Dzurindova vojna, EÚ v predvojnovom stave, politické procesy a Radičová fyzicky odstraňuje

Tak sme sa pomaly dožili liberálnej diktatúry. Je to veľmi veľa podobností s minulosťou. Hitler zaútočil na Poľsko fingovaným útok. Československo vydal západ po Mníchovskej zrade napospas nacistickému Nemecku. Len ZSSR nám chcelo pomôcť, to sme však veľkodušne odmietli.
No teraz humanista a mužíček od železnice vyzýva k ataku na Rusko. Nuž, ak sa mu chce začať vojnu, nech si začne, ale on sám a jemu podobní vojnoví štváči. Ja nechcem žiadnu vojnu ani tú humanitárnu, ako zaviedol Havel. V živote by som nepovedal, že budem aj ja šíriť odkaz, že chcem svetový mier. Takú samozrejmú vec a predsa tak krehkú.
EÚ na čele s Britániou sa doslova šalie a ide vyhostiť veľvyslancov ruských ambasád. Takto nejako sa vyhlasuje vojna, aspoň tá studená. Potom si už len stačí zobrať obchodnú vojnu Číny a USA a už to fičí. Práve to bola pre Japoncov primárna príčina, prečo sa pridali na stranu Hitlera a to kvôli obchodnej vojne, zradenie Číny zo strany západu a okupácia Číny Japonskom. USA dlho zastávalo názor pštrosa a hlavu strkalo do piesku, pretože všetko vyhovovalo ich obchodu.
Theresa Mayová doslova chytá hystériu a znovu sú tu nejaké obete, ktoré je potrebné ukázať na verejnosť, najlepšie je obviniť Rusko a vyvolať Satana vojny. Európe asi chýba tretia svetová. Znovu nás zaťahujú do svojho finančného konfliktu. Radšej by namiesto zbraní postavili v Afrike školy, či odsoľovačky na vodu. Lenže to nie je až tak výnosné. Na vojne sa najlepšie zarába.
Ak chce Dzurinda vojnu, nech ide, narukuje do armády a prihlási sa do Afganistanu, Iraku, Sýrie, Líbye či iných mierumilovných misií, za ktorými stojí EÚ a USA. Je ľahko kecať z kancelárie, ale bol by som na neho zvedavý, aký by bol z neho hrdina. No a takto by som tam šupol všetkých týchto vojnových štváčov. Ľudia už majú toho štvania dosť. Najradšej by som zabil vojnu, ale to sa asi nedá. Práve Dzurinda povolil humanitárne bombardovanie Srbska.
Súčasní mocipáni si vytvorili nového nepriateľa – Rusko. Nie ISIL, atentáty, ktoré sú už temer pravidelné. Je potrebný väčší nepriateľ. Viditeľný a hlavne ktorý je mimo našich krajín, pretože „isiláckych inžinierov“ si tu pozvala pani Merkelová sama a tá predsa chyby nerobí, podobne ako celá EÚ.
Začíname už aj s politickými procesmi a názory sa začínajú trestať. Sloboda slova je v konečnej fáze a začína sa obdobie diktatúry. Čítame si vypracované profily „expertov“ na ľudí, ktorí nevyhovujú správnemu názoru.
Kto nejde s nami, je proti nám! Aj takto by sa dal charakterizovať pripomienka Radičovej o fyzickom odstránení zhnitých jabĺčok. Berie sa už len jeden správy názor, iné nie sú prípustné? Kam sme sa to dostali, že je v ľuďoch a novinároch až toľko nenávisti voči iným názorom?
Masíruje sa tu neskutočnou propagandou. Dostali sme na hranu. Ako by som parafrázoval citát z jednej knihy – Vojna nemá ženskú tvár – skutočne je potrebné vojnu zabiť!
Nacisti mali za nepriateľov Židov, vymyslená propaganda, procesy atď. Súčasná EÚ elita má za nepriateľa Rusko a už aj Čínu. Svet sa začal polarizovať, nadvýroba je priam neskutočná, spotreba sa začala znižovať a začali sa hľadať nové možnosti zvyšovania produkcie od tlačenia peňazí, získavania pôžičiek, zrušenie naftových motorov…

Zlikvidujte živnostníka, naplníte štátny rozpočet a iné perly

19.09.2025

Už dlhšie predychávam tú konsolidáciu. Myslel som si, že po Matelkovi nemôže prísť nič horšie, ale mýlil som sa. Výhovorky, že živnostníci, nebudú mať na dôchodky? No a čo! Tak upravte zákon, že budú mať len toľko, ako si odvádzali, zrušte minimálny dôchodok a dajte im pokoj. Čisté výhovorky! No a ten poplatok 133 €?? To čo za génia vymyslel? Jáj, ono to [...]

Tretia svetová podľa AI už začala, Británia to prepískla a podobné príklady zneužívania kampaní máme aj v domácej kuchyni. Nástup do vlaku na vlastné riziko a grimasy Mesterovej.

03.08.2025

Máme tu Trampa a jeho colnú vojnu, ktorá nám ukázala, len jedno. EÚ je totálne neschopná niečo vyrokovať. Lajenová aj Šefčovič sú fakticky na smiech. Asi by sa mal vrátiť k tým rezňom. Už som skôr písal, že Trump má môj obdiv, ako si pretláča USA , lenže je to dvojsečná zbraň. Môže sa stať, že sa vytvoria nové ekonomické bloky, kde sa vynechá EÚ aj USA. Teda [...]

Nový zákon o voľbách? Nedomyslené a trošku od veci

01.07.2025

Nový zákon o voľbách nám pôjde na schválenie. No neviem, či nemal prejsť hlbšou analýzou, ako to len tak streliť. Už som sa tu napísal veľmi veľa o tom, že som proti akejkoľvek podpore štátu politickým stranám. Nikto nikomu nekáže, aby šiel do politiky, je to také verejné hobby. Prečo potom podpora od štátu pre politické strany? Nech si zabezpečia všetko z [...]

pozemný vojenský robot, Ukrajina, drony

Zásah mínou i dronom a 33 dní za nepriateľskou líniou. Ukrajincom sa podarila neuveriteľná záchranná misia

05.11.2025 12:10

Pri operácii využili pozemné robotické systémy, ktoré dokázali preniknúť hlboko za nepriateľské línie.

počasie horúčavy teplomer

Padol skoro storočný rekord. V Gabčíkove 1. novembra namerali nové slovenské maximum

05.11.2025 12:08

Prvého novembra namerali meteorológovia v Gabčíkove nový celoslovenský rekord maximálnej dennej teploty pre tento deň.

pariz, policia, francuzsko

Vodič úmyselne zrazil ľudí na francúzskom ostrove, zranených je najmenej päť

05.11.2025 12:05

Vodiča zadržali. Na miesto zamieril francúzsky minister vnútra.

Michal Šimečka

Doťahoval investíciu Volva. PS predstavilo kandidáta na post primátora Košíc

05.11.2025 11:57

Potvrdil, že v najbližších dňoch sa stane aj členom strany.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 681
Celková čítanosť: 4254761x
Priemerná čítanosť článkov: 6248x

Autor blogu

Archív