Ktorý deň neurobí Matelko hanbu?

Keď je na dovolenke, alebo je úplne ticho vrátane jeho „božstva a modly“ FB. To čo predvádza svojmu voličskému stádu už muselo prebrať z „ružového“ sna nejednu jeho ovečku. Aj prebralo pekných 10%. Taký prudký prepad nemal tuším žiadna strana. Myslím, že teraz aj tých 15% je veľa, čo by ho volilo! Jedna z najväčších chýb fanatických zbožňovateľov svojho „neomylného majstra“ a to nemyslím len Matovičove ovečky, je nepriznať si omyl a zostať v ňom. Práve tieto ovečky by mali ísť príkladom a kritizovať toho, podľa môjho názoru, trnavského mantáka, ktorému už ani babka na povale nerozumie a ktorý je taký notorický klamár, že vlastne nevie kedy hovorí pravdu a kedy klame. Vlastne vie. On klame nonstop.
A to agresívne propagandistické, klamárske ho…. do si ešte zoberie do úst lekára chorého na covid a za živa ho pochováva. Kde je jeho morálka? To sme kde? V Matelkovej ríši? Vraj hovorí plynule anglicky. Nuž, dokázal to v priamom prenose podobne ako prezidentka. Jeho angličtina je niečo čo ani ja nedokážem vyprodukovať a to pritom vždy a každému hovorím, že ja po anglicky neviem, ale dorozumiem sa. Lenže tá moja stačí na neformálnu debatu a nie na protokolárne stretnutia v EP parlamente. Je to čistý de…t. Nemám slov na jeho vystupovanie, urážanie Slovákov a neustále sa vyviňovanie. Toto nie je chlap a Belousovová mu kedysi vylepila oprávnene. Ešte aj ten Slota mal viac rozumu a odhadol ho presne!
Dostali sme sa do rúk, podľa môjho názoru, totálneho blázna bez koncepcie či nejakej myšlienky ak nerátam zmenky, ktoré jeho manželka asi zabudla vybrať. Nejako rýchlo to utíchlo. Rozhádal sa už asi s každým a možno aj sám zo sebou!
Úprimne povedané, ešte som nezažil tak kontroverzného a neschopného politika.

Tretia svetová podľa AI už začala, Británia to prepískla a podobné príklady zneužívania kampaní máme aj v domácej kuchyni. Nástup do vlaku na vlastné riziko a grimasy Mesterovej.

03.08.2025

Máme tu Trampa a jeho colnú vojnu, ktorá nám ukázala, len jedno. EÚ je totálne neschopná niečo vyrokovať. Lajenová aj Šefčovič sú fakticky na smiech. Asi by sa mal vrátiť k tým rezňom. Už som skôr písal, že Trump má môj obdiv, ako si pretláča USA , lenže je to dvojsečná zbraň. Môže sa stať, že sa vytvoria nové ekonomické bloky, kde sa vynechá EÚ aj USA. Teda [...]

Nový zákon o voľbách? Nedomyslené a trošku od veci

01.07.2025

Nový zákon o voľbách nám pôjde na schválenie. No neviem, či nemal prejsť hlbšou analýzou, ako to len tak streliť. Už som sa tu napísal veľmi veľa o tom, že som proti akejkoľvek podpore štátu politickým stranám. Nikto nikomu nekáže, aby šiel do politiky, je to také verejné hobby. Prečo potom podpora od štátu pre politické strany? Nech si zabezpečia všetko z [...]

Uhrík, Mazurek v debatách so Zdechovským a čo s energiami, hlavne plynom

21.06.2025

Pozrel som si tri debaty, kde boli hlavnými aktérmi Uhrík, Mazurek a „Superstar“ Zdechovský. Prvé dve ešte ako tak bol Zdechovský mierne arogantný, ale v tej tretej sa podarilo Uhríkovi ho doslova pritlačiť k stene a keď povedal už zľudovelú vetu: „Matovič bol múdry, on s nami nešiel do sporu, pretože nechcel na seba upozorniť!“ Ten výrok sa vryje do slovníka [...]

mimoriadne1, mim1, zemetrasenie, seizmograf

Na juhu Talianska zaznamenali zemetrasenie s magnitúdou 4

01.09.2025 12:52

V rámci preventívnych opatrení sa pozastavila prevádzka vlakov.

Dúbravka / Fedáková ulica / Polícia / Policajná páska / Kriminalisti /

Z vraždy tehotnej ženy v Partizánskom obvinili 20-ročného mladíka

01.09.2025 12:35

Muž spôsobil zranenia aj jej 38-ročnému priateľovi.

visolajský

Reforma záchrannej služby by podľa Visolajského ušetrila štátu približne 40 miliónov eur ročne

01.09.2025 12:00

Podľa LOZ je súčasný systém záchraniek zbytočne finančne náročný. Odvolávajú sa pritom na model fungujúci v Českej republike.

vojna na Ukrajine, Ursula von der Leyenová

Kolaps GPS: Rusi zrejme narušili let s Leyenovou, jej pilot pristál podľa papierových máp

01.09.2025 11:55, aktualizované: 12:45

GPS v celej oblasti sa vyplo.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 680
Celková čítanosť: 4224655x
Priemerná čítanosť článkov: 6213x

Autor blogu

Archív