Založ si blog

NAKA spolupracuje so SMEROM, Igiot Matelko na návšteve u Bielika a Terorkrati na čele s OPNaďom robia reklamu Republike, nezabudli ani na Hlas

Tak toto sme tu ešte fakt nemali. Bývalé vládne strany robia všetko preto, aby vo voľbách získala opozícia drvivú prevahu. Smer už nemusí ani s prstom pohnúť. No a načo? Celú pripravenú akciu, ktorú myslím predpovedal aj OPNaď či Matelko, dnes dokonala NAKA. Takú kampaň fakt Slovensko nemalo. Neviem, akých Igiotov majú tieto strany v PR manažmente, ale je to jedna katastrofa. Takí Terorkrati v podaní OPNaďa dnes vystrájali ako zmyslov zbavení. Chudáci, nemajú program ani percentá, tak útočia do Republiky, ktorej len pomohli. To boli také drísty a konšpirácie. Nemôžem povedať, že to prerazilo dno, lebo títo politickí dem.nti a dobrodruhovia to naozaj nemajú v hlavách v poriadku. Pritom nie som nejaký obdivovateľ strán ako Smer či Republika, ale dnes určite získali percentá a nemuseli urobiť ale vôbec nič.
To si fakt politickí skrachovanci ako OPNaď, či Hegnutý myslia, že im to nejako pomôže? Nemali by radšej predstavovať svoje riešenia krízy, do ktorej nás sami vtiahli?
To sú srandisti. Bláznov sme už raz volili a ako to dopadlo? 3,5 roka teroru, atomofiek a igiotských nápadov z FB.
Teraz ešte suprovo spolupracuje na volebnej kampani so Smerom aj NAKA. Neviem, koľko dostali za tento nápad, ale bol to perfektný PR ťah a Fico sa môže len smiať, toto mu naženie ďalších 5% a môžu v pohode začať rozmýšľať na 30%. Ešte aspoň že to zaspaté PS bez riešení voľajako nevystupuje, respektíve vždy až po funuse.
No a to čo predviedol už skutočne politický úbožiak a plagiátor Matelko Prvý Igiot nezdolaný a do neschopnosti dejín zapísaný v relácii s Bielikom, je už naozaj politické dno. Bielika sledujem roky, je pripravený a ma rozhľad a vcelku je aj objektívny. Neviem, či by som to ustál na jeho mieste a mnohí z nás by s tým naozaj mali problém, len asi Belousovová nie. Ešte zatiahnuť do toho Bielikovho otca, tak to bolo fakt úbohé.
Teraz k tomu Hlasu. Aj OPNaď si do neho kopol aj jeho niekdajší Igiot kamarát z Terorkratov. Nuž čo, aspoň ho museli spomenúť. Tak už je to pomaly jasné. No a po relácií s Hlinom a Galkom už Hlas má jasné, s kým asi pôjde. Toľko úbohosti z týchto dvoch dinosaurov, čo už nemajú čo v politike robiť, pretože svoju neschopnosť už ukázali bola ukážková. Jeden KDH-cky liberál a druhý votrel do DS, ktorú si sprivatizoval.
Tak strany bývalej vlády či už Igiota alebo Hegnutého naozaj pomáhajú stranám ako Republika, Smer, Hlas či SNS. Vlastne ani im nepomáhajú, ale skôr voličom. Takých Terorkratov, ktorí nedokázali okrem atomofiek nič, naozaj nemusím. Bez Fica by asi neprežili, pretože okrem “ lebo Fico“, nič iné v hlavách nemajú.

Pellegrini zvalcoval Šimečku a Fico s Kollárom mierna nuda. Na Markíze čistá katastrofa v podobe Demokratov, Modrých, Mostu . . . . a Matelko ohlásil atomofku o 14: 00 – Šulino tras sa!

24.09.2023

Dnes Pelé, ale že úplne pôsobil skôr ako trpezlivý učiteľ žiaka Šimečku. Plynulý prejav Pellegriniho v celku distingvovaný a s náhľadom človeka, ktorý v politike pôsobil. Šimečka má určitú rečovú vadu a veľmi ťažko sa mi počúva jeho sekaný prejav, kde sa mi zdá, že nad každým slovíčkom rozmýšľa, aby sa náhodou „nezasekol“. Už to nie je ani o [...]

Osadnícke Olajno kampaňuje, Pročko dostal vajcom po hlave, raptor vrieska, kade chodí a lepšiu antikampaň si Matelko vymyslieť nemohol.

19.09.2023

Ja už fakt neviem. No byť na mieste niektorých ľudí na kandidátke Olajna, asi odídem. Takú hanbu, ako si robia títo „spasitelia“, ktorým sa rozpadla ústavná vláda, až do trpkého konca predčasných volieb. Toto sa tak často nevidí. Matelko sa už môže spoľahnúť akurát na tých, ktorým nasľuboval 500 €, ktoré nikto nikdy neuvidí. Už im jednoducho dočista preplo. [...]

Pán Ódor, ale my už sme banánová republika! No a kampaň sa nám už zvrhla a kto za to môže?

17.09.2023

Tieto voľby som znovu chcel prečítať a zhodnotiť jednotlivé programy strán, ale je to už zbytočné. Už to nie je o programoch, ale o útokoch strán na svojich súperov a ešte horšie. Strany útočia do svojich programovo spriaznených možných partnerov a to len kvôli percentám! Nerozhoduje program! Neviem nič o tom, kto a ako chce pomôcť živnostníkom, poľnohospodárom, ako [...]

draxler, pr, nepouzivat

Naozaj vám politické strany chcú dobre? Exminister v tom má jasno a voličom posiela rady

25.09.2023 00:00

O tom, ako politici lákajú voličov sme sa porozprávali s Jurajom Draxlerom, bývalým ministrom školstva a zároveň tvárou iniciatívy Voľte s rozumom.

británia polícia

Londýnski policajti sa po zabití mladíka húfne zriekajú strelných zbraní

24.09.2023 22:02

Ddôstojník, ktorý vlani smrteľne postrelil muža do hlavy, je označovaný len ako NX121.

niger

Francúzsko vyhovie pučistom a odíde z Nigeru: Po veľvyslancovi aj 1 500 vojakov

24.09.2023 21:38

V polovici septembra Macron povedal, že diplomat je v krajine držaný pučistami ako rukojemník.

ukrajina

Kremeľ do boja nasadil nové zbrane: Cenzúru internetu, zákaz vychádzania či sledovanie telefónov

24.09.2023 21:08

Cieľom je podľa výnosu zamedziť sabotážam a špionáži.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 618
Celková čítanosť: 3717834x
Priemerná čítanosť článkov: 6016x

Autor blogu

Kategórie

Archív