Osadnícke Olajno kampaňuje, Pročko dostal vajcom po hlave, raptor vrieska, kade chodí a lepšiu antikampaň si Matelko vymyslieť nemohol.

Ja už fakt neviem. No byť na mieste niektorých ľudí na kandidátke Olajna, asi odídem. Takú hanbu, ako si robia títo „spasitelia“, ktorým sa rozpadla ústavná vláda, až do trpkého konca predčasných volieb. Toto sa tak často nevidí. Matelko sa už môže spoľahnúť akurát na tých, ktorým nasľuboval 500 €, ktoré nikto nikdy neuvidí. Už im jednoducho dočista preplo. Z podporovateľov a sympatizantov sa stali provokatéri a agresívni spoluobčania. Vlastný raptor ich zožerie. Chodiť večer po sídliskách a vybľakovať tam cez amplión….to nie je normálne a veľmi pochybujem, že to je aj povolené v takej intenzite.
Chudák, „herec“ Pročko, ktorý doslova v domácom prostredí skončí s vajcom na hlave a na druhý deň pán telocvikár stojí s golierom na tlačovke, ako keby utrpel dekapitáciu a hlavu mu len prišili. Aj futbalisti by mu závideli a to sú iní herci. Ono Matelko má tiež fajnový herecký prejav, ako keby ho z kože drali. Len neviem, či tie útoky neboli tak trošku zinscenované. Proste jedna katastrofálna kampaň bez riešení a s kopou nesplniteľných sľubov. Olajno sa stalo osadovou stranou. Triezvo uvažujúci človek nemôže toto jednoducho voliť. Matelko padol na úplne dno a denne ho prehlbuje.

Máme po generálnom štrajku aj po kriedach a vadí sa tu už každý s každým

21.11.2025

Pozerám na oslavu pádu vedúcej úlohy strany a nestačím sa čudovať, ako chcú nastoliť novú úlohu novej strany. Vraj podľa Šimečku máme v ústave, že sme liberálna demokracia. Síce to nemáme, ale mne fakt netreba demokraciu s prívlastkami a akýmikoľvek -izmami. Už som o tom písal podstatne skôr. K vulgárnosti ani strachu sa vyjadrovať radšej ani nebudem. Mimochodom, [...]

Soták zaťal do živého, ale riadne

15.11.2025

Niet v čom nesúhlasiť so Sotákovým názorom z poslednej tlačovky. EÚ sa ekonomicky zakopáva. Školstvo na Slovensku je skutočne v p.deli a dobu inovácií sme zaspali. Stručne povedal to, čo ho trápilo a kto živí tento štát presne definoval. Dokonca definoval v skratke aj čo stojí za tým. Sám mám mnoho skúseností z rôznych grantových schém a niekedy sa čudujem, kam [...]

17. 11 a odkaz hlavne dnešku, zabudnuté v schránke a vôbec – baví nás tento politický cirkus?

14.11.2025

U nás by nemal byť sviatok ani tak 17-teho, ale skôr sviečková demonštrácia, alebo o pár dní neskôr, keď sme sa o tom viac dozvedeli a išli hlava nehlava do toho. Dá sa povedať, že to bola len pohodlná zmena režimu, keď si aj vtedajší pohlavári uvedomili, že nejako potrebujú legalizovať majetok a dostať sa k ešte väčšej moci. Ciele boli nesplnené a sľuby ostali v [...]

klimatický summit, Brazília, COP30

Klimatická dohoda COP30: Viac peňazí chudobným, nespomína fosílne palivá

23.11.2025 06:40

Svetové vlády sa na klimatickej konferencii COP30 v Brazílii dohodli na zvýšení finančných prostriedkov pre chudobné krajiny.

Brazil Bolsonaro Trial

Bolsonaro pripustil, že sa pokúsil poškodiť svoj monitorovací náramok. Zo zvedavosti, tvrdí

23.11.2025 06:20

Vo videu, ktoré zverejnil najvyšší súd, Bolsonaro vysvetlil, že svoj náramok poškodil spájkovačkou.

Národné obranné sily

Armáda preveruje zdatnosť záložníkov, za fyzické testy dostanú stovky eur. Absolvent: Tri dni som nevládal chodiť

23.11.2025 06:00

Záložníci si svoju kondíciu môžu nechať overiť priamo armádou.

Olomouckí hasiči zachraňujú ľudí z ruského kolesa

VIDEO: Záchrana zo zaseknutého veľkého ruského kolesa. Hasiči znášali uviaznutých z 33-metrovej atrakcie

22.11.2025 22:51

Čo sa stane, keď sa pokazí ruské koleso vysoké 33 metrov a v kabínkach sú ľudia? Zavoláte hasičov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 685
Celková čítanosť: 4280175x
Priemerná čítanosť článkov: 6248x

Autor blogu

Archív