Založ si blog

Čaputová prezidentkou len progesívcov na čele so Stankem a Dostál požiadal Ukrajinu

Ešte žiaden budúci prezident na Slovensku nedokázal spôsobiť tak veľa prešľapov pred nastúpením do funkcie. Konkuruje už len Kiska ako dosluhujúci prezident novej politickej strany. Ten už kašle na to, že má byť prezidentom Slovenska. Už len si polieta, spropaguje nejako tú novú svoju stranu a má to za pár. Svojej nástupníčke už našiel kútik na intenzívny kurz anglického jazyka, na ten ruský už čas neostane a tak bude musieť poopraviť životopis. Čaputová akosi nemôže zabudnúť na PS a tak ide ako nezávislý kandidát všetkých Slováko pozdraviť na zjazd strany len tých svojich, progresívnych. Preferencie sa prepadávajú a to ešte nezačal ani jej mandát. Bude to veľmi podobný produkt ako Macron. No a Kiskovi okrem množstva problémov sa pridal ešte ďalší. Po zopár pohárikoch to dal na slušňáka Stanke. Zobrať mu rád Ľudovíta Štúra či nezobrať? To je otázka pre slušného prezidenta? Každý, kto si sadne za volant podnapitý si jednoducho nezaslúži žiadnu zhovievavosť. Slota, Cuper atď. Moc im veľmi stúpa do hlavy a v dôsledku arogancie ožranov za volantom sú nešťastné mnohé rodiny, ktoré stratia svojich blízkych.
Ešte upozornenie pre východniarov, vraj nás navštevuje prezident Kiska a tak na internete ľudia upozorňujú, aby ste si pre istotu išli skontrolovať listy vlastníctva. To len tak pre info.
Som zvedavý aj na Dostála, či po tom svojom prezliekacom cirkuse sa spýtal svojich kamarátov, ktorí mávali ukrajinskými vlajkami na Slavíne, kedy nám vrátia tú Zakarpatskú Rus. Bola to klasická ukážka krádeže územia vtedajším ZSSR. Dostál ešte nedostal o tomto informácie. Nejako mlčí. Bola to do neba volajúca anexia. Myslím si, že sa nejako nepýtali ani len obyvateľov, kde by chceli ostať – či v ČSR alebo ZSSR. Pán Dostál, čo takto odpovedať aj na túto anexiu? Pritom toto územie nikdy nepatrilo Ukrajine. Podobne ako Kosovo patrilo vždy Srbom. Pán Dostál, čo takto vrátiť Kosovo Srbsku? Prečo ste tam nemali srbskú zástavu? Už vôbec nevravím o absurdite tejto akcie.
Už len jedna poznámka, držím palce našim hokejistom, aj keď budem rád, keď nevypadnú, čakať sa od nich veľa nedá, ale nádej je tu vždy. Len akosi tú nádej nedokážeme poslednú dobu nikde chytiť za pačesy a uniká nám ako úhor.

Tru Tru – nebezpečná predpona pravdivých lží

23.08.2019

Znovu ten Truban. Nič sa nedá robiť, ale dobrodruh do politiky nepatrí. Iste, Truban si to dával v bielej lajne s LSD či mariškou. Ono nešlo ani tak o to, že drogoval, ale skôr, aký má prístup viac »

Trubanov Oscar, Šeliga verzus Harabin, únik informácií a ESET

17.08.2019

Truban je jasný adept na získanie Oscara. Za Slovensko bude určite nominovaný Truban! Najlepšia réžia, strih a jednoznačne herecký výkon! Hoci, možno to bude skôr Zlatá malina. No neviem, viac »

Národné strany a ich možné fiasko, Trubanove lajny

11.08.2019

Po Devíne svitla menšia nádej, že sa strany a straničky s národným zameraním spoja a dajú aspoň nejakých lídrov dokopy. Temer každý už začal s kampaňou. Žaludi dokonca ešte ani stranu viac »

muž, brúska, rezbár, práca, drevo

Česi potrebujú ľudí, lákajú aj Filipíncov, Indov či Kazachov

24.08.2019 21:28

České firmy už dlhší čas zápasia s nedostatkom pracovných síl. Zamestnávateľom v Česku chýba až pol milióna pracovníkov.

franúzsko, summit G7

Vo francúzskom Biarritzi sa začal summit vyspelých ekonomík G7

24.08.2019 21:08, aktualizované: 21:25

Otázka, či je G7 stále relevantným a efektívnym fórom pre riešenie globálnych problémov, nadobúda na naliehavosti.

osobny bankrot

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí, vrátane špekulantov

24.08.2019 17:50

Inštitút osobného bankrotu doteraz využili na Slovensku desaťtisíce ľudí. Vyplýva to zo štatistík ministerstva spravodlivosti.

duhový pride 2019, pochod, bratislava, dúha, vlajka

Centrom Košíc prešli stovky účastníkov dúhového pochodu

24.08.2019 17:47

Cieľom je podľa organizátorov vytvorenie priestoru, v ktorom títo ľudia môžu verejne prežiť svoju identitu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 310
Celková čítanosť: 1097408x
Priemerná čítanosť článkov: 3540x

Autor blogu

Kategórie