Založ si blog

Pellegrini zvalcoval Šimečku a Fico s Kollárom mierna nuda. Na Markíze čistá katastrofa v podobe Demokratov, Modrých, Mostu . . . . a Matelko ohlásil atomofku o 14: 00 – Šulino tras sa!

Dnes Pelé, ale že úplne pôsobil skôr ako trpezlivý učiteľ žiaka Šimečku. Plynulý prejav Pellegriniho v celku distingvovaný a s náhľadom človeka, ktorý v politike pôsobil. Šimečka má určitú rečovú vadu a veľmi ťažko sa mi počúva jeho sekaný prejav, kde sa mi zdá, že nad každým slovíčkom rozmýšľa, aby sa náhodou „nezasekol“. Už to nie je ani o volebných programoch. Už je to len o boji bývalej (Oľajno, Nasoska, Žaludi, Som Kollár) a súčasnej vlády prezidentky (PS) proti Ficovi a Smeru, kde pridávajú oponenti Hlas a Pellegriniho.
Aj keď to prvé vládne zoskupenie, ktoré to dod.balo, ale že maximálne sa vyviňuje a to hlavne Saska. Oni nič, oni muzikanti. Slovensko už nemá druhú šancu v podobe ďalšieho experimentu. V debate Pellegriniho a Šimečku jednoznačne dominoval práve Pellegrini.
Pre zmenu dosť nudná bola debata Kollára s Ficom. Jednoducho mi to pripadalo, že témy a stanoviská boli dosť príbuzné a akoby sa tvoril nový koaličný partner.
Ešte som si pozrel debatu na Markíze, to, čo trepal Dzurinda, bolo niečo neuveriteľné no a pani Letanovská? Tá mala ostať tam, kde bola určite by bola užitočnejšia. Jednoducho pri nej vidno, že nemá prehľad a má iba naučené frázy. Obaja zástupcovia maďarských strán ma sklamali a Šimon už patrí do politického dôchodku spolu s Dzurindom.
Matelko je úplne nešťastný, pretože mu akosi zlyháva celá kampaň. Provokuje, klame a ešte sa s tým ide pochváliť. Naposledy pri podaní trestného oznámenia na Smerákov. No zároveň pri „tlačofke“ sa sám priznal, že tam prišiel provokovať. Tak toto naozaj môže len on. Tu už je jedno kto vyhrá voľby či ľavica či pravica, aj keď tam vidím skôr či Smer alebo PS. No Oľajno s tým notorickým klamárom a šuflikárom, ktorému sa niečo sníva, večer to dá na FB a ráno s tým ide do parlamentu a tie ovce mu to schvália. Za celoplošné vyhodenie financií by sú zodpovední všetci a podobne aj za tú katastrofu v riadení Slovenska za posledných 3,5 roka.
Pozrel som si aj tlačovečku Matelka, kde znovu chce ísť na detektor a Haščák si kúpil fakticky celú republiku. Nuž, uvidíme. Vraj má stiahnutú komunikáciu cez WhatsApp. Len uvažujem, kto by dával svoju komunikáciu práve na túto platformu, ktorá sa kedykoľvek heknúť. Už vôbec nerozumiem, prečo to tutlal tak dlho a prečo NAKA nezasahovala, ak mal takéto dôkazy. Ministra zdravotníctva mali predsa oni, teda Oľajno. Rozhovor, teda debata je vedená v takej doslova „literárnej“ forme, že sa tomu nechce veriť, aby boli aktéri až takí hlúpi.
Matelkovi sa musí neskutočne páčiť Cigániková. Nuž proti gustu, žiaden dišputát. Matelko si zvykne svojich budúcich – minulých kolegov vždy nahrávať a zháňa vždy nejakú komunikáciu. Ako napríklad Procházka doplatil na svoju dôverčivosť. Mimochodom, WhatsApp nemusíte mať len v telefóne, prihlásiť sa môže ktokoľvek ak máte heslo a z čohokoľvek, teda NT, PC či tabletu atď..
Záloha z mobilu to vôbec nemusela byť. Nato by mohol prísť aj úplný igiot, čo v Matelkovom prípade asi nie je nič mimoriadne. Teda to vôbec nemusí byť z mobilu.
Matelkovi tečie do topánok a využíva všetko možné, možno aj fejk news. Budem celkom zvedavý na odpoveď Haščáka.
Šulino už pizzu pre Matelka neupečie. Teda minimálne rok o tom Matovič mlčí a vytiahne to pred voľbami.
No a detektor s Matovičom? Nerobte si srandu. Matelko ako notorický klamár si proste verí, nemá problém oblbnúť akúkoľvek mašinku. No a mimochodom, Matelko nemá v rukách ale že zhola nič. V prípade, že ho Sulík a Haščák zažalujú, neostane mu ani jedna Fiatka.

