Založ si blog

NAKA spolupracuje so SMEROM, Igiot Matelko na návšteve u Bielika a Terorkrati na čele s OPNaďom robia reklamu Republike, nezabudli ani na Hlas

Tak toto sme tu ešte fakt nemali. Bývalé vládne strany robia všetko preto, aby vo voľbách získala opozícia drvivú prevahu. Smer už nemusí ani s prstom pohnúť. No a načo? Celú pripravenú akciu, ktorú myslím predpovedal aj OPNaď či Matelko, dnes dokonala NAKA. Takú kampaň fakt Slovensko nemalo. Neviem, akých Igiotov majú tieto strany v PR manažmente, ale je to jedna katastrofa. Takí Terorkrati v podaní OPNaďa dnes vystrájali ako zmyslov zbavení. Chudáci, nemajú program ani percentá, tak útočia do Republiky, ktorej len pomohli. To boli také drísty a konšpirácie. Nemôžem povedať, že to prerazilo dno, lebo títo politickí dem.nti a dobrodruhovia to naozaj nemajú v hlavách v poriadku. Pritom nie som nejaký obdivovateľ strán ako Smer či Republika, ale dnes určite získali percentá a nemuseli urobiť ale vôbec nič.
To si fakt politickí skrachovanci ako OPNaď, či Hegnutý myslia, že im to nejako pomôže? Nemali by radšej predstavovať svoje riešenia krízy, do ktorej nás sami vtiahli?
To sú srandisti. Bláznov sme už raz volili a ako to dopadlo? 3,5 roka teroru, atomofiek a igiotských nápadov z FB.
Teraz ešte suprovo spolupracuje na volebnej kampani so Smerom aj NAKA. Neviem, koľko dostali za tento nápad, ale bol to perfektný PR ťah a Fico sa môže len smiať, toto mu naženie ďalších 5% a môžu v pohode začať rozmýšľať na 30%. Ešte aspoň že to zaspaté PS bez riešení voľajako nevystupuje, respektíve vždy až po funuse.
No a to čo predviedol už skutočne politický úbožiak a plagiátor Matelko Prvý Igiot nezdolaný a do neschopnosti dejín zapísaný v relácii s Bielikom, je už naozaj politické dno. Bielika sledujem roky, je pripravený a ma rozhľad a vcelku je aj objektívny. Neviem, či by som to ustál na jeho mieste a mnohí z nás by s tým naozaj mali problém, len asi Belousovová nie. Ešte zatiahnuť do toho Bielikovho otca, tak to bolo fakt úbohé.
Teraz k tomu Hlasu. Aj OPNaď si do neho kopol aj jeho niekdajší Igiot kamarát z Terorkratov. Nuž čo, aspoň ho museli spomenúť. Tak už je to pomaly jasné. No a po relácií s Hlinom a Galkom už Hlas má jasné, s kým asi pôjde. Toľko úbohosti z týchto dvoch dinosaurov, čo už nemajú čo v politike robiť, pretože svoju neschopnosť už ukázali bola ukážková. Jeden KDH-cky liberál a druhý votrel do DS, ktorú si sprivatizoval.
Tak strany bývalej vlády či už Igiota alebo Hegnutého naozaj pomáhajú stranám ako Republika, Smer, Hlas či SNS. Vlastne ani im nepomáhajú, ale skôr voličom. Takých Terorkratov, ktorí nedokázali okrem atomofiek nič, naozaj nemusím. Bez Fica by asi neprežili, pretože okrem “ lebo Fico“, nič iné v hlavách nemajú.

Peter Pellegrini si pripísal ďalšie P, Matovič ďalší prúser a Šimečka je asi podľa jemu vlastnému humoru d. .. l.

16.06.2024

Máme nového prezidenta, ktorý si pripísal ďalšie P k svojmu menu. Už bude navždy Prezident Peter Pellegrini. Prejav bol možno podľa niektorých dlhý, ale fakt bol dobrý a lepší som jednoducho nepočul. Darmo sa Shooty zhovadil so svojou karikatúrou, ide len v deb…ných intenciách Denníka N a jeho redaktorov. Začnem asi používať slovník týchto pseudonovinárov, veď to [...]

Republika možno prekvapí a obrovský omyl PS a ich „viery“ v novinársku slobodu

28.05.2024

Ďalšie voľby sú predo dvermi. Bude to tvrdý súboj PS verzus vládne strany. Ako by to mohlo dopadnúť? Zastávam názor, že čiernym koňom by mohla byť Republika. Ono SNS tak trošku nudí a hlavne predseda je skôr už zlúčený so Smerom. Preto voliči skôr budú inklinovať v eurovoľbách k Republike ako k SNS, aspoň tí z tzv. národného spektra. Uvidíme či sa podarí spojiť [...]

Zmierenie, tolerancia, alebo konečne zrušenie anonymity na fórach? Mimochodom, pamätám si veľmi dobre slová Radičovej na jednej besede.

18.05.2024

Stali sme sa opäť jedineční a na chvíľu počul o nás celý svet. Teda celý, taká Južná Amerika či Afrika, alebo Oceánia to má … Stalo sa niečo hrozné a prekročili sa akékoľvek červené čiary. A áno, podieľali sa na tom aj médiá, aj neoliberálne skupiny. Bol prípustný len jeden názor a to ten ich. Nevravím o hlúpostiach tzv. plochej Zemegule. Čo však musia [...]

Podvod

Stavebný inžinier pracujúci v Sýrii si privyrobil. Od Slovenky vylákal podvodník takmer 60-tisíc eur

19.06.2024 18:11

Neznámy muž žiadal od poškodenej uhradenie platieb na rôzne účely.

česko, policie

Útočník v Prahe napadol šesť ľudí, zasahovali aj záchranári

19.06.2024 17:32, aktualizované: 18:09

Polícia muža na mieste zadržala. Bol pod vplyvom alkoholu.

Robert Kaliňák, Rimavská Sobota

Rokovanie vlády postavilo Rimavskú Sobotu „do pozoru“. Kaliňák napriek sprísneným opatreniam podával ľuďom ruku

19.06.2024 17:00

Vicepremiér Robert Kaliňák po zasadnutí vlády vyšiel, obklopený ochrankármi, na ulicu, kde debatoval s ľuďmi.

Grécko / Vrtuľník / Hasiči / Požiar /

Hasiči bojujú s požiarom pri Aténach, úrady nariadili evakuáciu

19.06.2024 16:25

Plamene sa pokúša dostať pod kontrolu viac než 70 hasičov, ktorým pomáha aj desať lietadiel a vrtuľníkov zhadzujúcich vodu.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 646
Celková čítanosť: 3933640x
Priemerná čítanosť článkov: 6089x

Autor blogu

Archív