Založ si blog

Keď Matelko Dankovi nadával do ko. .. , bolo to OK?

Váš vzor, Matelko Matovič Pentovič Prvý Veľký, ktorý za dva týždne dokáže otestovať milióny ľudí a ktorý chce pre svoju pýchu a ego zavrieť len tak Slovensko, je vzorom pre „športových“ fanúšikov, ktorí včera protestovali pre úradom vlády a nielen pre nich.
Zoberiem si kedysi protesty, ako boli postavené šibenice pre Fica či Kaliňáka, alebo ako sa vyhrážali Kotlebovcom, že skončia ako Tiso a mali nachystané slučky. Pripomeniem slniečkára Emilka, ktorý by nás najradšej odpravil na druhú stranu a ktorému sa doteraz nič nestalo, pretože oni môžu! Pripomínam mnohých, ktorí verejne hanili Slovenský národ a to hlavne redaktorov periodík či len tak medzi rečou istú krákajúcu bytosť, temer „polosvätú“, že vraj s teologickým vzdelaním.
Ako len Pentovič nadával na Danka pre plagiátorstvo a ten chudáčik pre pracovné zaneprázdnenie sa diplomovky ani nedotkol. Potreboval s mamou najazdiť denne 600 km.
Tak mali si z koho brať príklad včerajší protestujúci? Oj, mali, priamo od predsedu vlády!!!
Vláda vie a prioritne Matelkovič, prečo neschvaľujú zákon o hmotnej zodpovednosti politikov. Pre kšeftíky ako bolo v minulosti, tak to pokračuje v súčasnosti a trnavská firma dostala zákazku ako zo sna. Čo na tom, že možno bez VO. Čo na tom, že pravdepodobne kamarátovi. Nevadí, veď lebo Fico???
Veď aj za Fica sa kradlo. No budem „Ja Matelko Prvý“ iný??? Nasľuboval hory doly. Ostal len chaos.
Matovič je taký Pátrovič z hviezdnej roty. Ten si tiež myslel, že vie spievať a nevedel a podobne Matelko si myslí, že vie vládnuť a nevie. Horšie na tom je, že si myslia, akí sú zaujímaví a ako ich ľudia obdivujú. No opak je pravdou. No obaja to dotiahli do extrému. Len kvôli spevákovi možno trpeli uši a kvôli Matelkovi trpí väčšina obyvateľstva. Šulino musí byť riadne rád. Preferencie mu stúpajú jedna radosť. Tak to vyzerá, že PS a neoliberáli sa chystajú na nové voľby.

Dlhé rady, Matelkov pokus na ľuďoch a ktože nám zakáže Mikuláša?

31.10.2020

Tak to tu máme. Také dlhé ľudské reťaze nestáli ani len za komunistov pred TUZEX-om, či na mandarínky. Matelkovi sa zase niečo podarilo a dokázal nasrať milióny ľudí! Hlava na hlave v radoch mu nevadí, ale stupídny dátum na testovanie si vybral ako dokonalý truc podnik proti Slovákom. Mohlo byť testovanie už aj dva týždne predtým, keby nechodili po svadbách a Matelkovi [...]

Som Covid pozitívny a je mi dobre

30.10.2020

Všade je kopa negatívnych správ, doslova strašenie ľudí a vytváranie politiky strachu. Priblížim vám skúsenosti, ktoré som nedávno mal s Covidom. Upozorňujem, že sú to moje príznaky a moje skúsenosti. Začalo to správou od manželky, že majú v škole pozitívneho žiaka a ide na testovanie. No super! Manželka to určite nemohla chytiť. Tá mala zodraté ruky od dezinfekcie [...]

Matovič, neboj sa, duše mŕtvych ťa navštívia!

28.10.2020

Uzavretie cintorínov je taký truc podnik Matoviča Matelka Truhlíka Lekára Plagiátora …. Spravili ste capa záhradníkom, tak sa nečudujte! Test, test, test – milióny minuté a zarobené. Nevadí. Slováci si zvykli! Nemôžete ísť na cintorín, ktorý je súčasťou prírody a to prečo? Otvorená plocha, kde je minimálna možnosť nakazenia. Matelko už je aj lekár a [...]

testovanie, koronavírus, Malacky

Ako sme sa testovali, pozrite si to vo videách

31.10.2020 18:00

Ľudia trpezlivo stáli v radoch na testovanie. Pozreli sme sa do Bratislavy, Pezinka, Nových Zámkov či Branova.

Francúzsko Lyon pravoslávny kňaz postrelenie

Vo francúzskom Lyone pred kostolom vážne postrelili kňaza

31.10.2020 17:55, aktualizované: 18:41

Kňaza, ktorý je gréckej národnosti, zasiahli dva výstrely z brokovnice.

Sadská Arábia Moslimovia Púť Hadždž koronavírus

Muž narazil autom do Veľkej mešity v Mekke

31.10.2020 17:47

Za volantom sedel občan Saudskej Arábie, ktorý sa podľa úradov správal "abnormálne".

Svadba

Inde sa testovali, oni si povedali svoje áno

31.10.2020 15:41

Martina Kopuncová a Martin Poruben si v Trenčíne povedali svoje áno. Priamo z radnice sa potom chystali ísť dať otestovať.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 426
Celková čítanosť: 2216167x
Priemerná čítanosť článkov: 5202x

Autor blogu

Kategórie