Otvorený list Lucii Ďuriš Nicholsonovej

02.12.2023

Pani europoslankyňa sa nám nejako rozpísala s tými otvorenými listami. Tak aj ja jej jeden píšem, nech sa tak trošku spamätá a pridá si na radiátoroch trošku tepla, pretože jej zamŕza mozog asi pri tých 17°C. Jeden poslala mladému Kaliňákovi a druhý ministerke kultúry Šimkovičovej. Čítal som si tie jej otvorené listy a nič som sa nedočítal. Vážená europoslankyňa, [...]

Plyn je drahý a bude ešte drahší vďaka sankciám, tak nech ho platí EÚ

29.11.2023

Veľmi zvláštne, že obyčajní ľudia, nie z Olajna blázna Matelka, ale fakt my ostatní, musíme doplácať na rozhodnutia EÚ. Ja nechcem priemernú burzovú cenu plynu za minulý rok, ale chcem plyn a cenu spred vyše dvoch rokov, ktorá bola vyrokovaná hoci aj s Ruskom na základe dlhodobých kontraktov. Za posledné dva roky stúpla cena plynu pre domácnosti cca o 50%, kto neverí nech [...]

Slovenské železnice pokračovanie hororu a pridáva sa aj Slovenská pošta. Pozor, zajtra prekvapí cestárov snehová kalamita, o ktorej už vedia cca 5 dní!

27.11.2023

Znovu tu máme extra adrenalínový zážitok z cestovania slovenskými železnicami spoločnosti ZSSK. Minulý týždeň sme zažili výluku vlakov na trati Lipany – Prešov až do Košíc. Napísali vraj z Prešova odchádzajú REXy načas, len akosi zabudli povedať, že dané vlaky už ďalej nepremávajú, respektíve boli zrušené. Tak vám cca 45 minútová cesta trvala 1:45. No nie sú [...]

Garisenda

Nakláňa sa už vyše 900 rokov. V Bologni zabezpečili okolie šikmej veže pre obavy z kolapsu

02.12.2023 22:36

Garisenda je nižšia z Dvoch veží v Bologni. Je vysoká 48 metrov, zatiaľ čo susedná veža Asinelli má 97 metrov.

korea

KĽDR by zasahovanie USA do činnosti jej satelitu považovala za vyhlásenie vojny

02.12.2023 22:14

Pchjongjang je pripravený označiť americké špionážne družice za primárny cieľ ničenia.

zelenska, zelenskyj

Olena Zelenská nechce, aby jej manžel znovu kandidoval na prezidenta: Mali by sme si nájsť niečo nové

02.12.2023 21:40

Naša rodina bude zase spolu. Pôjdeme niekam na dovolenku, a bude dlhá - celý mesiac, povedal ukrajinská prvá dáma.

moskva

Ruská polícia vykonala razie v moskovských gejkluboch, vraj hľadala drogy

02.12.2023 20:46

Polícia vykonala razie na základe "výnosu o extrémizme".

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 631
Celková čítanosť: 3813138x
Priemerná čítanosť článkov: 6043x

Autor blogu

Archív