Prezidentka hrá vabank, Demoláti si zbožne želajú nezlučiteľné zlúčiť a nová strana NASOSKA

Tak sa nám tá kampaň krásne rozbehla a to je len začiatok, nová vláda je taká predpríprava na možno novú prezidentskú kampaň, pretože to je skutočne vabank pre prezidentku. Síce veľa toho neschvália, ale vydláždiť cestu PS môžu veľmi dobre. Iste, nepôjdu kandidovať, ale môže to byť taká budúca tieňová vláda, veď nepovedali, že už nebudú ani ministrami či premiérom. Je tu otázka, oplatí sa to? Prečo vlastne ministri dostávajú zlaté padáky za svoju neschopnosť? Prakticky prezidentka pripravuje pôdu pre PS či možnú budúcu koalíciu. To, že nebudú kandidovať síce sľúbili, ale sľúbili aj, že nebudú v budúcej vláde? Akosi som to pravdepodobne prepočul.
Demokratickí Demoláti na čele s najsmutnejším prípadom politickej kariéry Hegerom má ďalší vodkový sen o spolupráci absolútne názorovo odlišných strán. KDH s Demokratmi a PS? To koľko tej vodky vypil? Zvýšil sa nejaký alkohol Šulinovi, ktorý pravdepodobne prepašoval alkohol do Dubaja? Veď sám vravel, že je nemožné odtiaľ vyviesť či doviesť tam alkohol. Čo ho tam pálili? Načo ho tam vlastne mali? To sa nevedia dohody realizovať bez alkoholu? SASKA sa znovu premenuje na NA-SOS-KA. Predná hora to istí. Ono fakt nie je problém, že tam chľastal, ale mal piť za svoje. Myslím, že tie baby, ktoré tam spomínal na tých vysokých podpätkoch, určite nešli do kolien, alebo žeby predsa? Cigániková by o gaťkách vedela rozprávať. Len by som bol zvedavý, prečo takí Gaissenovci nechľastali v nemeckom pavilóne, ale v tom našom! Pretože som si pozrel časť jednej časti na Slovensku a to nebolo nič iné, len ako sa nadrbali! Morálny kredit a slušnosť ostali za bránami parlamentu a Slovenskej vlády.

Excelentný Trump, slovenský Detroit a EÚ ako Brontosaurus, vraj silný štát a čo s rozpočtom?

09.04.2025

Začnem odzadu. Nepáči sa mi až taká silná úloha štátu v oblastiach ekonomiky, ako presadzuje v súčasnosti Smer. Keď som si pozrel náhodou, ako argumentovala jedna poslankyňa s Mariánom Viskupičom, tak mi ostal rozum stáť. Tu vôbec nejdem chváliť bývalú vládnu katastrofu, ale tá dnešná, ktorá vravela, že si dokáže s týmto problémom poradiť, veľmi od nej neuteká. [...]

3D Tlač, Závislosť či Druhá šanca

07.04.2025

Tento rok sa skončil projekt z programu Erasmus+ s názvom Druhá šanca. Keď sme začínali, nemali sme ani šajnu o 3D tlači či 3D skenovaní. To, čo nasledovalo, bola čistá závislosť. Fakticky, z ničoho, len z informácie, že niečo ako 3D tlač vôbec existuje, sme sa pustili do realizácie pilotných kurzov, a to aj s českými kolegami. Iste, mnohí si poviete, že to nič nie [...]

Som génová kukurica alebo pokusný králik, Kotlár verzus Sabaka či SaS

18.03.2025

Už mi s tým fakt médiá idú na nervy. Kotlár to fakt zobral zo zlej strany a na útok na jeho osobu prispel vrchovatou mierou sám. V duchu Bélovho „viem, ale nepoviem“. No ešte viac v tejto kauze mi ide na nervy Sabaka. „Pán“ lekár, ktorý otvorene a bohapusto klamal v minulosti a to isté robí aj teraz. Vraj štúdie dokázali, že vakcíny sú bezpečné a nič z nich [...]

Florida / Plane / Crash /

Na Floride sa na diaľnicu zrútilo malé lietadlo s tromi cestujúcimi, nikto neprežil

11.04.2025 20:23

Identita cestujúcich ani príčina havárie nie je dosiaľ známa.

APTOPIX Russia Ukraine

Putinov režim označil Jeľcinovho šéfa diplomacie za zahraničného agenta. Čo si Kozyrev myslí o vojne proti Ukrajine?

11.04.2025 20:00

Register tzv. zahraničných agentov má v Rusku už bezmála tisíc mien. Najnovšie k nim pribudol bývalý minister zahraničných vecí Andrej Kozyrev.

Steve Witkoff / Vladimir Putin /

Trumpov emisár sa stretol s Putinom v Petrohrade. Keď uvidel ruského vládcu, položil si ruku na srdce

11.04.2025 19:48

Hoci atmosféra rokovania bola priateľská, jeho dĺžka zostala neupresnená.

Ondrej Špoták

Riaditeľ Fondu na podporu umenia Špoták odmieta obvinenia ministerstva kultúry. Tvrdí, že rezort zavádza

11.04.2025 18:47

Ministerstvo kultúry obvinilo vedenie fondu zo zdržania v rozhodovaní o dotáciách pre folklórne podujatia.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 667
Celková čítanosť: 4117920x
Priemerná čítanosť článkov: 6174x

Autor blogu

Archív