Založ si blog

Čo majú spoločné Kočner a Geissen? Sulíka!

Raňajky u Kočnera, teraz Sulino pozval vraj Geissenovcov? O chvíľu budú riadiť Slovensko celévriti z Farmy či inej trápnošou. No ako len dokážu spropagovať milionári Slovensko? Stále si myslím, že táto vláda plagiátorov, daňových podvodníkov a absolútnych amatérov nemôže hlbšie klesnúť a čuduj sa svete – Sulino tromfol bábkoherečku. To sa nadávalo na Mečiara, keď tu pozýval celebrity pri príležitosti otvárania diaľnic. Teraz dostal za úlohu propagovať Geissen! Môže mi niekto vysvetliť, ako on spropaguje Slovensko? Veď nás už spropagovala vojna a sme jedným zo štyroch najväčších dodávateľov vojenskej aj nevojenskej pomoci. Ono, možno že sú so Sulíkom spolužiaci, kto ho vie. Už len čakám, kedy pozvú káčera Donalda alebo Pána prsteňov, pretože hrdinov zo seriálu GOT nemusia, tu si vystačia sami.
To sme už na tom s propagáciou Slovenska fakt tak zle, že musíme volať milionárov, ktorí ani len nepáchnu do dvoj – troj hviezdičkových hotelov alebo turistických ubytovní, kam chodí väčšina turistov? Opýtajte sa radšej českých turistov. Oni majú zmapované Slovensko lepšie ako Google. Spýtajte sa na služby, alebo takú kávu hoci aj na stanici v Bratislave. Nie veru. Milionár nikdy nespropaguje nejakú krajinu, ani ten domáci, ani ten zahraničný. Sú to jedine kvalitné služby. Veru, mohol ho Sulík zavolať cez Coronu a ukázať, ako pomáhala vláda hotelierom a poskytovateľom reštauračných služieb. Zoberie ho aj na Krásnu hôrku? Pre istotu nech nevynechá ani pamiatku UNESCO Spišský hrad a možno rozhýbu aj žeriavy, respektíve vysvetlia legendu o samovražde jedného z majiteľov stavebnej firmy, ktorá rekonštruuje Spišský hrad.
No kam sa asi tak ten milionár dostane? Niekam do super rezortu, ktorý si domáci našinec, ale ani ten z Čiech či Poľska jednoducho nedovolí. Prečo aj, keď Maďari aj Poliaci sú lacnejší a Slováci radšej chodia na dovolenky tam?
Ak sem už prišiel, tak Sulík mal byť radšej ticho. Toto je len ďalšie trápne divadlo.

Slovensko už vojnu prehralo aj s EÚ, na čele s totálnymi diletantmi

04.06.2022

„Kto chce vidieť Idiota, nech sa dostaví do riaditeľne“. Použijem parafrázu. Kto chce vidieť idi..tov, nech sa pozrie na slovenskú vládu. Žiaľ, ináč sa táto situácia, ktorá smeruje strmhlav ku krachu SR, nedá popísať. Jeden nadáva na druhého. Redaktor Bielik sfúkne Matoviča ako sopľavé decko (slovami Matelka). Heger vyzerá ako neschopný babrák, ktorý je horší ako [...]

Pellegrini a Fico si z nás asi robia srandu. Orbán bojoval namiesto Hegera za Slovensko a Greenpeace predal mier za zbrane.

31.05.2022

Inak sa nedá nazvať znovuzrodená aktivita strán Smeru a Hlasu a pravdepodobne aj množstva ostatných menších či väčších strán, ktoré sa zapoja do zberania podpisov za predčasné voľby. Dokonca aj samotní progresívci asi majú Matoviča dosť, ktorý koniec koalície oznámil na jeseň. Orbán horko nad Slovenskom zaplakal a radšej zaloboval aj za nás, keď videl pred sebou [...]

Mladí aktivisti žiadajú embargo na fosílne palivá a Putin je vraj mŕtvy, kam že to mám poslať faktúru tomu študentskému hnutiu? Nová epidémia a potom ďalšia. ..

29.05.2022

Máme tu znovu nejakých zmyslu zbavených aktivistov Z lavíc do ulíc! No hlúpučká požiadavka to teda je, bol by som zvedavý, čo na to ich rodičia? To hnutie by sa malo premenovať a malo by sa volať Z ulíc späť do lavíc! Zrejme im chýba základná logika a použitie základných informácií o finančnej gramotnosti. Na tých uliciach asi strávili veľa času a minimum v tej [...]

Robert Fico, Ide o pravdu

Fico: Koalícia je pod ochranou abatiše, a Heger je zbabelec

28.06.2022 19:22

Kríza v koalícií sa prehlbuje. „Ak by Heger odvolal Matoviča, padla by vláda,“ povedal pre TV Pravda predseda Smeru Robert Fico.

hasič, požiar, hasiči, požiarnik, záchranár, sanitka

Polícia a hasiči prehľadávajú nádrž Ružiná, utopiť sa v nej malo 11-ročné dievča

28.06.2022 19:15

Polícia a hasiči prehľadávajú vodnú nádrž Ružiná v okrese Lučenec. Utopiť sa v nej malo len 11-ročné dievča.

Samuel Vlčan

Poslanci budú odvolávať Vlčana, Kollár narýchlo zvolal schôdzu

28.06.2022 18:44

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) expresne zvolal mimoriadnu schôdzu na odvolávanie ministra pôdohospodárstva Samuela Vlčana (OĽaNO).

Bulharsko, protest

Bulharsko vyhostilo 70 ruských diplomatov, časť viní zo špionáže

28.06.2022 18:27, aktualizované: 19:20

Sofia odmieta zasahovanie do svojich vnútorných záležitostí, dodal prozápadný predseda vlády Petkov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 564
Celková čítanosť: 3268405x
Priemerná čítanosť článkov: 5795x

Autor blogu

Kategórie