý, ale zjavne nie je taký nebezpečný ako predchádzajúce up-grady. Bude konečne súdený Sabaka a celá ta perepuťa za svoje hoaxy? Budú raz súdení a odsúdení? Aký má význam očkovať sa proti vírusu, na ktorý vakcína nezaberá? To, že nezaberá, je už všetkým jasné. Omikron sa veselo šíri, či máte dvojku, trojku, štvorku……..
Možno by chcel odpovedať bývalý predseda EÚ parlamentu podobne ako Jaroslav Paška, ale už nemôžu. Ak mám byť opichaný treťou dávkou, žiaľ zdravotná poisťovňa si to zaplatí. Budem chcieť všetky možné vyšetrenia a jednoducho nepodpíšem už žiadne prebratie zodpovednosti. Nech si ju preberie Lengvarský aj s následkami. Nemá na to gule? No zjavne nemá. Veď už mali prebrať zodpovednosť štátne orgány za očkovanie. Doteraz to tak nie je! Toto je však už aj protiústavné, pretože nie je dôvod niekoho napichávať a zakazovať mu normálny život, ak už tu nie je ohrozenie života. Na covid si musíme zvyknúť. Mutácií bude čím ďalej viac, až sa zžijú s človekom. No toto čo sa deje nemá v súčasnosti obdoby.
Naď z rodu opíc ako sa sám zaradil. To nie je nadávka, len prezentácia jeho vývoja opačným spôsobom ako mal na mysli Darwin. Nevedel som, že to je možné, ale zjavne sa to dá. Naša vláda je toho skvelým príkladom. Tak tento človek, ktorý pred voľbami sľuboval, že tu žiadna cudzia základňa nebude, tak svoje slovo, ktoré má hodnotu zápachu v Ružomberku si dovoľuje kritizovať GP. On bude kritizovať aj ústavu SR, nemajú problém s prekrúcaním práva.
No mám jeden nápad. Čo ak budúca vláda pozve na Slovensko Rusko? Veď prečo nie? Môžeme vystúpiť z NATO a požiadať aj Rusko o spoluprácu. Skúsenosti tu už sú. Ak tu bude USA môže tu byť aj Rusko a my nemusíme byť v NATO. Dajú si sem tam po papuli. Rakety sa im neoplatí na tak krátku vzdialenosť odpaľovať a my aspoň budeme mať šancu, že nás jadro obíde. Veď nebudú likvidovať svojich ani jedni ani druhí. No a tak začneme aj ostatných pozývať a budú si tu stavať svoje základne. Jednak už konečne budú u nás pristávať aj nejaké zahraničné lietadlá a jednak sa tu budú míňať financie. Namiesto montáže áut sa budeme starať o svetovú armádu. Premeníme Slovensko na výstavnú skriňu armád celého sveta. Možno aj Krovákov pozveme a nebudú ani takí nároční. To bude multi kulti armáda.
Čo zabráni budúcej vláde pozvať Rusov na Slovensko, ak si táto pozve Američanov? Myslíte si, že je to nemožné? Aj ja som si myslel, ale už keď nie sme svojprávni podľa veliteľa planéty opíc Naďa, tak nám ani tú armádu už netreba.

Langoš sem, Lángos tam, ale nie je nám to jedno. Pasivita štátnych a verejných orgánov – takých príkladov je hoci aj na ÚPSVaR-e viac ako dosť.

16.05.2026

Chaos v DPH V celej tejto kauze je jedna vec, ktorá rozprúdila diskusiu, a to výška pokuty za, mierne povedané, trošku nezmysel – aj keď po prečítaní zákona je to diskutabilné, a hlavne po dodrbanej zápisnici. Lenže ono je potrebné pozrieť sa na to, kto za takýto zákon hlasoval, kto ho navrhol. Museli to byť len poslanci, a tu sa ukazuje ich „kvalita“. Pre zmenu [...]

Ako štát pomáha živnostníkom: § 49 verzus § 54: keď projekt zhorší to, čo mal zlepšiť. Pozor na langoše a diakritiku! A čo na to Kamenický?

12.05.2026

Na Slovensku máme krásny zvyk. Keď chceme niekomu pomôcť, najprv mu vysvetlíme, prečo si tú pomoc vlastne nezaslúži. Najnovšie sa to krásne ukazuje pri podpore samostatnej zárobkovej činnosti cez úrad práce. Človek by si naivne myslel, že ak je niekto evidovaný na úrade práce, chce pracovať, má nápad, podnikateľský zámer a chuť vytvoriť si vlastné pracovné miesto, [...]

Pošta nie je ideál. Ambasáda nie je riešenie pre každého. Potrebujeme digitálny volebný token. Hlina už netrep a odchody mladých.

10.05.2026

Dnes to bude veľmi dlhé, ale už mám toho tak trošku dosť. Diskusia o voľbe zo zahraničia sa u nás často zúži na jednoduchý spor: buď poštou, alebo na ambasáde. Lenže podľa mňa je to zle položená otázka. Poštová voľba má svoje riziká. Voľba na ambasádach má zase problém dostupnosti. Ak chceme hovoriť vážne o demokracii v 21. storočí, mali by sme sa baviť o [...]

Grasalkovicov palac

Prezidentka Severného Macedónska pricestovala na Slovensko

01.06.2026 17:54

Hlava štátu sa stretne s Pellegrinim, Rašim i Kaliňákom.

U. S. Steel autor U.S. Steel  9

Košické oceliarne rátajú s elektrickou pecou. Spotreba elektriny stúpne, no cieľom je výrazné zníženie emisií

01.06.2026 17:41

Železiarne chcú časť ocele vyrábať ekologickejším spôsobom.

kaliňák

Kaliňák reagoval: vojenské systémy predal do šrotu minister Naď a nábytok do Kukurice bude slovenský

01.06.2026 17:32

Minister obrany Robert Kaliňák popoludní reagoval na brífing Demokratov aj na brífing strany SaS. Vyvracal obvinenia z predaja vojenskej techniky i nákupu luxusného majetku.

hrad windsor policajti

Škandál na hrade Windsor: Dve desiatky policajtov, ktorí mali chrániť kráľovskú rodinu, zaspali v službe

01.06.2026 17:17

Elitní policajti teraz čelia trestu za obrovské zlyhanie.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 692
Celková čítanosť: 4404550x
Priemerná čítanosť článkov: 6365x

Autor blogu

Archív